Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (588. sayfa)

5 sn
288.849
Cevap
4.622
Favori
47.004.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende anlamadım. Ben isteyince birden özel plaka oldu:))
  • Suzuki Vitara alacak arkadaşlar aralığın son haftası, 98k-99k aralığında otomatik 4x2 vitarayı alabilecekler...
  • Euro 6 lira.Bugün yarın 5.80 lere gelmesi olası.Aralık fiyatlar açısından çok daha olumlu geçmeli.Normal şartlarda!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasımdaki araçların fiyat listesi Aralık’ta değişecek bazı araçlar zam olur gibi özelikle çabuk bitirenler için satılmayanlar ordan bi indirim gelebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Adminnuh

Suzuki Vitara alacak arkadaşlar aralığın son haftası, 98k-99k aralığında otomatik 4x2 vitarayı alabilecekler...
    zaten 99.5 k değil mi? Bende Vitara takipdeyim?
  • silverdream kullanıcısına yanıt
    Otomatik 4x2 vitara için 115k teklif aldım cumartesi. Araç encap testinde 5 yıldız almış. Tamam malzeme kalitesi yeterli değil. Ama güvenli araç. Sportage düşünenler vitarayıda tercih edebilir.

Bugün aradılar aralık başında fiyatların geri geleceğini söylediler. Suzuki vitara için konuşuyorum.

• Aliekber21 A kullanıcısına yanıt
    Ankara’ da sormuştuk ama bayiler elimizde yok dedi. Ellerinde var mı acaba ? Hangi şehir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

1,6 life+ landirenzo lpg+celik jant+gumus gri+ geri görüş+navigasyon+sis fari+5 yil garanti

100 bin

Toyota Sandıkçı
    O aracı ben de sordum bugün o araçta boya kalkması varmış. Ufak bir bölgede boya kalkması var dedi telefondaki satış temsilcisi.
  • oguz707 O kullanıcısına yanıt
    kasımın başında nakit 91 bine fırsat aracı bulmuştum. benim haricimde kona 1.0 için geçmiş sayfalarda 96 yazan bir de 100 yazan oldu 10-15 gün önce.

türkiye genelinde bayilerden fiyat araştırmanızı tavsiye ederim çok farklı fiyatlar veriliyor tutturan tutturduğuna.

ciddiyim açın listesini, hepsini tek tek arayın fiyat isteyin.
  • Euro aralıkta 5.50 ye bile düşse VAG grubu indirim yapmaz , adamlar fırsatçı

• Euro 6 olmuş 3 ay önce sattığı araba şimdiki fiyatı geçmiş anlamadım bazı arabalar indirim yerine zam yapmişlar araştırmadan almayın kasım fiyati üzerinde zam yapsalar aralıkta almayın bilinçli olalım zaten o para 2019 alırsınız

• youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    Ben de mevcut plaka mi yeni alacagim arabaya taktirmak istiyorum. 2. El alacagim yeni araci.
    Mevcut plaka icin nerdeki emniyete gidip hangi adimlar izlenmesi gerekiyor biliyor musunuz?

• Ben de aynısını yapacağım. Önce plakanın bağlı olduğu trafik tescili arayın, plakanızın boşa çıkacağını çıktığı anda size opsiyonlamalarını söyleyin ki siz aracı alana kadar başkasına gitmesin. Onlar opsiyonladıktan sonra noterde yeni alacağınız aracın işlemini yaparken sistem size direk o eski plakanızı verecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aliekber21

Honda Civic icin kimse beklemiyor artik aralikta da fiyalara zam yapmasa bile dusurmezler toyotada benzer durumda simdi 308 var oda herkes alamiyor peuje 308 dizel 105 verseler hemen alırım
    Aynen, 105 verseler ben de alırım.

• Arkadaşlar sanki dolu hasarından daha çok peugeot'da bahsediliyor gibi geldi, bu markaya özel bir durum mu var?

• youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    Telefonda tamam ayiriyoruz diyeceklerinden emin misiniz?
    Tekrar bagis diye para istemeyecekler mi?
    Yillar once mevcut plakayi alirken de para vermistik baya. Tekrar istemeseler keske.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackmourning

Toyota'cılar : Toyota Corolla 1,6 Touch paketi için ciddi bir alıcıyım. Fiyat teklifi alanlar - toplu alım için bir Whatsapp grubu kurmayı düşünür müsünüz - Benimle iletişime geçebilirsiniz.
    Hocam bende Toyota o tı matik bakıyorum. Bilginiz olsun. Toplu alım olursa varım touch yada advence paket olur. Dizel öncelikli ama benzinli de uyar.

• Büyük ihtimalle isteyecekler zaten.

• Euro düşüyor fiyatlar kesin artar Aralık'da :)

O değil de şaka maka euro 1.5 lira düştü ve gram oynatmıyorlar fiyatları hani nerede yakından takip edecekti bakan. Göz göre milleti söğüşlüyorlar. Almayın araç falan resmen cebimizdeki paraya göz dikmiş yamyamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahtamar

Hocam bende Toyota o tı matik bakıyorum. Bilginiz olsun. Toplu alım olursa varım touch yada advence paket olur. Dizel öncelikli ama benzinli de uyar.

Alıntıları Göster
    Ben de Aralık ta touch manuel almayı düşünüyorum fiyat aldığımızda haberleşelim

• 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.