Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (748. sayfa)

5 sn
288.881
Cevap
4.622
Favori
47.009.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim hepinize. Allah daha iyilerini sizlere versin inşallah. Koltuk ısıtma var mı sormadım ama yok sanırım olsaydı söylerdi.Aracı henüz teslim almadım. 188 bin , rengi siyah.
  • alsem A kullanıcısına yanıt
    hayır ben birkaç gün önce aldım fakat yine forumdan @youngeagle86 arkadaşımızın bilgilendirmesiyle avek istanbul bayiinden aldım.
  • trexin T kullanıcısına yanıt
    hangi bayiiden aldığınız bu fşyatı,araç var mıdır ellerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan_serkan

hayır ben birkaç gün önce aldım fakat yine forumdan @youngeagle86 arkadaşımızın bilgilendirmesiyle avek istanbul bayiinden aldım.
    0 Faizden faydalandınız mı ?
    Hediye veridli mi acaba ?
  • 0 faiz yoktu peşin istediler. İstanbul dışından aldığım için işimi telefonla hallettim hediye pazarlığı yapmaya fırsatım olmadı.
  • Gavuzla kullanıcısına yanıt
    Dün fiyat aldım 93bin üst paketi. 20bin 12 ay faizsiz kredi kampanyası var.

Diğer detay ücretlerle 98k yı bulur dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gavuzla kullanıcısına yanıt
    Dün fiyat aldım 93bin üst paketi. 20bin 12 ay faizsiz kredi kampanyası var.

Diğer detay ücretlerle 98k yı bulur dedi

• Bir arkadaşım için audi a3 sportback 1.6 tdi manuel arıyoruz hangi bayide mevcut bilen paylaşırsa sevinirim

• mehmet4809 kullanıcısına yanıt
    Aradım hocam satılmış o araç. maşallah kriz var dedik ama araba bırakmadılar piyasada :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crastag

peugeot 5008 kobilere 191 bin lira teklif almıştı bir arkadaş alure elegans modeline benim teklif aldığımda 275 bin lira fiyat çekiliyor anlamıyorum kobi ile bireysel arasında bu adamlar nasıl bu kadar fark yaratabiliyor.
    O arkadaşın sözüne inanıp peugeot a gittik hocam. Dediği gibi olsaydı KOBİ indirimiyle arabayı alacaktık. Bayi şaşırdı öyle bişeyden bizim haberimiz yok, sadece 308 de kobi indirimi oldu diye. Bulsak alacaz şirket üzerine 5008 i ama malesef dediğiniz gibi 275 bin tl istiyolar. Basın ekspresteki MEPA da plaka takılmış sıfır bi 5008 var, ona da 225 istiyo allure elegance paket. muhtemelen 2017 model sıfırdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkan_163 kullanıcısına yanıt
    Demek ki satılmamış olsa sen alacaktın. Maşallah kriz var dedik ama saldıran saldırana...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • doğuşun sitesindeki araçlar birer birer azalıyor takip ettiğim kadarıyla stoğu bitirecekler bu gidişle. ateca 1.6 TDI için fiyat alan oldu mu acaba?
  • Arkadaslar, Seat Leon dizel sonrası Ateca 1,4 benzinliye geçmek istiyordum ama benzinli bu sene için bitmiş. Inşallah dizel Ateca ile devam edeceğim.Genelde dizellere 165k gibi bir fiyat veriyorlar. Sizlerden izninizle 2 görüş olmak isterim.
    Bugüne kadar hep kapalı garaj vardı ama artık Mart-Kasım arası Izmir de güneşli, rüzgarlı dolayisi ile bolca tozlu bir bölgede bulunacağım diğer zamanlar Ankara da kapalı garaj.
    1. Sunroof tercih edersem bu ortamda sorun yasarmiyim, daha önce tozdan falan sunrooflarda sorun yaşayan birçok kişi duydum.Ayrıca 6k gibi farka Sunroof değer mi?
    2. Renk tercihi güneşli açık havada sorun yaratır mı? Ben rodium gri=füme düşünüyorum. Bej renk daha iyi bir tercih mi olur (önce gümüş ve beyaz renkleri kullandim),
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zanka -- 7 Aralık 2018; 12:11:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar 308, 104 bin tl kobi kampanyası devam eden bayi var mı bildiğiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: das.sigma

doğuşun sitesindeki araçlar birer birer azalıyor takip ettiğim kadarıyla stoğu bitirecekler bu gidişle. ateca 1.6 TDI için fiyat alan oldu mu acaba?
    stokları hala bıtmeyenler zaten yenı sıparıs vermıyor yurt dısından, onlar da sıfırlar aralık sonunda... yurt ıcınde uretım yapanlar da sadece ıhracat baglantısı ıle garantı olan satısları kadar uretım yapıyor, yurt ıcı satıslar ıcın uretımı nerdeyse tamamen kestıler...

seneye ılk ceyrekte satıslar da stoklar da sıfıra yakın olur... anca sıparıs verıp 2 ay bekleyeceksın de gelecek.. o da artık gelecek sene kur ne olursa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haraco -- 7 Aralık 2018; 12:22:48 >
  • Hangi bayiyi arasam araç yok, malum sitede fırsat aracı alanlar liste fiyatından yükseğe satmaya çalışıyorlar.

Kasım da yoğun talep gören araçlar satıldığına ve diğer araçlarda da indirim olmadığına göre, Aralık ayında satışlar dibe vurur mu?

Bu durumda, 2019 da araç piyasası ne olacak çok merak ediyorum.
  • emchimucha E kullanıcısına yanıt
    Konya uyararslan. Iceride epey 3008 vardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: campos67

Hangi bayiyi arasam araç yok, malum sitede fırsat aracı alanlar liste fiyatından yükseğe satmaya çalışıyorlar.

Kasım da yoğun talep gören araçlar satıldığına ve diğer araçlarda da indirim olmadığına göre, Aralık ayında satışlar dibe vurur mu?

Bu durumda, 2019 da araç piyasası ne olacak çok merak ediyorum.
    dibe vurmaz... gelecek sene ılk ceyrek talebının %90'ı bu ıkı aya yıgıldı... en az kasım kadar satıs olur aralıkta, gecer hatta...

gelecek sene ılk 3 ay sıfıra yakın olur satıslar... otv ındırımı devam ederse bıraz bıraz devam eder ama ne kasımı ne aralıgı yakalayamaz... zaten her halukarda stoklar buyuk olcude tukenecegı ıcın aralıktan daha zamlı olacak fıyatlar...

dovız kafayı kaldırdı artık, bundan sonra her ay fıyatlara guncelleme gelır.. seneye buyuk durgunluk olacak yılın ılk yarısında, bırcok bayıı sınek avlar ama fıyatlar dusmez aksıne artar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haraco -- 7 Aralık 2018; 13:19:12 >

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136155180

Bu mesajımda pazartesi aldığım V40 teklifini paylaşmıştım.
    Bilginize
  • Araba derdinden kurtuldum 103 temiz 1 km kullanmış Honda civic aldım herkese ucuz araba alma dileğiyle

• 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.