Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lexus

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

Ankara akbak 65bin demisti ayni araba icin

adamlar o paralara benzinli i10 satıyor. fiyatı iyimiş

Valla bu piyasada en alinasi araba bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakımdan şöyle bir fiyatlara bakayım dedim de....Boş Passat 100 bin lirayı geçmiş. Sonra paraları mezara götürmeye karar verdim.

• Özön oto Çekmeköy

Audi A4 quattro 2.0 tdi en baz paket beyaz renk 226.000

A6 quattro edition 2.0tfsi benzinli 300.000

• grimer kullanıcısına yanıt
    A6 iyimiş ama çok yakar deyip kendimi kandırayım...

• SelamiŞahin kullanıcısına yanıt
    😀😀😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

araç yeni oldugundan ve direk enjeksiyonlu bir motor oldugundan dolayı LPG su an için ne yazık ki yapılamıyor. eger ki otomatik vites benim için önemli degil derseniz.

dizel düz vites crossland x'in fiyatı ise 88,500 tl ye kadar verebiliyorum

Crosland x hangi pakettir, paketinin özelliği nedir. Yâri yarıya kredi ödemelerde maliyet tablosu nedir acaba ?

• FerrisClyne kullanıcısına yanıt
    208 seni her yönden memnun edecektir.

• Yeni İbiza 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S fiyat teklifi alan var mı yakın zamanda
  • Arkadaşlar artık dayanamayacağım kendimi bu yazıyı yazmamak için uzun zamandır tutuyorum ancak bugüne kısmetmiş konu her ne kadar sıfır araç fiyatlarıyla ilgili olsa da biraz dağılıp tartışma ortamı çıkabilir üzgünüm. Bilmiyorum farkında mısınız ama 1.0 TSI, 1.2 TSI VAG grubunun b segmenti araçları için bir çok kişi 60-70 bin lirayı gözden çıkarmış neredeyse sıraya girecek olup ortada Fabia, Polo, Ibiza arıyorlar. Neden aynı fiyatlara diğer markalarda maksimum 60-70 milyara b segmenti makul donanımlı dizel araç almak varken Ibiza, Fabia gibi VAG'n Volkswagen'e göre daha eski teknolojilerini, parçalarını kullandığı araçlara bu kadar paralar bayılıyorsunuz? Yada neden gidip bu paralara C segmenti atmosferik motorlu araçlara bakmıyorsunuz? Zaten 1.0, 1.2 TSI baktığınıza göre benzinli araca binmeyi göze almışsınız. Şimdi bazı arkadaşlar yazacak ki "Atmosferik araçla TSI, Turbo vs, bir olmaz o yüzden onlara bakıyoruz." Sizin için sadece motor önemliyse 52-53 bin liraya sıfır 0.9 turbo stepway alınız. C segmenti araba isterse en kötü markanın aracı olsun teknoloji, güvenlik, konfor anlamında B segmentinden daha üstündür. Bu fiyatları bizlere iteleyen de vergi sistemi ve kur farkıdır en azından böyle bir olumsuzluğumuz varken içlerinden en iyisini seçelim ki f/p oranında bizleri üzmesin yinede herkesin seçimine saygı duyarım.

Aynı fiyatlara alabileceğiniz aklıma gelen bir kaç dizel B segmenti araçlar; İ20, Clio, 208, Corsa (Aklıma gelenler bunlar fiyat teklifi alıp araştırılabilir.)
    Aynı fiyatlara alabileceğiniz aklıma gelen bir kaç benzinli C segmenti araçlar; İ30, Astra, Megane, Auris, Corolla, Octavia (" " " " "Araştırılabilir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aybarszn -- 13 Ağustos 2017; 2:0:3 >

• Aybarszn kullanıcısına yanıt
    Çünkü insanlarimizdaki birkac kronik hastaliktan biri; cevre ne yapiyorsa aynisini yap. Mesela bir diger hastalik bilgisi olmadan fikri olmak.

