Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (755. sayfa)

5 sn
288.816
Cevap
4.623
Favori
47.001.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu anda ateca f/p olarak baya iyi. 180 bin e dolu dizel oto. 3008 allure ep den aşağı alınmaz fiyatı 220binlerde. Karoq style bomboş 180bin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana yazdığınız degerli yorum ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Bugün inş maslak doğuş otoda skoda karoq ve seat atecaya bakacaz. Ordan çikip 4-5 km ötede peugeot bayi var, ordada 3008 i inceleyecegiz.

Sonucu yazarim.

Saygılar.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Bana da cok geldi hocam ama martta almiş. Ben az biniyorum yilda 10 bin km civari. Dengelerim artik 4-5 yil satmam. Ekspertizde ve peugeot servisinde motoru gosterdim guzel dediler sorusuz. Hayirlisi bakalim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • texmo kullanıcısına yanıt
    İ10<clio<i20

• şahsi görüşüm böyle bir kriz ortamına rağmen insanların
    araba alma iştahına karşı yanlış strateji kullanan markalar;
    peugeot ( grip controllü cam tavanlı modeller bayiden bayide 190 200 bin arası degısıyor cok az indirim yapıldı)
    nissan ( halen cam tavanlı qq lar için 160 binler isteniyor ki bu fiyata alternatifler var )
    reno ( süper indirim algı operasyonuyla milleti bayilere çekme taktiği ellerinde patladı)
    audi ( her ne kadar ötv indirimi dilimine girmesede araçları son 6 ayda aşırı zamlandı şimdi kur dusmesine rağmen eski fiyatlar beklenir oldu)
    bmw ( audi ile dediklerim aynısı geçerli)
    vw ( ellerinde ki stoklar bitince normal fiyatlara döndüler 2019 da ne olcak ? )
    fiat ( tek tip pakete sahip egea dışında ki modellerde tatmin edici bir indirim olmadı onlarıda galeriler kaptı)

bunların dışında kalan markalar 6 7 ay önceki fiyatlara yaklaştığı için fazlasıyla satış yaptı
    özellikle toyota, honda, hyundai

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahefendi

Peugeot 3008 allure elegance+grip kontrol
    Yalova bayii 223 bin
    basin expres mepa 220 bin
    Haramidere 225 bin
    Teklif verdiler ama sıkı pazarlikla 215 lere duserler diye dusunuyorum. Yalova bayisi cok ilgiliydi telefonda en dusuk teklifin de altina veririz tatzinda yaklasimlari vardi.
    Butcem yetmedigi icin 2. El 2017 GT line 30 binde bugun anlastim. Sizlere iyi arastirmalar arkadaşlar
    hayırlı olsun herhalde fiyat kafanıza yattıgı ıcın yuksek km de almıssınız
    ama ben olsam en azından 20 bin de falan tercih ederdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyhan.

Compakt sedan bakıyoruz ama çok kararsızım

OPEL astra

HONDA cıvıc

Toyota corolla mı karar veremedim siz olsanız ne yapardınız?
    Corolla ülkede iki tane kalmış diye söylentiler var.

Şansımı hondada denerdim.

• miy7321 M kullanıcısına yanıt
    Sizin aracınız ne idi?

• molfiks kullanıcısına yanıt
    Megane 3 hb 90 bg dizel manuel

• rasheedwallacerasheed R kullanıcısına yanıt
    Fiyat bilgisi nedir? Bu markaların en düşük donanımları kalmadı denmişti. Üst donanımlara da liste fiyatı vermek gereksiz geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    182,000 tl grandland x excellance+cam tavan+ agr kumaş koltuk aracın genel özellikleri ile
  • Volvo v40 insc. Son fiyat 152000 tl istedigimiz renk doseme ve araç rengi var tek ve full paketmis ( panaromik cam,iki tarafta deri ve isitmali deri koltuk 8 hava yastığı vb gibi baya ozellikli ) geri gorus kamerası park sensöru ve park asistani hediye hurda bizden olursa + 3000 indirim (bagaji cok ufak)

Seat ateca 166000 benzinli 1.4 panaromik ve sunroff 61000 tl ye kadar 6 ay sifir faiz( garanti uzatma (5000 tl) ve kasko onlardan olmak sartiyla) hurda bizden olursa + 4500 indirim bu arada araba gayet hoş ve bence 3008den cok iyi

Leon 1.5 exelence ve fr 136000 hurda bizden olursa +4500 indirim 61000 6ay bundada var

Golf 1.0 highline 150000 tek renk bordoya yakin panaromik camli

Pego 308 kobiye 108 bin karter koruma ve paspas hediye dolu ezigi olmayan

Volvo ve ateca arasinda kaldım hem fiyat hemde araba olarak degerli yorumlarinizi bekliyorum

• sıfır araç almadan önce inceleyin tecrübe yapmış bir kişinin ağzı ile

https://www.youtube.com/watch?v=F0Ev0wcxUSg
  • brodway93 B kullanıcısına yanıt
    Hocam Ateca 166000 eski kurdan çekilen araç. 151-155 arasına bulabilirsiniz, Erzurum bayiinde iki araç vardı satılmamış bir görüşün isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Son 3 gün clio dci edc kullandım.32 bin de araba ve heryeri dökülüyordu.Zaten yalıtım konfor genişlik vs tipik b segmenti.Motor-şanzıman zaten geride.(90 hp edc-120 hp eat6) 308 i geçtim herhangi bir c segmenti hiçbir araca tercih etmezdim.Bütçe baz orta donanım Manuel’e yetiyorsa tamam ama bunun en üst paketi yerine kesinlikle c segmenti alınır.Benzinli olur ama LPG takılır gezilir.Clio st nin de bagaj ve arka diz dışında farklı vereceği birşey yok bence.

Alıntıları Göster
    308 c sinif arac ancak., ic genisligi b sinif gibi , arka koltuk diz genisligine bakin isterseniz ,

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Düşünen olursa bu da bir seçenek.

• quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Düşünen olursa bu da bir seçenek.
    Ateca nın fiyatı daha iyi, opel i yine zor günler bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: texmo

308 c sinif arac ancak., ic genisligi b sinif gibi , arka koltuk diz genisligine bakin isterseniz ,

Alıntıları Göster
    Yok hocam o kadar değil.1 sene kullandım 308 i.Tamam bir golf değil,ondaki ferahlık yok ama 208,clio dan çok geniş.Sıkıntı biraz arka diz mesafesinde ama b segmentiyle karşılaştırılmaz.Birkaç cm arka koltukları bagaja itseler hiç sorun kalmayacakmış ama tabi işin mühendislik boyutu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavador

sıfır araç almadan önce inceleyin tecrübe yapmış bir kişinin ağzı ile

https://www.youtube.com/watch?v=F0Ev0wcxUSg
    Son zamanlarda %100 doğru diyemeyeceğim bir öneri. 4 yıldır İstanbul'un birçok semtinde ev fiyatları yerinde sayarken 4 yıl önce sıfır alınmış araç %20 değer kazandı. Alım gücü olarak bakarsak 4 yıllık enflasyon %100 civarı olduğundan ikiside zarar.
  • salihmetu S kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik mi

• 
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.