Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1429. sayfa)

5 sn
288.893
Cevap
4.622
Favori
47.012.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orktas

Fiat 500x te çok güzel indirim yapmışlar ama kredi kapsamında değil,https://kampanya.fiat.com.tr/Pdf/Fiyatlar/OtomobilFiyatListesi.pdf
    Ama 2018 model hepsi. 3 ay sonra araç 2 yaşında olacak bi anda. Bunu da göz önüne almakta fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    Clio 0.9 joy aldim bende gecen hafta teslim aldik aracimizi
    Fiyat olarak; 76.000 beyaz, 77 metalik,
    Kasko onlardan yaptirdigimiz icin 76.000e geldi metalik
    Yeni kredi oranlarindan faydalanmadim ama, kaporayi eylulun son haftasi vermistik.

• Arkadaslar elinde 3008 prime edition olan bayi var mi ?siparis beklemek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Ama 2018 model hepsi. 3 ay sonra araç 2 yaşında olacak bi anda. Bunu da göz önüne almakta fayda var.

Alıntıları Göster
    Sene 2020 olacak 1.2 atmosferik 69 beygir motorla satiliyor rezillik ya

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    +
  • Boşuna gitmeyin dostlar. Dün Ankara'da honda ve Toyota için fiyat teklifi aldım. Fiyattan çok karsilastigim manzara beni şaşırttı.

Efe Honda ile ilgili izlenimlerim
    Bayağı ramazan panayırı gibi bir kalabalık var gördüğümde araba değil de karadut şurubu satiyorlar sandim.
    Honda makyajlı kasaya tam. 20 bin TL fiyat farkı koymuş üstelik fiyat önümüzdeki ay yüzde üç kadar daha değişebilir bilgisini verdiler. Makyajsız kasa faiz indirimine dahil değil bu arada.
    Fiyat 162 bin TL 0.45 15 ay için 0.69 18 ay için ve 0.79 24 ay için. İçerideki kalabalık hem sizin pazarlık payınızı kırıyor hem de gerek bu fiyat gerek önümüzdeki ay fiyatı için Honda zaten itelemis iteleyecegi kadar. Ama 140 bin TL'ye makyajsız kasa halen makul sayılabilir. 2016 DSG comfortline 1.4 hatasız aracıma takas fiyatı 90 bin verdiler ona da ayrı güldüm ayrıca. Galerici gibi olmuşlar

Gelelim Toyotaya. Asıl şoku ben orada yasadim

O kadar karınları doymuş ki bir dallama müşteri ilişkileri personeli var neredeyse kalkın gidin tavrı ile konuştu. Öncelikle dream paket için fiyat bilgisi aliyim dedim. Elimde yok önümüzdeki ay için de fiyat veremem zamlanacak dedi. Peki şu an ki fiyat uzerinden bir fikir edinelim dedim. Dream paket için 146 bin çekti. İnternet sitesinde 135 bin TL yazıyor bu arada. Ayrıca bir arkadaşım Zonguldak'ta 140 bin TL teklif aldı( hurda teşvikli) bunu hatırlatinca bayiden bayiye değişir diyor. Daha detaylı fiyat konuşmaya geçince ise faiz konusuna geldik. Dedim sizin bu faiz kampanyasıni degerlendirmek istiyoruz. Ve takas imkanınız varsa benim bir aracim var dedim aynen şöyle dedi ikinci el departmanimiz var oraya gidin sorun. üstelik biz o kampanyaya dahil değiliz' nasıl yani? Dahil değiliz' sadece flame için gecerrli. En son tutamayıp kendimi dahilmissiniz demek ki dedim..

Demem o ki daha 6 gün önceye kadar battik diye ağlayan aç köpekler iki müşteri görünce sizinle muhatap ölürken bile terbiyesizlesiyor. Aklınızı başınıza alın dostlar ortalama 150 bin TL para vereceğiz. Eşek gibi hizaya gelecekler. Aceleniz yoksa da gitmeyin

• aracinin golf oldugunu dusunuyorum

hata sende arkadasim golf ile takas nedir ya

iyi sabir varmis 90 bin he :)

ben soverdim suratlarına karsı

• Piyasanın en az 10 bin altında fiyat veriyorlar, bunu bilerek sormanız ve gelen teklife de tepki göstermemeniz lazımdı zaten. Bende sordum takasta ne verirsiniz diye, araç özelliklerini aldı ikinci el departmanına yönlendirdi ki o da çok uzak değil 15 adım ötedeydi. Gittim baktılar ettiler 10 bin altı söylediler ama adam söylemeden önce dedi aracınızı siz değerlendirirseniz daha iyi olur sizin için burada epey düşük fiyat veriyoruz diye. Yani siz biraz ön yargılı ve bilgi öğrenmek için değil sanki bayileri test etmek için gitmişsiniz ve bu senaryolar yaşanmış gibi geldi bana. Evet araç fiyatları yüksek, evet bayilerde kısmen yoğunluk var, ama ben bu kredi indirimi olmadan önce gittim o zaman nasıl davrandılarsa şimdi de öyle davrandılar... Bayiler hep aynıydı hala aynı yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witwickyyy -- 6 Ekim 2019; 10:11:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asadem

Bugün bir çok bayi gezdim. Kia ceed 1.4 t elegance otomatik sanruflu 162.500 tl, Hyundai Elentra 1.6 elit plus otomatik 152.500 tl. Honda civic 16. Eco elegance otomatik 156000 tl. Sonuç olarak araba alma planlarımı 1 yıl erteledim. Seneye ola hayrola artık. İsteğim arabalar bütçemin gerçekten üstünde. Mevcut araçla yola devam edeceğim. Alabilenlere hayırlı olsun diyeyim.
    Selamlar. Honda için hangi bayiden fiyat aldınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

138 ya da 140 a yanılmıyorsam Peugeot 308 1.5 Bluehdi 130 EAT6 var bence daha tercih edilesi duruyor.

