Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2882. sayfa)

5 sn
288.913
Cevap
4.622
Favori
47.014.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28802881288228832884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skoda Scala durum nedir arkadaşlar ? sarı sitede ilanlar düşmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C3 aircros almayı düşünüyorum 1.2 130 beygir 212 oldu ne dersiniz alınır mi bu fiyatlara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    dekont bizi ilgilendirmiyor al satçı olduğunuz gerçeği değiştirmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

C5 aircross formunu okudum, kullanıcılar çok fazla sorundan bahsediyor.
    Araba bastan sona sorun yumagi ya
    Bende anlamadim vallahi

• Bence kapora alınmasın bayiye gelen aracı açık artırma usulüyle satsınlar.en yüksek teklifi veren aracı alsın.Yanında 8000 liralık aksesuar alması şart olsun.Araç tırın üstündeyken başlasın açık artırma.Liste fiyatı taban olsun.
    Araçların ne zaman geleceği belli olmadığı için geceden sıraya girsin insanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi distortionn -- 10 Ağustos 2020; 22:40:24 >
  • coner C kullanıcısına yanıt
    Aybaşına kadar beklemezler .daha 20 gün var. En az 2 güncellemesi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hirikus -- 10 Ağustos 2020; 22:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

C5 aircross formunu okudum, kullanıcılar çok fazla sorundan bahsediyor.
    Vatandaş zaten fransızlara bi soğuktu. Tam 2008 le ve c5 le ısındı derken . olmadı şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Dostum su renoyu bi sal artik her sayfada senin yorumun var. Bin cliona guzelce kullan

Alıntıları Göster
    Hocam biraz da muhabbet olsun diye yazıyorum sıkılmaktan.
    Paylaşılan resmin altındaki fiyat kısmını neden beyaz renk ile kapattınız hocam

• İlk olarak 125 e satıldı bu corsalar. Son olarak 135 e satıldı. Ne ara 167 oldu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sami Genç XQSFZ

C3 aircros almayı düşünüyorum 1.2 130 beygir 212 oldu ne dersiniz alınır mi bu fiyatlara
    171 bine ford ecosport otomatik var. Sadece tasarım için 40 bin fazla verilir mi size kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: mvd23

İlk olarak 125 e satıldı bu corsalar. Son olarak 135 e satıldı. Ne ara 167 oldu ?
    Pandemi zamani 145 den verilen 2008 ler 245 olmus. Psa fiyat konusunda baya azitti. Opel, pejo, citroen farketmiyor

Hyundai 177hp otomatik cam tavanli jantli tucson veriyor 257bin tl ye. Pejo jant kapakli 100hp lik manuel 2008 e 245bin tl yazmis. İnanilir gibi degil, kimse kur falan diye aciklayamaz bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 10 Ağustos 2020; 23:6:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkanatçı

171 bine ford ecosport otomatik var. Sadece tasarım için 40 bin fazla verilir mi size kalmış.

Alıntıları Göster
    Arada tasarimdan daha fazla fark var

• 1cem1 1 kullanıcısına yanıt
    Konuda herkes ayrı şizofren olmuş. Daha fotoğrafa doğru düzgün bakmamışsın. Fiyat kısmı sağ yukarıda yazıyor, alt kısım gereksiz olduğu için kestim.Al hocam bütünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 10 Ağustos 2020; 23:21:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkanatçı

Alıntıları Göster
    165 değilmiydi bu be ara 6 lira zam yedi bu

Fiyat ve tarih olmalı hocam bunun şizofrenlikle alakası yok. İnsanlar burada paylaşılan bilgilerin doğru olduğundan %100 emin olmalıdır ki yanlış bir adıma kimseyi sevketmeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: AndroTurk

İstanbul Davutpaşa Mengerler’ de 3 adet GLA 200 AMG araç gelecekmiş. Dışı Dağ Grisi içi Siyah. Sadece Teknoloji Paketi var. 3 Senelik Kasko (12.000 TL civarı), 3M Uygulama (4.000 TL civarı), Tescil işlemleri (1.800 TL civarı) ve Takasa araç karşılığında verebiliyorlar. Fiyatı 497.000 TL. + bu saydığım ücretler. Bende GLA istiyordum ama sadece Teknoloji paketi varmış. Ben Teknoloji + ve Gece Paketli arıyordum. Bana kısmet olmadı, almayı düşünen varsa bakabilir
    Ağustos ayı fiyatı: 498bin TL olan araca, 555bin TL ye sarı sitede satan kansızlar, GLA 200 AMG ler bir taraflarına soksunlar...
  • 1cem1 1 kullanıcısına yanıt
    Yahu fiyat sag ustte tarih yok iste sen bilirkisi misin? Kimi nereye sevk ediyorsun?Odeme dekontunu paylasiriz dedim zaten hala nelere takmissiniz. Su konuda onlarca al satci var, siz abuk subuk bana sardiniz.Durustce yazdik ya ondan oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 10 Ağustos 2020; 23:37:26 >
    Açıklık getirmeniz gereken bilgiler olduğunu düşündüm sadece. Gerilmenize gerek yok bence. Ayrıca üslubu bozmadan sakince neden konuşamıyorsunuz?

• akkanatçı A kullanıcısına yanıt
    Ecosprort cok küçük bi araba beygir olarak da çok dusuk onun icin düşündürüyor

• 
Sayfa: önceki 28802881288228832884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.