Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YA DA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
57.093
Cevap
1.268
Favori
3.898.811
Tıklama
Popüler Konular listesinde 8. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YA DA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    554 Mesaj

Oyak indirimi derken herkes için mi geçerli yoksa askeriyedekiler için mi geçerli? Fiyatlar fena değil bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    alejandrocielo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj

2008 üzerinden mi konuştum sadece? Suv dedim. Ya erdal sen her zaman 1000000/100 haklısın tamam 😄 sana laf anlatmaya çalışanda hata

|
    |
    CaptainSkyWalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    139 Mesaj

Sanırım askeriye ama dışardaki verilen fiyatlara göre avantajı var mı bilemiyorum.

|
    |
    ussaki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    28898 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Bu mesaj silindi.
    Bitmedi o motor emisyondan patladi cay motordu
    Karoq geldi yeni motor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2020 model VOLVO V60 Cross Country D4 AWD 2.00 Dizel 190 PS Beyaz
    İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
  • Teğmen
    193 Mesaj

Valla Erdal hocam sizin yazdıklarınıza genelde katılmam ama bu sefer destekliyorum.

2008 e ve hatta 3008 e bu haddinden fazla itibar nedir, sanki piyasaya göre ucuz bir rakamla çıkmışlar da insanlar sıraya giriyor.
    Yahu şu Peugeot’nun şikayetlerini sitede bir aratsanıza, bırakın dışarıda aratmayı sadece burada aratın lütfen.
    Tamam her markanın sıkıntıları vs var ama 3-4 yıl kadar Pejo kullanıcısı olarak yazıyorum; 208’in motorunu 30bin km de elimize verdiler yahu.!
    Baskı balatası her 10bin km’de bir düzenli olarak değişmesi falan gerekiyordu, bu derece yani.

Şimdi yok onlar eskiydi, yeniler uzaydan geldi süperler falan diye lince başlarlar, hayır fiyatlar makul olsa yine anlıyım, bu piyasada tercih edilebilir falan diyelim, aradaki varsın yıllar içinde arızasına harcayalım falan diyelim ama o da yok yahu. Şaka gibi resmen.
    Bakın başka bir marka da telaffuz etmiyorum, başka marka fanlığı da yapmıyorum burada, sadece şahsen yaşadığım sıkıntılar ve çok yakınlarımdan gördüğüm sıkıntılara istinaden, “ben çektim, bari başkaları da çekmesin” düşüncesiyle yazıyorum.

Lütfen almadan önce bir kez daha düşünün ve “aman onların şansına denk gelmiş, benim aracım öyle olmaz” demeyin, ben alırken aynen böyle dedim ve patatez oldum

Saygılar.

|
    |

• Çavuş
    79 Mesaj
    isteyen B suv alır isteyen D sedan beyler derdiniz ne anlamadım. yok onu diyen arabadan anlamaz yok bunu diyen saçma yorumlar. isteyen istediğini alsın kime ne.
    |
    |

Çok haklısım bnce 2008 büyük bi balon olucak

|
    |

Hocam min 10 bin ucuz oluo donanıma ve modele göre değişio tabi ama en büyük avantajı kredi

|
    |
    alejandrocielo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

açıkçası ben de o paralara 2008 almam millet çıldırmış gibi haziranı bekliyor bide. ben düşünüyordum sırf şu olaylar neticesinde vazgeçtim bulunmaz hint kumaşı değil. dediğiniz doğrudur mantıklı olan passattır ama işte passat da bana çekici gelen bir araba değil biraz tarz ve ruh meselesi tabi biraz da yaş. şahsen öyle bir para verecek olsam sırf farklı değişik diye 2008 tercih edebilirdim evet rasyonel olan passat ama binerken keyif alacağım 2008 olurdu. demek istediğim bazen mantıklı olanı değil de riskli olanı tercih ediyor insan :) ben de bu yaz B segmentinden bir araba alacağım fiyatlara göre kafamda 208 ve yeni corsa var bakalım o zamana neler olacak.
    |
    |

Seat Leon 2017 Xcellence Paket Dsg kullanıcısıyım aracımdanda çok memnunum fakat dün Leon grubumuzda bir arkadaşımın 2020 AUDİ A3 1.5 TFSİ SPORT paket için kapora verdiğini gördüm bugün sabah doğuşa uğradım ve bende kapora verdim ellerinde olmayan araç için.. Sizce aldığım araç donanım ve fiyat olarak nasıl yorum yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Liste fiyatı 274.000 TL , kapora verdiğim fiyat 215.000 TL.

• Yarbay
    2866 Mesaj
    [01 Ekim 2020 23:30:34 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Mart’a kadar bu araba 2 defa zam yer

215’e alamazsınız

|
    |
    atabey92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok çok iyi şu piyasada. Zamanında 250 civarı isteyen doğuş neden bu kadar indirime gitmiş ki :/
    |
    |
    [01 Ekim 2020 23:30:34 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Dizeli 250 idi

Dizel bitti

|
    |
    Led Zeppelin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arac/piyasa tartisma konusu mevcut zaten. ocak basinda da degiliz fiyatlar konuda paylasilmaya baslandi. ergen mesajlarindan arada fiyat paylasimlarini zor gorur olduk.

bolum admini kimse rica ediyorum, belli bir sayida gereksiz mesaji silinen uyelerin konuya mesaj atmasi engellensin gecici olarak ve ceza gittikce artsin. tamam 1 paylasilir 2 paylasilir anlarim da gunde en az 10 tane kural disi mesaj atan kisilere yaptirim gelmezse bu is daha nereye varacak?

hadi aracin benzinli/dizel olup olmadigini bile soylemeden paylasim yapanlari sindiriyoruz ikinci kere soruyoruz detayini. e ama bunlarin disinda suruyle islevsiz mesaj var

Sedanı 250 civarıydı. Fiyat çok iyi.Vergiyi %50de tutmayı başarmışlar sanırım. Sarı sitede 1.0 lar 215 istiyorlar. Şuan 1.0 motor satışı olsa onunda rakamı 195 civarı olurdu

|
    |
    Led Zeppelin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    42 Mesaj

evet vergi %50'den dolayı bu fiyat fakat zam gelirse %60 olur ve fiyat baya artar kasa yıl sonunda değişecekmiş 215 bandına ne diyorsunuz siz alınır mı ?
    |
    |
    cngblmr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Fiyat çok iyi kasa değişicek ama

|
    |

Kesinlikle alınır.

|
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Lastik Avcısı
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.