Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gzmrt

Jant alıcam zaten ileride belki olursada xenona çevirmeyi düşünüyorum hayırlısı olsun bakalım

Farların tanesi servis'de 6.000TL(ydi en son kaza sonrası değişen arkadaşın dediğine göre)), çıkma bulunabilirse daha uygun olur. Ama bulamazsanız öyle kalsın, o kadar para da verilmez.

Daha önce diğer açtığınız konuya da far fiyatı yazmışım, dikkat etmemişim kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 25 Ocak 2018; 1:49:46 >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    hocam bu konuda haklısınız a3 içine bindiğimde direk sogudum araçtan ozamanlar 98 binliraydı aynı gün a4 test ettim adamlar mükemmel bir araç yapmış ama malesef a3 verecegim parayi tekrardan soyluyorum gider golfe veririm he sizide anlıyorum sırf önündeki bir logo icin o fiyatı verecekseniz sizin canı gönlünüz bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crastag -- 25 Ocak 2018; 8:29:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresarı

Polo 1.00 dsg otomatik icin teklif alan var mi?

acarlar eski tarihli highline vardı ellerinde 91 dediler. yeni girişli comforta 88 dediler diye hatırlıyorum
  • Vw Passat 1.6 Tdi Comfortline Manuel + Led Far + Cam Tavan Pirit Gümüş 164.000

Vw Passat 1.4 Tsi Highline Manuel + Geri Görüş Beyaz 165.000

Almak isteyenler için fiyatlar fena değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Vw Passat 1.6 Tdi Comfortline Manuel + Led Far + Cam Tavan Pirit Gümüş 164.000

Vw Passat 1.4 Tsi Highline Manuel + Geri Görüş Beyaz 165.000

Almak isteyenler için fiyatlar fena değil.

geçen ay dizel dsg cam tavan siyah comfort passat 170.5 tl idi.
  • av.ak kullanıcısına yanıt
    Bu ay biraz zamlı Vw'ler, belki gelecek aya daha normalleşir fiyatları.

• quote:

Orijinalden alıntı: gzmrt

Jant alıcam zaten ileride belki olursada xenona çevirmeyi düşünüyorum hayırlısı olsun bakalım

Hocam isinize karismak istemem ama bmw de zenon ve sunroof yoksa 2.eli bitiktir cok zorlar.Bana soracak olursaniz o paralara A3 alin inanin daha cok keyif alirsiniz.Veya ikinci el 1.18 bakin.Yazik gunah o arabaya o para.

• Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Aralıkta 1.4 dag highline sroff 169 a almıştım. Şuan 2018 modeli 205 bin tl. İnanılmaz zam yapmışlar.

bmw 1 serisinin motor şanzıman uyumu ve arkadan çekiş özelliği segmentindeki diğer araçlardan ayrılıyor. bu sebeple 1 serisi tercihine saygı duymak lazım. ayrıca dizel motoru da oldukça başarılı. ömürlük binilebilecek bir araç mekanik yönüyle.

jant konusunda, şu aralar kış lastiği + jant takımını 4400 tl'ye satıyor bmw yetkili servisler. uygun fiyat.
    fara yapacak bir şey maalesef yok. manuel klima olayına zaten bence diyecek bir şey yok, bmw'nin ayıbı.

fakat bu joy plus fiyatının belirsizliği de ayrı bir komedi olmuş, hayırsever bir vatandaş bir güzel öğrenip paylaşsa güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Ripper

bmw 1 serisinin motor şanzıman uyumu ve arkadan çekiş özelliği segmentindeki diğer araçlardan ayrılıyor. bu sebeple 1 serisi tercihine saygı duymak lazım. ayrıca dizel motoru da oldukça başarılı. ömürlük binilebilecek bir araç mekanik yönüyle.

jant konusunda, şu aralar kış lastiği + jant takımını 4400 tl'ye satıyor bmw yetkili servisler. uygun fiyat.
    fara yapacak bir şey maalesef yok. manuel klima olayına zaten bence diyecek bir şey yok, bmw'nin ayıbı.

fakat bu joy plus fiyatının belirsizliği de ayrı bir komedi olmuş, hayırsever bir vatandaş bir güzel öğrenip paylaşsa güzel olur.

Hocam bende F20 vardi gecen sene sattim.Bu konuda haklisiniz fakat gerek yakit tuketimi gerek 2.el hizi yani pure donanim 2.elde inanilmaz zarar ettirir.Millet bos pure alicagina gider myfestedition alir 2015 joy alir ama kimse gidipte zenonsuz sunroofsuz bmw 1.e para vermez.Parasi ona yetse bile gidip gozunun ucuyla A3 dynamic dahi baksa on arka park sensoru digital klima direksiyondan kulakcikli vites arka klima havalndirmasi zenon fark der birde ustune 1.0bakiyorsa mtv yi yakit tuketimini dusunur o parayi pure donanima vermez.

