Şimdi Ara

Siemense format atanlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siemensi (Bende c65) olupta format atıp, t9 özelliğini kaybedenleriniz vardır heralde benim gibi.... Baya bi araştırdım forumlar da ve sitesinde. Sonunda muradıma erdim. Uğraşmamanız için işte kısa yolu... Öncelikle mobile phone manager programını siemensin sitesinden indireceksin... Sonra telefonu Irda/usb/com veya desteği varsa bluetooth ile bağlayacaksın. Telefon gezginini açıp aşağıdaki linkte bulunan t9 dosyasını data/system altında t9 isimli bir klasör oluşturup içine koyacaksın. Sonra da telefonu kapayıp açacaksın. Hepsi bu kadar işte... kolay gele..
    http://r-a-p-i-d-s-h-a-r-e.de/files/13423902/t9tr.ldb.html (- işaretlerini kaldırın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi physo -- 18 Şubat 2006 21:46:22 >

• arkadaşım bende aynı sorun var şuan t9 özelliği çalışmıyo mobil phono var da senin link açılmıyo sayfa görüntülenemiyo.bide sana bişi soracam icon değiştirmeyi biliyomusun ya ben iconların nerde oduğunu bulamadım bilen varmı
  • Nasıl yani sadece icon değiimeyi bilmiyorum ama tema yüklersen ikon dahil herşeyi değiştirir. onu dene. Link yukardaki gibidir. (Linkleri bu forum kırıyor yaw... sağlam koyuyorum ama kesiyor işte. o yüzden aralarına - işareti koydum)
    quote:

Orjinalden alıntı: ercan_wrc

arkadaşım bende aynı sorun var şuan t9 özelliği çalışmıyo mobil phono var da senin link açılmıyo sayfa görüntülenemiyo.bide sana bişi soracam icon değiştirmeyi biliyomusun ya ben iconların nerde oduğunu bulamadım bilen varmı

Burda da çook şey vaarburda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi physo -- 18 Şubat 2006 21:45:27 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.