Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.569
Cevap
656
Favori
3.260.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11611162116311641165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rocky1000

quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

quote:

Orijinalden alıntı: rocky1000

Slmlar 30 kasim Megane 1.2 tce icon camtavan manuel hb 100 bin alindi

Hayırlı olsun. Fakat megane 1.6 joy paket hariç sıfır alınacak en son arabalardan. Liste fiyatına göre Cam tavanı bedava saymışlar. Oyak kampanyası ve filo olayından 2. Elde çok değer kaybediyor. Sizin aracın sıfır ayarında 2. Elleri 80-85 e gidiyor. Ben sedan 1.5dci edc touch hatasız 2500kmde 17" jant ve cam filmi opsiyonlu 90a aldım. Sıfırı şu an 17" jant opsiyonuyla 135 lira. Aradaki fark uçurum

Teşekkürler,megane 2 .el konusunda haklısınız fakat en az 5-6 yıl bineceğim ve satmayı pek düşünmediğimizden dolayı ayrıca 2,el riske girmek istemedim, sıfır isteğimiz vardı dizel istemedim hem mtv hem de az km yaptığımdan dolayı birazda renk yoktu 20gün önce 109bin tl icon hb manuel dizel camtavan vardı edc li 120bin, zamlar gelince bir üst vergi dilimine geçiyor sıfır araba fiyatları yükseliyor.siz de uyguna almışsınız sizede hayırlı olsun.2, el konusuna bi çare bulmak lazım:))(jetta vb... filo çok ama bu kadar düşmüyor)

Bende ksımet olursa en az garantisi bitene kadar 3 yıl ve üzeri binmeyi düşünüyorum. Aradaki fark civic golf a3 vs gibi 3-5 lira olsa bende kesin sıfır alırdım. 2. El fiyatları ocaktan sonra artışa geçer. Ama aradaki farkın kapanması tamamen renoya bağlı. Bu fiyat politikasını değiştirmeleri lazım. Az km yaptığınız için 1.2tce çok mantıklı. Ben yıllık 15-20 bin arası yol yaptığım için dizel aldım. Megane 4 fbook grubu sizin için faydalı olur tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Bu bayiye faturalandırma konusunda bir sıkıntı olmuyor mu garantide falan?

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Yok hocam ayarlıyorlar herşeyi. Kağıt üstünde sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Araç satış kotalarını doldurmak için yapıyorlar. Belli bir satış kotası yapmak istiyor bayiler. Eğer kotayı yakalayamazlarsa araçları kendi üzerlerine alıp sattık diye gösteriyorlar ana distirübütörlere. Böylece hedefledikleri satış rakamlarına ulaşıyorlar. Yani araçlar sıfır km.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetonnn -- 12 Aralık 2017; 1:15:44 >
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Garantide sıkıntı olur diye güzel bir fiyatı reddetmiştim ben, tüh

• quote:

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

BMW 318i Sedan
    Prestige ---- 190.000
    Edition Sport Line--- 206.000
    teklif edildi biraz önce ve kredi durumlarını sordum
    60.000 24 ay % 0 faiz,
    100.000 % 0,79 oranlarında kredi kullandırıyorlarmış. 15 inden sonra yeniden fyatlandırma olacağı ve fiyatın aynı kalmasını beklediklerini ilettiler. Ellerinde araç olduğu için ve Euro 4,52 gibi rakamlarda kalırsa aşağı olur mu diye sordum bilmiyorlar.. araç düşünenler için umarım faydalı olur. Samsun teklifte bulundu daha büyük şehirlerde daha fazla araç satan bayilerde esneme daha çok olabilir.

hocam bmw 3 seneye kasa değiştirecekmiş.bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

3.89 A5 kuru kampanya var.Coupe design’da 243 bin

Aynı araca bana 232 bin demişlerdi.

• Skoda Octavia 1.6tdi greentech için fiyat alan oldu mu bu civarda kampanyalı başka hangi araç tavsiye edersiniz teşekkürler.

• Hasan7 kullanıcısına yanıt
    %2 daimi müşteri indirimi %2 satıcının kendi iskontosu

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

Focus benzinli Trend x için 83

Titanium için 98 bin teklif aldım

Daha düşük teklif alan var mi?

Bu fiyatlar bana çok yüksek geliyor

Merhaba. Titanium 98bin otm vites mi?

• DEMDEL kullanıcısına yanıt
    Concept için mi bu fiyatı aldınız bayağı fark var. Mümkünse hangi bayiden aldığınızı ve Araç hakkındaki görüşlerinizide öğrenebilirmiyim.

• ekrem54 E kullanıcısına yanıt
    113.700 fiyati kim nasil vermis anlamadim.Suan mevcutta 118binin altina fiyat verilmiyor dynamic sportback arac icin.

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Maslak verdi fiyatı. Otokur bayi de 115 fiyat verdi. Hb var sedan dynamic hicbiryerde yok ve benim anladığım kadarıyla 2018 modellerin siparişine geçecekler gelecek araç yok diyorlar. Sedan dynamic bulan haberdar etsin beni.

(Fiyatlar 1hafta öncesi zamdan sonraki fiyatlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem54 -- 12 Aralık 2017; 15:51:4 >
  • arkadaşlar merhaba,
    VITARA 1.6 GL+ Benzinli MT (Tek Renk) Düz Benzinli 120 HP 4x2 87.900 TL
    listesi olan araç için peşin alıma esas 84.900 TL fiyat aldım.
    daha uygun rakam alan paylaşabilir mi acaba?

qq 11 ayda 16.197 adet satarken, vitaranın bu donanımla 3.197 adet satması da gerçekten ilginç bir veri.
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Qq'nun ismi var işte, deli gibi satıyor araba...

Vitara da b suva göre sunduğu donanımlarla ve sürüşüyle iyi bir araç ve diğer rakipleri gibi yükseltilmiş hb değil, sıfırdan suv olarak üretilen bir araç.

Eski kurdan kalmis aracmis suan yok.Sedan dynamicte afyonda ki galeri haric hic biyerde yok.

• erka1907 kullanıcısına yanıt
    Sanırım vitaranın az satmasının sebeplerinden bazıları benzinli olması ve içinin çok vasat olması!

• 115200 tl golf tdi dsg comfortline altur tungsten gri,114500 siyah
    117000 tdi dsg comforline cruze control avek beyaz yada gri
    Hani yüksek fiyatlardan alırım zarar ederim korkusu varsa bu araçlar pek zarar ettirmez.
    büyük ihtimal yılbaşı sonrası 60 lık vergi dilimine girip 135 e fırlayacak
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    O kadar emin konuşuyorsunuz ki üşenmedim tekrar sordum. Sedan 1.0 dinamik için

Adana aykan

Doğuş maslak

Konya akkoclar

Antalya başaran

İzmir vosmer

Acarsan Gaziantep

Araç var gidip alın.

Başaran 122

Vosmer 120 fiyat verdi .

Milleti yanıltmayın arayıp sorun lütfen. 444 28 34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem54 -- 12 Aralık 2017; 18:18:13 >
    Geçen yıl kasım ayında aldım o zaman da yok dediler bana en yakın 2 bayii aradım ve sedan var dediler 😀 ücreti aktardım ve 8-10 gün sonra gidip alabildim. Yok Yok ne yok arkadaş arayın birkaç bayii çoğu iş olsun diye yazıyor.. Ciddi Alıcı arkadaşlar arayın bayii sorun araçları günde 100 kez tlf fiyat isteyen var ama satılan araç 2-3 anca..

• 
Sayfa: önceki 11611162116311641165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.