Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (387. sayfa)

5 sn
288.845
Cevap
4.623
Favori
47.003.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ford yeni kampanyayı açıklamış sonunda...yazan oldu mu görmedim ama faizsiz krediyi bazı araçlarda 60bin bazılarında 70 bin tl ye çıkarmış...kim 12 ay da bu parayı ödeyebiliyorsa artık...%7 ve %9 indirim var diyor.....araçların fiyatlarında değişme ne kadar olmuş bilmiyorum ama ilgilenenler bakabilir...
  • mrvolkan kullanıcısına yanıt
    takasa aracı çok öldürdüler mü
  • Ford ana sayfada binek kampanyası içinde Trend X manuel araçlarda yüzde 9 indirim olarak yazmış bilginiz olsun.
    O da kasa değiştiriyor.

Edit: Peşin alımlarda geçerliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 8 Kasım 2018; 22:15:40 >
  • istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Cesur ol, hayalini yaşa. En kötü ihtimal zorlsnırsan aynı fiyata satarsın. Kimse 100 yıl yaşamıyo, yıllarca bekleyip passatı aldığın zamanda gezesin gelmez.

Al gitsin hiç düşünme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jhonathan J kullanıcısına yanıt
    Ford dan bi cacık olmaz. Adamlar ticari araç satışı ile kazanıyor zaten binek çok umurlarında değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mugla48matci

street donanımı 63-65 civarını almışlardı. Fiyat yüksek baya.

Alıntıları Göster
    Streetin 64e alındığını ben duyurdum zaten forumda. Streete ekstra indirim yapıp, matche yapılmayınca arada uçurum oluştu. Streetle kıyaslamadan, emsalleriylr kıyaslandığında gene de güzel fiyat.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    şöyle bi bakayım fiyatlara dedim...dediğin gibi bi cacık olmaz...sözde bir arkadaş otosan güzel bi kampanya yapacak demişti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

120 bin gibi nakitim var 60 bin borçla hayalimdeki araç olan passatı alsammı. Borca girmeye Bir türlü cesaret edemiyorum.
    al tabiki durduğun hata denk getirsem bende alacağım.
  • Civic benzinli otomatik teklif alan var mı? Liste de 116 ??? 105 mümkün mü?

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Fena degildi dışarda uğraşmaya değmezdi bizde üstüne düşmedk

• quote:

Orijinalden alıntı: EMIR52

Passat 265bin₺ sitesinde 186bin₺ dusuyolarmi gercekten
    1.4 TSI ACT 150 PS comfortline paket+ acılır panaromik can tavan. 270 bin fiyatı var bayi 180 e bıraktı. 2 gün düşünmek için süre istedim

Bu arada act şanziman dsg den daha mı iyi daha az yakıyor falan dediler bikgisi olan varmı

• ghostiki kullanıcısına yanıt
    110 bine aldım. Elegance otm

• quote:

Orijinalden alıntı: Gercek78

110 bine aldım. Elegance otm
    Hayırlısı olsun, hangi ildesiniz?

• Lpg var mı?
    Bayi neresi?
    Hayırlı olsun.
  • ghostiki kullanıcısına yanıt
    Ankaradayım ama Denizliden aldım. Benzinli araç pek kalmamış bayilerde. Bugün Ordu daki bayiye sordum 114 ,5 e bıraktı

• quote:

Orijinalden alıntı: thrgl

Vw golf 1.0 tsi highline dsg beyaz renk ek olarak sunroof ve app-connect, acarlardan 141.000 teklif aldım. Son bir tane kalmış.
    Bu s..sizlerden araba fln almamak lazim, ayni saatlerde ayni arac ayni bayii 147bin fiyat verdi. Bi otv indirimi geldi hemen bitleri kaynamis. Demek bu araci 141 degil gerekirse 130a bile verebilirler. Fiyatta gercek dip neresi Allah bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuisance -- 8 Kasım 2018; 22:25:13 >
  • tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Hocam size danışayım ilk defa sıfır araç alacağım, yukarıda da sordum ama bir daha sormak istedim. Sıfır araç alırken ne gibi masraflar oluyor MTV oluyor mu aralıkta araç alsak? Oluyor ise biz mi karşılıyoruz? Yada trafik tescil masrafları falan bize mi ait?

Bu işin raconunu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

1.4 TSI ACT 150 PS comfortline paket+ acılır panaromik can tavan. 270 bin fiyatı var bayi 180 e bıraktı. 2 gün düşünmek için süre istedim

Bu arada act şanziman dsg den daha mı iyi daha az yakıyor falan dediler bikgisi olan varmı

Alıntıları Göster
    Act silindir kontrol sistemi. Şanzıman değil.

Yanlış anlamayın da nasıl bu kadar değerli bir miktara araba alıp bu detayları araştırmıyorsunuz?

• istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    ACT şanzıman değil. Şanzıman yine DSG. ACT teknolojisi gerektiği zaman arabanin bir kaç silindirini kapatarak yakıt tasarrufu sağlayan sistemdir.

• zknclk kullanıcısına yanıt
    Araç benzinli Lpg tercih etmedim

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.