Şimdi Ara

SIFIR -5000TL- ASUS GeForce DUAL-RTX 2080-O8G 8GB GDDR6 256 Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    SIFIR - KAPALI KUTU - FATURA MEVCUT

ASUS GeForce DUAL-RTX 2080-O8G 8GB GDDR6 256 Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı

TEK FİYAT = 5000TL

ARKADAŞLAR BALTALAMADAN BELİRTEYİM.
    3070 GELİYOR 2080TI DAN DAHA PERFORMANSLI OLMASI BEKLENİYOR. İSTEYEN O TARİHİ BEKLER REFERANS TASARIMI ALIR, VEYA Bİ KAÇ AY DAHA BEKLER STRIX, GAMING X VB ALIR.

BEN ŞUAN BU ÜRÜNÜ BU FİYATTAN SATIYORUM. ALMAYACAKSAN BOŞ YERE NE KENDİNİ YOR, NEDE BENİ. =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fajali -- 25 Ekim 2020; 14:29:44 >

• Bu karta sahibim,OC olmasına dikkat edin diğer rtx 2080 kartlarından ayıran özelliktir,o yüzden satılan meblağı makul buluyorum. 4K çözünürlükte full ayarlarda kasmadan oyunların keyfini çıkarıyorum. Son derece sessiz ve ısı problemi kesinlikle yok. 72 dereceyi geçmedi hiçbir oyunda.GTA V,Call of Duty Modern Warfare,Forza Horizon 4,Doom eternal, kaymak gibi oynadım,oynuyorum. Hayırlı satışlar dilerim.
  • memomix kullanıcısına yanıt
    4k çözünürlükte full ayarlarda kasmadan oynamak? Niçin yalan söylüyorsun Allah aşkına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hira-

4k çözünürlükte full ayarlarda kasmadan oynamak? Niçin yalan söylüyorsun Allah aşkına.
    Usta neden yalan söyleyeyim,sistemimi yazayım istersen,
    Asus 4K PB287Q Monitör
    SSD 1 TB Samsung 970 Evo
    Intel Core i9 9900K OC 4.5 Ghz
    Anakart Asus ROG Maximus Hero XI Wifi
    32 GB DDR4 3600 Mhz Corsair Vengeance RGB
    ASUS GeForce DUAL-RTX 2080-O8G 8GB GDDR6 256 Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı, yani bir daha düşün istersen :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memomix -- 20 Eylül 2020; 14:22:0 >
  • Hira- H kullanıcısına yanıt
    4k oynamak için yeterli bir kart 2080 4k'yı sabit 144 falan oynamayı bekliyorsunuz siz sanırsam 60 fps'i çoğu oyunda verir hatta dlss destekli oyunlarda şov yapar
  • kartin oc lisini alsamktansa ayni degerleri tweak ile yakalarsiniz son kullanici taktikleri bunlar forumda yiyen yutan cikmaz aga keske her marka cherrypick denen banttan secme ozel gpu ile uretse ahhhh ahh

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evga 2080 super 3 fanlı modeli yurtdışı sıfır 5000 tl ilan varken bu fıyat anormal geldi bana
  • Dün gece 5500 liraya bunun SUPER versiyonu satıldı incehesapta. Sıfır.
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl oluyor bu ya. SUPER versiyonu ile aynı fiyata koymak hem de İKİNCİ el. 4 bin lira vereyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 yılında forumda haala okuduğunu anlayamayan insanlar var...
  • Okuduklarını anlasalar dolaylı olarak döviz bu seviyede olmazdı zaten...
  • ürünü aldım. arkadaşa teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.