Mesela "tutulmuyor" yada "yarin satacak olsan..." diye baslayan cumleler.

Bircok arabanin bu forumdaki ana konularina surekli giriyorum. Hatta face sayfalarinada uyeyim. Mesela yeni megane 4 face sayfasinda bircok kisinin ortak derdi "megane a o para verilirmi?" . Cevrelerinde bu soruyla cok karsilasan ve psikolojileri bozulan sivri zeka lar ayni sayfada peugeot lafi edersen asarlar ve peugeot alinirmi cumleleri kurabiliyor. Yaa gerzek kardesim, sana megane alinirmi diyen adama dumduz gidiyorsun, ama aynisini peugeot'a yapiyorsun.

Bu arabalaei kendi yapmis gibi savunan, takim tutar gibi kendini o markaya ait hisseden bir toplulyk var. Neden ? Tek baslarina bir halt yapamamislar, bir grup icinde olmak zorundalar.

Hemen her marka arac alirim (opelde yasadigim sorunlar sebebiyle sadece opel almam). Fiyat/performans karsilastiririm.

Mesela birkac konu yukarida a3 ile superb fiyati ayni. Birkac sayfa geride benzinli golf ile 3008 fiyati ayni. Benzinli golf dizel 308 den pahali.

Araci kullanmadan, ozelliklerini karsilastirmadan, test videolarina bakmadan, kullananlarla konusmadan masallah her arac hakkinda bir bilgimiz ve onyargimiz var.

1 sene once sifir arac aldim. Kredi falanda kullanmadim. Istesem.yine kredi kullanmadan 2 kat fiyatinada baska bir arac alabilirdim. Mesela mercedes, bmw, audi vs... bakiyorum 200-300 binli fiyatlar havada ucusuyor. Kullandigim araclari saysam uzar gider, buna tum premiumlarda dahil. Bakin guzel kardesim; evet mercedes kaliteli ama aradaki fiyat farkina degecek birsey yok. Tamam %10-20 pahali olur bir renaulttan, peugeottan, toyotadan... ama insaf 2 kat farkmi olur. Bu yaptigin cevreye hava atmaktir, israftir, gosteristir. Hele birde kredi ile aliyorsan aptalliktir. En basitinden a3 nedir kardesim? Kullandim, yolculuk yaptim, a3 ile C segmenti diger araclar arasindaki fark o verecegin parayi aciklamiyor. Para senin cope atsan bari biri bulur faydalanir daha hayirli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 13 Ağustos 2017; 10:27:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SelamiŞahin

Merakımdan şöyle bir fiyatlara bakayım dedim de....Boş Passat 100 bin lirayı geçmiş. Sonra paraları mezara götürmeye karar verdim.

araba 30 bin hocam, üzeri vergi sanırım :)
  • grimer kullanıcısına yanıt
    A4 2.0 tfsi quattro var mıydı gittiğiniz bayide

• ahmet240 A kullanıcısına yanıt
    Yoktu sanırım. 1.4 ve 2.0tdi vardı diye hatırlıyorum. Sadece a6 da vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: elel

A6 iyimiş ama çok yakar deyip kendimi kandırayım...

Valla bende öyle dedim :) fiyat iyi gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aybarszn