Her markanin bir standarti vardir laf olsun diye konusmuyorum bmw’de zenon sunroof olmazsa olmazdir.Jant hadi bir sekilde cozulur cikma vs ama dostane sekilde soyluyorum paraniza yazik.

gzmrt zaten dizel araç almış. kendi gerekçelerini bize açıklamak zorunda değil elbet. fakat bence dizel 133bin tl uygun fiyat, özellikle araca 5-6 sene binme planları varsa satışta edeceği 3-5 bin zararın çok hükmü kalmamış olacak. 150-200 bin km bindiğiniz bir aracı elden çıkarırken çok dert etmezsiniz böyle şeyleri.

bir de bmw/audi tercihi bazı kişiler için çok keskin oluyor, bomboş da olsa bmw motor ve şanzımanını tercih edecek çok insan var.

tabii bunlar biraz bu konunun dışındaki konular. sizin de benim de iyi niyetle yazdığımızdan şüphe yok, takip eden arkadaşları daha fazla sıkmayalım bmw muhabbetiyle, 1 serisi konusunda daha ayrıntılı tartışabiliriz gelirseniz :)

herkese hayırlı alışverişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReisülKüttap

quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

Orijinalden alıntı: ReisülKüttap

1.4 2018 egea orta paket için 78 bin ek olarak 4 bin tl ye landirezzo garantili lpg kit takılacakmış
    yani 0 tofaş almak için 82 bin liranız olması lazım

tofaş 2000 yılında kaldı. boş muhabbete gerek yok.
    fiat almak istemiyorsanız dacia duster alabilirsiniz, dizel otomotik 100 bin tl.

aynen gerek yok sizle muhabbete

muhabbeti başlatan sizsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

Coralla için fiyat alan oldu mu?

1.33 benzinli life için pendik 68 bin tl, izmit 68.250 tl fiyat verdi.
  • 2017 Renault Megane HB Icon 1.5 DCI EDC (Metalik renk+elektrikli açılır panoramik cam tavan+sürüş paketi+8.7" ekran+18" jant+yedek lastik) > 132.680 TL

2017 Renault Clio Icon 1.5 DCI EDC (Metalik renk+jant paketi (17 jantlar ve karartılmış camlar)+stepne) > 90.000 TL

2017 Renault Clio Icon 1.5 DCI EDC (opak renk ve opsiyonsuz) > 88.500 TL

2017 Opel Astra K Excellence 1.6 CDTI Otomatik (opsiyonsuz) > 124.000 TL

2017 Hyundai i30 Elite Plus 1.6 CRDI DCT > 128.000 TL

2017 Hyundai i30 Elite Plus 1.6 CRDI DCT + Smart Paket >133.000 TL

Pazarlıksız fiyatlar.

Megane'ı ilk defa test ettim, bence Renault ile alakası yok, gayet iyi olmuş araç. Dolu paket olunca hiç Renault gibi hissettirmiyor. Masaj yapan koltuklara bayıldım.
    Ayrıca Zeytinburnu Hedef Oto'da satış temsilcisi olarak Girayhan Çeviren var. Araç alacak olanlara kendisini şiddetle tavsiye ederim. Objektif ve işinden çok iyi anlayan birisi.

Astra'da dizel/otomatik test aracı yoktu, o yüzden yine Excellence donanım 1.4 Turbo otomatik test ettim. Araç fazla ağır, o yüzden biraz hantaldı. Tamam, dolu bir araç ama bana pek zevk vermedi. Tasarım konusunda ise göreceli tabii ama özellikle iç tasarım bana hitap etmiyor.

Hyundai i30 zaten görüntüsünü beğenmediğim bir araçtı, kalitesini de pek beğenmedim. Tamam donanım Elite Plus donanımda fena değil ama araba ucuz ve kalitesiz hissettiriyor. Sürüşü fena değildi ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ec.dmn -- 25 Ocak 2018; 18:46:17 >

• gzmrt G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, araç manuel mi acaba?
  • ec.dmn kullanıcısına yanıt
    Astra fiyatı iyiymiş, sınıfının en güçlü motoru, gırtlak dolu donanım için piyasaya göre makul fiyat.
    Astra 1200 kg civarı gayet hafif bir araç. I30 ağır 1450 kg civarı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    GRANDLAND X 1.6 ENJOY AT MDL DİZEL OTOMATİK Hale'n elinizde var mı ?

yok hocam dizel otomatik 1.16d en boş versiyon +ışık paket ve arka sensör var
  • 
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.