Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (929. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 927928929930931
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer pek marka kalite takıntınız yok ise en mantıklı ve uygunu sandero olacaktır fakat derseniz biraz kaliteli araba olsun ibiza ve polo en iyi seçenek gibi duruyor .
  • 11 ağustos adana audi bayisinden sıfır a3 sedan 1.6 dizel dsg cam tavan sport paket için 165000 fiyat aldım 50 bin için kasko 2 yıl uzatılmış garanti alırsanız 36 ay 0,94 oranda kredi de veriyorlar.daha sonra skodayı aradım superb 1.6 dizel otomatik prestige full cam tavan 167000 fiyat verdiler 19 jant olanı içinde (gümüş gri siyah jantlar) 169000 fiyat verdiler ama kredi kampanyası yokmus 1.35 oranla veriyorlar. düşününce superb daha mantıklı geliyor ama ikinci el değer kaybı olur mu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerrisClyne

50-80 bin arası otomatik vites önerisi alabilir miyim?

Peugeot eat6. Tork konvertorlu, yakiti cok arttirmiyor, cift kavramalar gibi sacmalamiyor, yok balata aşindi yok mekatronik cartladi falan yok . Bence orta sinif araclar icinde en mantikli otomatik vitestir. Etg5'lerde var, robotize. Diger robotizelere gorede iyidir ama cift kavrama yada tork konvertorlu gibide degildir.

1 aydir yeni megane sedan dizel edc kullaniyorum. Aracim serviste oldugu icin yedek arac olaral verildi (2 ay sonra 3 yilligina aynisini kullanacagim). Ozel aracim 308 1.2 130 beygir eat6. 2 aracin otomatigi farkli. Peugeot cok cok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 12 Ağustos 2017; 14:2:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtsyl kullanıcısına yanıt
    Yok daha karar veremedik msj atmışsınız dönemedim mobilden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar astra k hb 1.6 dizel dynamic manuel ve otomatik için fiyat alan var mı

• Merhabalar İ20 dizel style + cam tavan beyaz renk 69.000 liraya kagithane hyundai elmas oto ile bugun anlastik insallh hayirli olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar dusunurseniz hyundai elmas kagithane i20 dizel style 65900 dedi beyaz renk icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crastag C kullanıcısına yanıt
    Excellence 1.6 Dizel 136HP Active Select 117,000 tl

agr koltuklu isterseniz 135,000 tl ye ulaşıyor ötv den kaynaklı olarak aşırı yükseliyor fiyat ne yazık ki
  • kent290lf K kullanıcısına yanıt
    1.4 lt. Turbo ECOTEC® Direct Injection 150 HP Start & Stop, 6 İleri Otomatik DYNAMİC +sunrooflu 96,500 tl den yardımcı olabilirim.

12.000 tl 12 ay 0 faiz

aynı aracın neptün mavi renginden sağ kapının orada 3 cm lik bir cizik var o aracı da 93,500 SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA tl den yardımcı olabilirim
  • 85,000 tl ile crossland x 110 hp turbo otomatik tavsiye ederim şahsen
  • talerk T kullanıcısına yanıt
    Dynamic 1.6 Dizel 136HP MT6 Start&Stop 103,000 tl

Dynamic 1.6 Dizel 136HP Active Select 105,500 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

85,000 tl ile crossland x 110 hp turbo otomatik tavsiye ederim şahsen

Bu araca servisinizde lpg uygulamasi yapabiliyor musunuz

• ahadayıyasor42 kullanıcısına yanıt
    araç yeni oldugundan ve direk enjeksiyonlu bir motor oldugundan dolayı LPG su an için ne yazık ki yapılamıyor. eger ki otomatik vites benim için önemli degil derseniz.

dizel düz vites crossland x'in fiyatı ise 88,500 tl ye kadar verebiliyorum
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Motor lpg ye uyumlu mu degil merak ettim bilgi icin tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahadayıyasor42 -- 12 Ağustos 2017; 15:32:16 >
  • Bana 4-5 ay önce Opel Astra K HB için eğer kış paketi alırsam (koltuk ısıtma, elektronik koltuk vs.) sunroof alamayacağımı söylediler, doğruluk payı var mıdır? Varsa neden böyle? Hem koltuk ısıtma hem de sunroof talep edemez mi bir müşteri?
  • Toyota Corolla 1.33 Life / 64.200 TL

• madson M kullanıcısına yanıt
    Ankara akbak 65bin demisti ayni araba icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

Ankara akbak 65bin demisti ayni araba icin

adamlar o paralara benzinli i10 satıyor. fiyatı iyimiş
  • Schiaz kullanıcısına yanıt
    Valla kiminle görüştüyseniz tamamıyla sallamış kesinlikle öyle birşey yok. ister sunrooflu ister kış paketli alabilirsiniz
  • ahadayıyasor42 kullanıcısına yanıt
    direk injeksiyonlu motorlar yeni teknolojik motorlar oldugu için LPG fiyatları 5-6 bin tl civarında oluyor
  • 
Sayfa: önceki 927928929930931
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.