Arkadaşlar artık dayanamayacağım kendimi bu yazıyı yazmamak için uzun zamandır tutuyorum ancak bugüne kısmetmiş konu her ne kadar sıfır araç fiyatlarıyla ilgili olsa da biraz dağılıp tartışma ortamı çıkabilir üzgünüm. Bilmiyorum farkında mısınız ama 1.0 TSI, 1.2 TSI VAG grubunun b segmenti araçları için bir çok kişi 60-70 bin lirayı gözden çıkarmış neredeyse sıraya girecek olup ortada Fabia, Polo, Ibiza arıyorlar. Neden aynı fiyatlara diğer markalarda maksimum 60-70 milyara b segmenti makul donanımlı dizel araç almak varken Ibiza, Fabia gibi VAG'n Volkswagen'e göre daha eski teknolojilerini, parçalarını kullandığı araçlara bu kadar paralar bayılıyorsunuz? Yada neden gidip bu paralara C segmenti atmosferik motorlu araçlara bakmıyorsunuz? Zaten 1.0, 1.2 TSI baktığınıza göre benzinli araca binmeyi göze almışsınız. Şimdi bazı arkadaşlar yazacak ki "Atmosferik araçla TSI, Turbo vs, bir olmaz o yüzden onlara bakıyoruz." Sizin için sadece motor önemliyse 52-53 bin liraya sıfır 0.9 turbo stepway alınız. C segmenti araba isterse en kötü markanın aracı olsun teknoloji, güvenlik, konfor anlamında B segmentinden daha üstündür. Bu fiyatları bizlere iteleyen de vergi sistemi ve kur farkıdır en azından böyle bir olumsuzluğumuz varken içlerinden en iyisini seçelim ki f/p oranında bizleri üzmesin yinede herkesin seçimine saygı duyarım.

Aynı fiyatlara alabileceğiniz aklıma gelen bir kaç dizel B segmenti araçlar; İ20, Clio, 208, Corsa (Aklıma gelenler bunlar fiyat teklifi alıp araştırılabilir.)
    Aynı fiyatlara alabileceğiniz aklıma gelen bir kaç benzinli C segmenti araçlar; İ30, Astra, Megane, Auris, Corolla, Octavia (" " " " "Araştırılabilir.)

Hocam fabia ile ilgilenen biri de benim. 68-69 bin liraya benzinli otomatik alabiliyorsunuz. Motor çok güçlü, otomatik vitesi verimli. Donanım olarak ihtiyacım olan hemen her şey var. Multimedyası çok işlevsel ayrıca apple car play desteği nedeniyle navi olarak da kullanabiliyorsunuz. Benim için önemli özelliklerden biri de otomatik klima olması mesela, ortam sıcaklığına takıntılı biriyseniz çok rahat ettiriyor.

Kendi adıma daha mantıklı bir araç bulamadım, önerilere de açığım. Hiçbir markaya karşı da önyargı taşımıyorum, bunu 4 sene Peugeot kullanıp sattığına pişman olan biri olarak söylüyorum.

Uzatmadan şunu söylemek istiyorum, herkesin arabadan beklentisi farklı oluyor. Genelleme yapmak doğru değil. Bu çeşitlilik olmasa hepimizin orta donanım c sınıfı araştırmamız gerekirdi belki de, sonuçta A6 da dört teker 301 de:)

• Çorum Ahlatcı Otomotiv'den Seat Leon 1,2 tsi 110 ps style (sunroof+led paket) emocion kırmızı 74 bin tlye alındı. Önceki gönderilerimle ilgili yorumlarınıza teşekkürü borç bilirim.

• 2016 ve 2017 model arası 30.000 TL fark olurmu ya?

• haydarinnarinanay H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun eski kasa mı araç yoksa güncel kasa mı ?

74 bin liraya o dolulukta araç bu piyasada çok iyi

Style üzerine led ve sunroof yani

Bide otomatik olsa tadından yenmezmiş

Şuan o aracın otomatik olan 1.0 dsg style + advanced modeline 93 bin fiyat veriyorlar

20 bin lira fiyat az değil otomatik için bu parayı vermeye değmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: qun4L

2016 ve 2017 model arası 30.000 TL fark olurmu ya?

Bahse girerim bir çok kişi fiyatların böyle olmasından yana mutlu.Araçlarının değer kazandığını düşünüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarinnarinanay

Çorum Ahlatcı Otomotiv'den Seat Leon 1,2 tsi 110 ps style (sunroof+led paket) emocion kırmızı 74 bin tlye alındı. Önceki gönderilerimle ilgili yorumlarınıza teşekkürü borç bilirim.

Güle güle kullanın. Başka hangi versiyonları vardı acaba hatırlıyor musunuz? Mesela 1.0 otomatik var mıydı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.