Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kafam biraz karıştı yardımcı olursanız sevinirim i20 1.4 otomatik style paket 65k mı yoksa 208 1.2 yarı otomatik active 63k mı? teşekkürler
  • ssemiih S kullanıcısına yanıt
    MTV fiyat farklılıklarını, garanti süreleri, ikinci el değer kaybı gibi konuları araştırın. Tabii en önemlisi,kendinizi hangisinde mutlu hissedeceksiniz? Donanım, yakıt tüketimi, servis kalitesi, otomatik vitesin sürüş sırasındaki davranışları. Biliyorsunuz, her otomatik vites aynı konforu ve yakıt cimriliğini sunmuyor. Aklıma şimdilik bunlar geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssemiih

arkadaşlar kafam biraz karıştı yardımcı olursanız sevinirim i20 1.4 otomatik style paket 65k mı yoksa 208 1.2 yarı otomatik active 63k mı? teşekkürler

Peugeot hala etg6 yarı otomatiği satıyor mu? Kesinlikle i20 yi alın. Tek kavramalı yarı otomatik şanzımanlar çok konforsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thormentor

quote:

Orijinalden alıntı: Caniggia

Passat 1.4 TSI Manuel Trendline Beyaz + Işık görüş paketi: 101.000
    Golf 1.0 TSI Comfortline Manuel Metalik: 87.500
    Superb 1.4 TSI Active Manuel Beyaz + Hız Sabitleyici: 91.800

superb fiyatını nereden aldınız.. liste fiyatı 100.900 tl...

golf alırken superb baktım da sırf 1.4 tsi cok yakar dıye 1.0 tsı tercıh ettım ama bazen dusunmuyor degılım acaba superb mı alsaydım dıye.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    yakıt tüketimi ve vergi avantajı gibi konular 208 i öne çıkarıyor gibi
  • ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    Boşver kapıt üzerindeki veriyi

Superb passat ayarında araç golfle karşılaştırma bile yapılamaz.

Hemde 1.4tsi motor var en tutulur motoru

1.2 ler o kdr tutmuyor

Bence 1.0 golf almayın superb alın

• ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    superb yerine golf almak bence iyi bir tercih olmamış gibi. ama almışsınız artık hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim..
  • leeeooon kullanıcısına yanıt
    Araç dizel mi benzin li mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thormentor

superb yerine golf almak bence iyi bir tercih olmamış gibi. ama almışsınız artık hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim..

superb yerıne degıl aslında ben aldıgımda raalarında 10 bın cıvarı en az fark vardı. 1.4 tsi olması yuznden hıc almaya yeltenmedım. ama tip vs olarak tabıkı ust segment oldugundan bazen dıyorum acaba onu mu alsaydım dıye :)
  • tiguan 1.4 dsg
    trend 141500
    comfort 152500
    highline 170000 (hayalet ekran yok, cam tavan var)

hangisi mantıklı ve nasıl sizce? Bir de kullanan varsa şehiriçi yakı tüketimi nasıl. Yıllık ortalama 10.000km için dizel otm qashqai mi benzinli otomatik tiguan mı tavsiye edersiniz? (benzinli otm qq bulamıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAYRI

Yeni Peugeot 308'lerin internette açıklanan fiyatları ile bayii fiyatları arasında uçurum var. Fakat uçurum tersine.
    Bir bayide sergilenen
    Yeni Peugeot 308 GT Line BlueHDi 120 HP EAT Tam Otomatik S&S fiyatı:
    124.093 TL

İnternetteki liste fiyatı:
    148.900 TL

24.807 TL'lik farkı (Metalik boya farkını da koyarsanız bu fark 26 bini geçer), satıcı lansman indirimine yordu. Bu sabah, sergilenen aracın fiyatı 148 bin iken öğlene doğru 124 bine düşürmüşler.
    Makyajdan önce Allure dizel otomatikleri kaça veriyorlardı? Hatırlayan var mı?

Bugün Peugeot'ya servisteki aracım için yine uğradım. Showroom'a şöyle bir bakayım derken şaşırıp şaşırmayacağıma karar veremediğim yeni fiyatlandırmayı gördüm:
    17 Kasım'da 124.093 TL fiyatla etiketlenen araç
    bugün 151.000 TL fiyat etiketiyle karşıma çıktı. Yuh! dedim başka bir şey diyemedim.
    Geçtiğimiz hafta ellerindeki üç aracı 124 binden satmışlar. Ve şu an yeni 308'in fiyatı bu dediler.
    Klasik olduğu vechile, Golf'le fiyat karşılaştırması yaptık. Golf'ün en pahalısı bile 139 bin lira iken bu fiyat ne dedik? Yeni 308'i Tekrar 120 binlere satmayacağınızın garantisi ne dedik...
    Yazık... Size iyi satışlar dedik ve çıktık.

• dr.stern D kullanıcısına yanıt
    Comfortline ideal yakıt olarak 1.4 tsi dsg o kasayla 10 lt altı zor görür gibi şehir içi

• quote:

Orijinalden alıntı: ssemiih

arkadaşlar kafam biraz karıştı yardımcı olursanız sevinirim i20 1.4 otomatik style paket 65k mı yoksa 208 1.2 yarı otomatik active 63k mı? teşekkürler

Selam,

i20 İstanbulda trafikte 11 LT yakıyor.
    Otobanda ortalama yakıt tüketimi 6 LT.

diğer aracı bilmiyorum ama yakıt harici ben memnunum..
  • investing kullanıcısına yanıt
    teşekkürler..
  • dr.stern D kullanıcısına yanıt
    GRANDLAND X ENJ 1.6 120HP AT6+ CAM TAVAN dizel otomatik : 151,000 tl üstelik 0 faiz kampanyası ile bu fiyat
  • platin1111 kullanıcısına yanıt
    şu anda bir kampanya ne yazık ki yok ki enjoy benzinli otomatik türkiyede kalmadı. ancak yolda gelecek olan excellance+cam tavan+park and go +güvenlik paketli aracımız gelecek o da 114 bin tl civarında gelmesini bekliyoruz
  • Abdllh34 A kullanıcısına yanıt
    Ben de comfortline ı daha ideal gördüm. Yakıt yüksek ama dizel ile aradaki farklara bakınca sıfır araçlarda, yıllık 10.000 ortalama ile benzinli mantıklı gibi geldi benim için. Çok daha yüksek kmlerde dizel daha mantıklı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

şu anda bir kampanya ne yazık ki yok ki enjoy benzinli otomatik türkiyede kalmadı. ancak yolda gelecek olan excellance+cam tavan+park and go +güvenlik paketli aracımız gelecek o da 114 bin tl civarında gelmesini bekliyoruz

bu fiyat crosslandx için mi?
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için, yılbaşından önce aracı almak istiyorum. Bu araç elinizde var mı. Bir de varsa 1.2 otomatik için de fiyat alabilirim. Ayrıca geçen hafta size pm atmaya çalışmıştım,ancak cvp gelmedi ulaştı ise birşeyler sordum bakabilir misiniz.
  • Arkadaşlar

Astra k hb

1.4 100 HP manuel benzinli

Enjoy donanım + Stil paket+Arka Park Sensörü

Beyaz renk

75750 TL alındı

Fiyat nasıl? Lütfen yorumlarınızı bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.