Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1028. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kongor

yarın yazacağım, problem olmasın diye belirtmedim.

muhtemelen bmw 118i
  • 116d bmw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polis3373

quote:

Orijinalden alıntı: Ted Skjellum

quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

İtalyan Fransız Amerikan kore japon hayrına veriyor.

Segmentinde en pahalı araçlar kimde?

İ30 1.6 crdi dct elite paket artı olarak plus + smart paket ekletirsen 125. 400 tl liste fiyatı. Full+full bi araç. Golf ne kadar? 138.750 tl. Dsg belası da cabası :) Allah akıl fikir versin vosvoscular :)

Ben bu forumda vw düşmanlığı ne anlamadım.Türkiye de ve dünyada golf çok fazla satan araç bu forum baz alınsa volvo en çok satan araç olur.Kusura bakma kimse 125 küsur i30 a vermez öylede zaten.Araçta herşey donanım değil.

Evet donanım her şey değil. Arkadaşımda 2015 full+full 1.6 dizel otomatik golf var. 36500 km de şanzımanı eline aldı :) Evet almanlar sağlam araba yapıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

116d bmw

hocam zaten o motor tutulmadı, aracı zaten ikinci elde satamazdınız. Allah korumuş, siz bence 1.18i bakın derim.

Benim benzin takıntım var mesela. ben Volvo v40 bulursam onu alacağım, veya honda hb alacağım. hangisini bulursam.
  • Ted Skjellum kullanıcısına yanıt
    Ne kadar tamir ücreti ödedi

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Yeni qq için fiyat alan varmı

Tekna Dizel Otomatik için telefonla sordum: 

Antalya bayii, "124.750 lansman fiyatı, fazla bir şey yapamayız, gelin görüşelim." dedi. 

Fethiye bayisi ise, "121.500 olur, 40 bin TL kredi kampanyasından da yararlanabilirsiniz." dedi.

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta 63 e almıştık Yatağan Muğladan bi arkadaşa

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Yani artık oda ötv sınırına gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

quote:

Yeni qq için fiyat alan varmı

Tekna Dizel Otomatik için telefonla sordum: 

Antalya bayii, "124.750 lansman fiyatı, fazla bir şey yapamayız, gelin görüşelim." dedi. 

Fethiye bayisi ise, "121.500 olur, 40 bin TL kredi kampanyasından da yararlanabilirsiniz." dedi.

%50-%60 sınırı 70000TL(Vergisiz Fiyat)

Vergisiz Fiyat: 69999 TL olarak hesaplarsak;
    Satış fiyatı %50 ÖTV + %18 KDV ile 123898TL oluyor. 850TL'de plaka ruhsat masrafı olsa 124750'yi buluyoruz.

Vergisiz Fiyat: 70001 TL olarak hesaplarsak;
    Satış fiyatı %60 ÖTV + %18 KDV ile 132160TL oluyor.

Fethiye bayisi 68644TL ham fiyattan hesaplamış.

• A3 1.5 tfsi fiyatı alan var mı?

• quote:

Kavrama ve mekatronik toplam 9000 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted Skjellum

quote:

Kavrama ve mekatronik toplam 9000 tl

Oooo!

Dsg stronic hede hödö...

Kaç kaç kaç!

• Arkadaşlar bana araç lazım 35/45 arası i20 ikinci el mi alsam yoksa bir miktar borçlanıp 60,65 e sıfır mı alsam.açıkcası bir arabaya çok para bağlamak istemiyorum.
  • İstanbul aykan- skoda fabia 1.0tsi dsg style 67100 opak renk , metalik renkler 68.050.

Butun bayileri dolastim sanirim. 25 eylul zammina yakalanmayan araclar bunlar. Zamli arabalar en az 1000₺ fark ediyor. Fabia dusununler ellerini cabuk tutsunlar.

Bayiler yuzunuze bakmiyor boyle bi garipler yil sonu hedeflerini tutturmuslar sanirim anlamadim. Sukru saracoglunun altinda skoda erya var. Satis temsilcisi Doruk bey cok yardimci oldu. Kanimda en cok ona isindi ama orada istedigim kombinasyon yoktu. Hem bana yakın hem de istedigim renk ve ic doseme secenegi oldugu icin aykandan aldim araci Allah utandirmasin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferisss -- 10 Ekim 2017; 7:26:30 >
  • Şu an hemen hemen bütün bayiilerde kampanya var, ama öncesinde zaten çoğu bayi ekim ayında araçlara zam yaptı.

• Ted Skjellum kullanıcısına yanıt
    Şu iyi niyet garantisi işe yaramadı mı servis bakımlı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: profesor avukat

A3 1.5 tfsi fiyatı alan var mı?

Doğuş oto maslak
    Dizayn line 1.5 = 148.400 , aralık testlim
  • Hebecili1934 H kullanıcısına yanıt
    ilginc bir yaklasım olmuş.

normal fiyatlardan yaklasık olarak 5-13 bin tl arası daha ucuz bu yazdıgım fiyatlar.

hedef baskısı nedeniyle kendimize fatura yapıyoruz bu aracları, garanti süreleri biz faturayı kestigimiz gün baslıyor.

bu aracları noterden satış verdigimiz zaman da fatura kesiyoruz.

alıp almamak tamamıyla sizin tercihiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

ilginc bir yaklasım olmuş.

normal fiyatlardan yaklasık olarak 5-13 bin tl arası daha ucuz bu yazdıgım fiyatlar.

hedef baskısı nedeniyle kendimize fatura yapıyoruz bu aracları, garanti süreleri biz faturayı kestigimiz gün baslıyor.

bu aracları noterden satış verdigimiz zaman da fatura kesiyoruz.

alıp almamak tamamıyla sizin tercihiniz.

Bence güzel bir uygulama, Opel alacak olsam sizden alırdım. (tabi plakayı da beğenirsem )
  • Herkese merhaba;

Hafta sonu Ankara Doğuş Otodan Audi A3 Sportpack Design donanım seviyesinde ve her iki paket (Sunroof ve galiba dijital klima olan) eklenerek 1.6 tdi ve 1.5 tsi için 151.000 TL fiyat aldım. Dizel olan araç ellerinde siyah, kırmızı ve mavi olarak bulunuyordu. 1.5 olanıda kısa sürede geleceğini bildirmişlerdi.

DSG şanzıman ile ilgili olarak çalıştığım iş yerinde 35 adet VW Jetta 1.6 dizel araç bulunuyor bunların büyük bir kısmı İstanbul, Ankara ve İZmir de yoğun trafik ve uzun yolda kullanılıyor.Bu araçlar ile senede ortalama 50.000 km yol yapılıyor. Malesef şirket araçları kullananlar tarafında aşırı hırpalanıyor olmasına rağmen bizim şirkette şimdiye kadar DSG ile ilgili herhangi bir problem şimdiye kadar yaşamadık.
  • 
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.