Leon a göre daha güçlü motor, daha az yakıt tüketimi, tam otomatik şanzıman, daha iyi malzeme kalitesi, daha iyi yol tutuş, daha geniş ve kullanışlı multimedya ekran, far mercekli stoplar led vs vs.

İki aracı da inceledim, sayısız testlerine baktım ve kullandım. Şahsi görüşüm böyle, ben de bu fiyat aralığında araç bakıyorum 308 harici mantıklı araba yok gibi.
    Varsa lütfen söyleyin bana da lazım :)
    Bence de kesinlikle leon yerine 308 tercih edilmeli. Her şeyi geçtim kronik sorunlu dsgli leon almak bence son tercih olmali. Ha şöyle olur leon 100.000 civarına satar. O zaman 308 yerine Leon alırım. Ama ayni fiyatlarda bile bile lades dememek lazım.

• Denizli

• quote:

Orijinalden alıntı: Witwickyyy

Piyasanın en az 10 bin altında fiyat veriyorlar, bunu bilerek sormanız ve gelen teklife de tepki göstermemeniz lazımdı zaten. Bende sordum takasta ne verirsiniz diye, araç özelliklerini aldı ikinci el departmanına yönlendirdi ki o da çok uzak değil 15 adım ötedeydi. Gittim baktılar ettiler 10 bin altı söylediler ama adam söylemeden önce dedi aracınızı siz değerlendirirseniz daha iyi olur sizin için burada epey düşük fiyat veriyoruz diye. Yani siz biraz ön yargılı ve bilgi öğrenmek için değil sanki bayileri test etmek için gitmişsiniz ve bu senaryolar yaşanmış gibi geldi bana. Evet araç fiyatları yüksek, evet bayilerde kısmen yoğunluk var, ama ben bu kredi indirimi olmadan önce gittim o zaman nasıl davrandılarsa şimdi de öyle davrandılar... Bayiler hep aynıydı hala aynı yani...
    once kesinlikle haklisiniz.

ama sizde biliyorsunuz bayilerin ikinci el departmanlarinda satilan araclarin fiyatlari piyasaya gore fazla oluyor

hem olu paraya alip hem fazla paraya satmak bana etik gelmiyor

tabi ticaret bu bisey diyemiyorsun

en azindan hakki ile alip yada az cuzi ucuz alip satsalar neyse diyecem ama yapilan bana dogru gelmiyor

musteri seni tercih etmis malini oldurmeye gelmemiski

galeriden dusuk fiyat veriyorlar

neyse hocam tepki cekmeyelim

honda kdz eregli aramakta fayda var iyi fiyat veriyor genelde ist ye gore

• cnyttt kullanıcısına yanıt
    O açıdan bakınca çok doğru tabi, realite açısından demek istedim ben :)

Eğer ödeme gücü olan varsa corolla flame x pack tercih edilebilecek bir araba arkadaşlar. Dün test ettim çok fazla özellik var.

Ödeme şeklini de paylaşayım bilgi olsun,

50.000 | 1610 taksit | 0,69 faiz | 58.000 geri ödeme | 36 ay

50.000 | 2300 taksit | 0,69 faiz | 55.000 geri ödeme | 24 ay

50.000 | 4400 taksit | 0,69 faiz | 52.000 geri ödeme | 12 ay

Araç fiyatı hurda bayiden 159.000 hurda senden 152.000 pazarlıkla 1-2 düşerler muhtemelen. 100.000 nakiti olan düşünebilir bu aracı. 👍🏻

• Golf, Honda için takasa götürülür mü?Sırf LPG fiyatları uygun diye Honda ve Toyotaya o paraları vermeyin.Adamlarda haklı diyecem,3-4 yaşındaki Hondalar 2 elde 100 bin fiyatlara satılınca,ahahtar teslim fiyatının üzerinde para istemeye başladılar.

• Corolla vision manuel 111 bin k.maraş otomatik gelmemiş fiyat vermiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sincax S kullanıcısına yanıt
    Civic elegance 108bin mi ?

• greenflash kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle geçilir. Otomatik olması başlı başına sebep

• Test sürüşü yaptır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yanik033

Golf, Honda için takasa götürülür mü?Sırf LPG fiyatları uygun diye Honda ve Toyotaya o paraları vermeyin.Adamlarda haklı diyecem,3-4 yaşındaki Hondalar 2 elde 100 bin fiyatlara satılınca,ahahtar teslim fiyatının üzerinde para istemeye başladılar.
    Golf gibi sinif standartlarini belirleyen bir arabadan honda ya gecilir mi allah askina? Avrupa da 50 kat fazla satiyor golf bu arabadan daha pahali olmasina ragmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

3008 1.5 dizel Gt Line için teklif alan oldu mu acaba, liste fiyatı 287000
    Keşke olsaydı :)

• 
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.