Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (339. sayfa)

5 sn
288.940
Cevap
4.621
Favori
47.017.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engin20020

Nereden aldın hocam bu fiyatı

Alıntıları Göster
    çoğu yer veriyor hocam hatta istanbul bayii 128.500 vermişti.vermiyorlarsa da almayın güzel araba ama 140 binlik araba da değil yani, tabi herkesin kendi kararı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadiremek

Qashqai tavsiye ederim Türk insanının beklentilerine uygun bir araç, dizel otomatik 1,6 litre. Skypack donanımı dolu cam tavanlı model bayilerde 160.000 tl. ayrıca 40.000 tl 12 ay sıfır faiz var.
    Malum sitede 218 adet dci otomatik skypack ilani var ve ortalama 137.000 civarina boyasız 10.000 km ve altı araç bulunabilir.

Hatta belki biraz pazarlık ile 130-135 aralığına düşerler.

Kıyas olabilmesi adına bu bilgi de burada bulunsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    Ötv indirimiyle biraz hareketlendi ya başından savmışlar.boyle insanlardan bedava da verse bir şey alınmaz

• byerdem68 B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Hyundai'da benim anladığım olay şu. İndirimli Liste fiyatı var, bunun üzerine nakit indirimi var. Bayiden fiyat alacaksınız yani. Evet ben 91 bine aldım ama ellerinde kalmış fırsat aracıydı. 96 bin fiyat bence normal hatta iyi, 104 çeken ise eğer kredili satış değilse kazıklamaya çalışmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Şahıs adına kayıtlı olunca sorun olmuyormuş. Hatta şirket adına kayıtlı olan çift kabin kamyonetler ağırlık kontrollerinde kantara da girmesi gerekiyormuş.

Alıntıları Göster
    O zaman sıkıntı yok, hayırlısı olsun hocam, ikinci el s60 düşünüyorum 2.4 t5 260hp ama ikinci el adamı korkutuyor bu ülkede artık ya s60 ya caddy alacam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çorlu Opel e gittik geçen, adamlar showroomda ikinci el araç sergiliyordu🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam,

Bu sahibinden.com daki nerdeyse tüm araçlar hurda indiriminden faydalanılarak alınan araçlar. Galericiler kdv indieimini beklemiyorlardı planları alt üst oldu. Ben 1 ay öncesine kadar çok aradım taradım akrabalar ve kendim için 3 tane aldık adet bazın da 83.000 e mal oldu nerden bilicez ki bayi 81.000 e verecek şimdi galericiler düşünsün 70 civarı aldıkları araçları 85 üstüne satmayı ellerinde patladı sanki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tncyy

Hocam elinde olduğunu bildiğin bayi varmı? ben bir kaçına sordum yok dediler
    Opsiyonlu diyor ama arayıp sormak lazım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-opsiyonlu-607846346/detay

• 2013 cmax titanyum tdci 101000 de satılıp Honda civic sedan lpg li alınır mı sizce?

• Bazı bayilerin yaptıklarını görünce gerçekten tiksiniyorum. Devlet sektör kurtulsun, çarklar dönsün diye Ötv 'yi indirmiş ama bazı çakallar talep artışını görünce hemen fiyatlara zam yaparak ötv indirimini cebe atmaya çalışıyorlar. Bunun adı terbiyesizliktir!

Temmuz Ağustos aylarında kurun aşırı artışını bahane edip liste fiyatlarını uçuran bu uyanıklar şimdilerde kurun düşüşü ile ilgilenmez olmuşlar. İlginç! Zam yaparken her şeyi bahane ederler ama devletin yaptığı indirimi dahi yansıtmamak için kırk takla ararlar! Bir şey demiyorum. Böylesi zihniyete sayıp sövmek onlar için ödül olur. Susuyorum.

Şurada beş günde ötv ile gelen talep artışı ile vatandaşın cebinden üç kuruş daha fazla koparma derdine düşen zavallı bayileri gördükçe devletin bunları denetleniyor oluşuna isyan edesim geliyor.

Her şey eski tas eski hamam. Sektör çökse artık umurumda olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haremsize -- 5 Kasım 2018; 23:56:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir.Eko

2013 cmax titanyum tdci 101000 de satılıp Honda civic sedan lpg li alınır mı sizce?
    Cmax civicden güzel bir araç. Hem de dizelOnu satıp tüplü civic alınmaz.

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle araç 2017 model

1. İhtimal araçta bir kusur vardır o yüzden olabilir.

2. Kusur yoktur ama Aralık için de ek bir Ötv indirimi konuşuluyor, çabuk elden çıkarmak istiyor olabilir.
  • afyonlu0354 A kullanıcısına yanıt
    Mevduat esittir faiz o da eşittir haram.o da eşittir cehennem. Kardesim heerşeyin helâli olsun..

• Semsam S kullanıcısına yanıt
    Plus degilmis elitemis atmaş hyundai

• galeri 55 bın tl ye egea yı verıyor alınırmı,donanımı nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

bulur dan seat leon fr dsg için teklif istedim, liste fiyatı 144.900 tl olan araca 155bin lira teklif geldi, deli bunlar :)
    Orman çocukları niye öyle demiş peki ben küfür ederdim. Hatta numara varsa arayıp küfür edecem.

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Muğla
    Merkez...
  • Arkadaşlar merhaba
    2015 Toyota Corolla Advance MDS 36 binde arabam var. Arabamda prins v2 lpg var. Tahminim araç 90 bin eder. Acaba 110 bine 2018 paketini mi alayım. Yoksa almışken suv qashqai benzinli tekna mı alayım. 137 bin.
    Toyota lpg de 35 kuruş yakıyor
    Tahminim qashqai şehir içi 6.5 yazıyor ama 50 kuruş yakar.
    Önemli karar aşamasındayım. Fikirlerinizi önemsiyorum. Yardım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cnrtr1

Gümrüklerde bekleyen binlerce araç havadan fotoğraflandı

TÜRKİYE’de faaliyet gösteren 47 otomobil markasının, gümrüklerde bekleyen yaklaşık 100 bin aracı yasa gereği 31 Aralık’a kadar çekmesi bekleniyor. Tuzla’daki fiktif depoda bekleyen otomobiller havadan fotoğraflandı.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/gumruklerde-bekleyen-binlerce-arac-havadan-fotograflandi-41009336
    Şükür ki hala vatandaşı düşünen hatta bir kısım vatandaşın kendisinden daha fazla düşünen birileri var hala

Micra stok bitmiş. Emin olun almayınca üst donanımı o stoğu biten alt donanıma yakın belki de aynı fiyata verirler. Satmayıp ne yapacaklar?

Kur arttı,şu arttı bu arttı ama gelirler o nispette artmadı son iki yılda.

Şimdi ise kur düşüyor,vergi düştü. Marjlar da düşecek el mahkum.

Çark dönsün isteniyorsa herkes için faydalı olmak zorunda yoksa o çark biraz zor döner.

Bayi arabasını satar,devlet vergisini alır,vatandaş da arabasına kavuşur. Aradan bankalar da nasibini alır bu dönen çarklardan kredi,dosya masrafı vs.

Ha olmazsa ne olur.

0-2 yas arası nerdeyse her marka ve modelde zibil gibi 2.el araç var. Bazılarında fiyatlar epey avantajlı.

Çok acil ihtiyacı olan böylesi bir çözüme de yönelebilir.

• Opel ve Psa dan ses yok.
    3008 de 10-15 bin tl indirim var.B-C segmentinde sıcak birşey yok
    Görünen yerliler sağlam satış yapıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.