Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
665
Favori
3.256.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    değer mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Divide et impera D kullanıcısına yanıt
    B segmenti bir arabaya o kadar para verilir mi hocam ?
    Leon falan bakın hiç olmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Divide et impera

68.500 clio icon+metalik 1.5 dci edc
    değer mi??

Heralde o arabaya o parayi versem 1 ay uyku uyuyamam. 2015 civic elegance otomatik lpg navi + park sensoru seklinde 73-74e alabilirsiniz. Satarkende zarar ettirmez.

• Sakinnn beyler değmeyeceğinin farkındayım.
    Dizel+otomatik(nispeten piyadaki en sorunsuz)
    Bu fiyatlar nerde bitecek bilmiyorum.

Civicin yeni kasayı merakla bekliyorum lpg li gelecekmiş 1.5 turbo-cvt de fiyati bilemiyorum

• Divide et impera D kullanıcısına yanıt
    Birkac sayfa geride 308 dizel otomaik 71 e alanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 23 Şubat 2016; 19:49:36 >
  • tolgaxus T kullanıcısına yanıt
    1.33 toyota auiris life var manuel benzinli metalik 53000 civarı.
    toyota yarisin fun special donanımlı otomatiği 56000'e var.

0 km 2015 dizel ford fiesta da bulabilirsiniz o civarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

quote:

değer mi??

Heralde o arabaya o parayi versem 1 ay uyku uyuyamam. 2015 civic elegance otomatik lpg navi + park sensoru seklinde 73-74e alabilirsiniz. Satarkende zarar ettirmez.

Ben de lpgli arabaya dizel fiyatı verirsem bir sene uyuyamam. Bu arabanın fiyatının bu seviyeye gelmesinin sebebi bunu doğal ve mantıklı karşılayanlardır. Aynı fiyata aynı sınıf dizel otomatik daha konforlu arabalar var üstelik daha kaliteliler.

• tavernac1 kullanıcısına yanıt
    Ayni fiyata ayni donanimda daha kaliteli dizel otomatik neler varmis merak ettim dogrusu. 308 diyecekseniz active cok boş.

• quote:

Ayni fiyata ayni donanimda daha kaliteli dizel otomatik neler varmis merak ettim dogrusu. 308 diyecekseniz active cok boş.

Donanımdan bahsetmedim daha konforlu araçlar var dedim. Bahsettiğin 308 in yalıtımı ve konfor düzeyi daha yüksek mesela.
  • tavernac1 kullanıcısına yanıt
    Ben donanimdan da bahsettim ama onu ne yapacagiz ? Active 308 in icine binip kurcaladiniz mi hic bilmiyorum ama allure disinda tercih edecegim bir arac degil.

Heleki 308 icin 71-72 li fiyatlari alan kisi zaten benim. Buradan bir arkadasada vesile olduk cam tavanli on arka parj sensorlu beyaz active i 72 binden kapti.

Gel gelelim suan eldem kalan bombos active ler bile 74 bandinda. O parayada elegance civic kullanicisini daha mutlu eder.

• quote:

quote:

değer mi??

1.6 Elegance Eco (Otomatik) Otomatik 1598 cc Benzin/LPG 82,310 TL 82,310 TL

Bu araç için mi 73.000 teklif alınabiliyor.
  • mcakrep23 kullanıcısına yanıt
    Evet + navi. 2015 ler bu fiyat.

• Yakın zaman da Leon 1.2 TSI için fiyat alabilen var mı?
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Telefonla fiyat alabilirsiniz cevre illerden. Hic degilse bayiye gittiginizde fikriniz olur.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Yakınımda ki bir bayiden 57.700 Lira fiyat aldım. Son fiyat dedi. Kapadım telefonu
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Belki ekstra bir donanimi vardir ?

1.2 TSI baz modelin fiyatı nedir diye sordum. Ekstra olsa söylerdi bence. Beyaz ve Kırmızı varmış ellerinde.
    2010 model 3008 sahibiyim. Aracı küçültmeyi düşünüyorum. 6 sene içinde hiç bir problem yaşamadım.yeni dizel 308 denedim. Benim için yeterli geldi ve alınabilecek bir araç. active,geri görüş,17 jant,ön arka park,cam Tavan'a 76.000 Tl dedi.
    Alacaktım ama adamlar benim araca 43.000 Tl verince kafanız mı güzel dedim :) aynı kilometrede aracın maudili internette 57.000 Tl bandında. Hadi satayım 50.000 Tl ye her türlü. Şuan da satıp, 2014 veya 2015 model higline sunroof lu golf peşindeyim. Astralarda gözüm yok değil ama meret pahalı :) benzinli otomatikleri de sağlam yakıyor.
  • kakman kullanıcısına yanıt
    Daha oncede bu mesajinizi okudum diye hatirliyorum. Aracinizi kendiniz satmaniz en guzeli olur. Maalesef bayi kar edemeyecegi arabayi almaz. Yani sifir araba satmak icin takas almaz bayi. Takasi kar etmek icin alir. Fiyatida aldigi arabayi bir kac ay icerisinde uzerine 3-5 bin koyarak satabilecegi sekilde verirler.

Golftede dsg sikinti be hocam. 116i falan mi baksaniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kakman

2010 model 3008 sahibiyim. Aracı küçültmeyi düşünüyorum. 6 sene içinde hiç bir problem yaşamadım.yeni dizel 308 denedim. Benim için yeterli geldi ve alınabilecek bir araç. active,geri görüş,17 jant,ön arka park,cam Tavan'a 76.000 Tl dedi.
    Alacaktım ama adamlar benim araca 43.000 Tl verince kafanız mı güzel dedim :) aynı kilometrede aracın maudili internette 57.000 Tl bandında. Hadi satayım 50.000 Tl ye her türlü. Şuan da satıp, 2014 veya 2015 model higline sunroof lu golf peşindeyim. Astralarda gözüm yok değil ama meret pahalı :) benzinli otomatikleri de sağlam yakıyor.

K Kasaların benzinli otomatiğinin ortalama yakıt tüketimi 5,5 litre yazıyor hocam. Manuel ile aynı.
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.