Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Apomania

Hocam dizel dsg 15 bin km ye ne kadar verilir acaba? @nabaki

Hedefim benzinlisi olduğu için onu takip ediyorum. Dizeli hakkında en ufak bir fikrim yok üzgünüm. Tek bildiğim geçen sene bir arkadaşım 110 bine tdi dsg comf. Versiyonu sıfır almıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2016 model golf comfortline 1.6 tdi 110 manuel beyaz renk sürüş konfor (hız sabitleme ön arka park sensörü) ve ışık görüş paketi ( kendiliğinden kararan dikiz aynası ve yağmur sensörü) 81500 fiyat aldım sizce nasıl ayrıca 2016 modellerde bluetooth ve usb standartmış
  • Golf 1.4 TSI manuel comfortline 2016 model sürüş konfor paketi ve standart bluetooth ve usb li. Beyaz renk 68.800 fiyat aldım. Yarın almayi düşünüyorum ne dersiniz arkadaşlar. 308, civic ve Corolla baktik tan sonra en son buna karar verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fagala kullanıcısına yanıt
    Nissan QQ martta 16'da gelecek 1.2T skypack otomatik 91 500 tl'cik... 20-subatta aldim fiyati..
  • ershan83 E kullanıcısına yanıt
    Seat Leon Fr a baktınmı bilmiyorum ama benim tavsiyem olsun :)
  • gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Zaten o fiyata ineceğim yakınlarda hiç sorma :)
  • 80' ler, 90' lar, 100' ler.

• Arkadaşlar civic eco fiyat alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

82-84 bine 6-7 bin km de sifir ayarinda 116 i ler var hocam. Biraz fazla vermis olursun ama reelde hem dsg lerden az yakar hem sanzimandan cok memnun kalirsin hem deger kaybetmez hemde bmw olur. Bak ne cok hem oldu.

reel olarak bmw 1 serisi daha performanlı ama yakıt olarak geride. ancak haliyle bmw daha performanslı bu net. 1 serisi öyle değerini koruyan bir araç değil maalesef. 2. el piyasa şartlarında açık ve net golf bu ülkede bir numaradır. sıfır golf 1 sene kullanıp aldığı fiyattan düşüğe satan çok azdır.
  • Yeni hyundai i20 için bugün görüştüm, 1.2 mpi elite blue + panoramik cam tavan + metalik kırmızı için 53500 fiyat aldım. Görüşünüz nedir arkadaşlar? Bu fiyata bunu alma şunu al diyebileceğiniz birşey varmı. İ20nin gırtlak dolu olduğunu unutmadan. Ayrıca ilk aracım. Genelde tek kullanacağım senede 3 4 kere uzun yolda 4-5 kişi olur araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 26 Şubat 2016; 18:44:18 >
  • Gırtlak dolu demek için smart paket olmalı. Bunu unutmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: MeTalliCaLi

Arkadaşlar civic eco fiyat alan var mı?

civic sedan 2016 1.6 eco elegant honda mutluhan bugün fiyat aldım 76 küsür dedi...
    bana pahalı geldi...
  • Tskler. Polsan 73e veriyordu lpg dahil. Genelde bayilerin inebildigi fiyatta kampanya yaparlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Yeni hyundai i20 için bugün görüştüm, 1.2 mpi elite blue + panoramik cam tavan + metalik kırmızı için 53500 fiyat aldım. Görüşünüz nedir arkadaşlar? Bu fiyata bunu alma şunu al diyebileceğiniz birşey varmı. İ20nin gırtlak dolu olduğunu unutmadan. Ayrıca ilk aracım. Genelde tek kullanacağım senede 3 4 kere uzun yolda 4-5 kişi olur araç.

1.2 otomatik turbosuz aracimiz var. Onceki aracimiz 1.6 oldugu icin 1,5 yildir alisamadik.

Bir aracin kasa degistirecek olmasini fiyat avantaji sebebiyle gormezden gelebilirim. Bu sebeple megane touch plus bos vir arac degil. Listesi 57. Az da olsa inseler guzle alternatif. Ay i sekilde kasa desitiren astralarda olabilir. B sinifi araclari sevemedim.

Renault 1.6 110 hp motoru yakıt performansı beni korkutmuyor değil istanbul gibi bi yerde şehir içi tüketimi zapt etmek zor olur. Astranın çok yaktığını söylüyorlar zaten.
    C sınıfı olursa Yeni Seat Leon 1.2 tsi 110hp S&S aklımda aslında 58700 lira liste fiyatı. İyi bir indirim alınırsa o da mantıklı ama bakalım onun için de görüşeceğim bayilerle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 26 Şubat 2016; 21:48:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Renault 1.6 110 hp motoru yakıt performansı beni korkutmuyor değil istanbul gibi bi yerde şehir içi tüketimi zapt etmek zor olur. Astranın çok yaktığını söylüyorlar zaten.
    C sınıfı olursa Yeni Seat Leon 1.2 tsi 110hp S&S aklımda aslında 58700 lira liste fiyatı. İyi bir indirim alınırsa o da mantıklı ama bakalım onun için de görüşeceğim bayilerle.

Bu basliga fiyat disinda pek birsey yazmak istemiyorum. Fiyat arastirmasi yapanlar icin zor oluyor.

Eger araci cok sakin kullaniyorsaniz kucuk motorlu araclar az yakar. Ama "gitmiyor" diyerek yuklenirseniz 1.6 laraldan 1 lt. Az yakar. Bu da pek bir fark degil.

208 1.2 otomatik ile cok sakin kullanaral sehir ici, bol isikli guzergahlarsa 40 km. denedim ve 5,5 lt tukettim. Ama normal kullanimda su gunlerdeki ortalamamiz 7,7 lt. Kisin 8,2 lerdeydi. Arkadasimda 1.25 fiesta var duz vites ve 7,5 lt yakiyor, sehir ici. Megane icin tahminim 9-9,5 lt, ayni guzergahta.

100 km de 1,5 lt. Yilda 10 bin km kullansaniz, fazladan yillik 600 tl. 1,2 ile 1,6 motor vergo farki 400 tl. Yani yillik 1000 tl kullanim maliyeti farki var.

1.2 motor sizi aractan sogutacak mi, bu onemli.

Soğutmaz hocam, sakin kullanıyorum zaten. Teşekkürler bilgiler için, yeteri kadar aydınlatıcıydı.
  • yakın zamanda quasqhai için fiyat alan var mıdır ?
  • bgrhNsymr B kullanıcısına yanıt
    Istanbulsaki bir bayiden (adini hatirlamiyorum) telefonla 2015 cam tavanli 1.2 cvt 91 fiyat almistim. Aralik ayinda kdv avantajiyla 85 ti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 27 Şubat 2016; 19:39:41 >
  • Arkadaslar lancerdı bravoydu derken dogtu duzgun arac bulamayinca sifir leon 1.4 fr 150 manuel ile honda civic arasinda kaldım hondadan teklif aldim yarında seata bakicaz son anlar artik

Civic 1.6 elegance lpg li 74500
    Spoiler +bagaj havuzu + oto katlanan ayna oto kararan dikiz aynasi +isikli esik + tamtur cam nikelaji + ledli sisler
    Civic 2015 leon 2016 olucak?

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.