Şimdi Ara

Siemens Ürünler ve Çözümler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
74
Favori
61.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serdar bey ankastre set olarak eskiden daha makul fiyatlara satılıyordu. Danıştığım bayi artık set değil tek tek satış oluyor dedi. HB559E1T modelinden yola çıkarak bir set oluştursak hangi ocak ve davlumbaz ı tavsiye edersiniz. HB559E3T bu modelin Almanya üretimi olduğu söylendi aradaki farkı vermeye değer mi sizce. Fikirlerinizi ve fiyat tekliflerinizi bekliyorum. İlginize teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkismail -- 4 Şubat 2018; 23:35:36 >
  • turkismail T kullanıcısına yanıt
    Ön panel rengi dışında birebir aynı ürünler.

Hb559 lar türkiye üretimi toplam 4 rengi var.

Set almak şart değil aynı fiyata tekte satıyor bayiler ama satış artsın mantelitesi ile böyle söyleyenler oluyor.

Arayabilirseniz mağazadayım görüşelim. Serdar 05533976676
  • Almanya üretimi İnox Çamaşır Makinesi 1 adete özel fiyat

Satın Almak İçin Tıklayın
  • Serdar beyden 1 adet kg86nai42n buzdolabı sipariş vermiştim. Bugun teslim edildi, servis geldi kurulumunu yaptı. Buzdolabında çok ufak bir çizik vardı, onun içinde 650 tl iskonto yaptı servis :) zaten ucuza almıştık Serdar bey sağolsun, bu şekilde piyango gibi oldu. Evlilik arefesinde güzel denk geldi :)

Serdar beye ayrıca teşekkür ediyorum. İlgi alaka herşey dört dörtlük. Ne zaman arayıp birşey sorsam cevapladı yardımcı oldu sağolsun. Ankara’da yaşamam rağmen bundan sonra ilk fiyat alacağım bayi kendileri.
  • Merhaba,

22 senedir 3 programlı Simens LADY makina kullanıyoruz (Alman malı) . Mmeuruyet nedeni ile 6 kez taşındık.

Çok kahrımızı çekti Simens sağolsun. Fakat son günlerde yıkama boyunca ara sıra ötmeye başladı.

Rahatsız edici bir ses. Makinayı değiştirmeye kıyamıyorum. Ne yapmam lazım...Miyadı dolmuş olabilir mi sizce ?
  • Arkadaşlar merhaba.

Maalesef bazı arkadaşlar benden aldıkları fiyatlarla bir başka bayiye gidip ismimi kullanarak bu fiyatlara zaten satılıyor bakın satan da bu arkadaş dediğin de daha fazla indirim alacaklarını düşünüyorlarsa Tamamen yanılıyorlar aksine o ürünü onlara hiç satmıyorum.

Burada güven üzerine iş yapmaya çalışıyorum ama birileri çomak sokma peşinde.

Ben herhangi bir yere bağlı çalışmıyorum arkadaşlar sabit bir yer yok yani.

Mal alıp satıyorum.

Bundan bir tek diğer satıcılar rahatsız olur; alacak insanların uyguna almaktan şikayet edeceklerini düşünmüyorum.

Bu zihniyetteki arkadaşlar hiç aramazlarsa çok memnun olurum; bulundukları şehirden alsınlar direkt ortalığı bulandırmak neden?

Saygılar.
  • Enerji Kampanyası devam etmektedir.

İlgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Hocam size özel mesajdan döndüm de 4000e kadar buzdolabı (buzluğu aşağıda), 1500e kadar da bulaşık makinesi arıyorum.
  • ironblood kullanıcısına yanıt
    Merhaba

KG86NAI42N

SN234I00DT

Modellerini inceleyebilirsiniz.
  • Serdar bey merhaba,

EU611BEB1E kodlu induksiyon ocakla ilgileniyorum. Yaklasik bir aydir induksiyonlu ocaklarla ilgili arastirma yapiyorum malumunuz cok fazla bilgi ve belge yok bu urunlerle ilgili. Magazalarda fiziki olarak inceleme sansimiz da cokfazla olmuyor malesef. Kafamiza takilan 2 nokta var birincisi elektrik tesidati olayi... 1senelik bir evdeyim ve evin elektrik tesisatini yapan elektrikci arkadas tesisatin bu aleti kaldiracagini iddia ediyor ama musteri hizmetleri klimlarda oldugu gibi mutlaka ayri hat cekilmesini istiyor. Sizce 3x2.5 tesisat olan evde mutfak buatindan besleme yapilabilir mi? Ikinci bir husus da ocak uzerinde daireler dikkatimi cekti bu daire olculerinin disinda daha kucuk ya da biraz daha buyuk bir tencere kullanildiginda ocak calisiyor mu acaba? Bir de bu modelin fiyati hakkinda bilgi verebilir misiniz? Simdiden tesekkurler
  • kodadi_alien K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dilerseniz telefonda yanıtlamaya çalışayım sorularınızı. 05533976676
  • Arkadaşlar merhaba enerji kampanyası bu ayda devam ediyor türkiye’nin her yerine kata teslim sigortalı taşıma ile direk fabrikadan teslim ürün gönderebiliyoruz ilgilenen arkadaşlar saat 11:00 ve 19 arasında mağazada oluyorum direk telefondan ulaşabilirler.

Serdar Çetin

05533976676
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Merhaba Serdar Bey,

Özel mesaj attım, whatsapp üzerinden ulaşın dediniz. Whatsapp'tan 10 gündür yazdıklarımı da okuduğunuz halde yanıt vermiyorsunuz.

Daha satın alacakken problem yaşıyoruz. Aldıktan sonra bir sorun olsa nasıl yapacaktık sizinle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kodadi_alien

Serdar bey merhaba,

EU611BEB1E kodlu induksiyon ocakla ilgileniyorum. Yaklasik bir aydir induksiyonlu ocaklarla ilgili arastirma yapiyorum malumunuz cok fazla bilgi ve belge yok bu urunlerle ilgili. Magazalarda fiziki olarak inceleme sansimiz da cokfazla olmuyor malesef. Kafamiza takilan 2 nokta var birincisi elektrik tesidati olayi... 1senelik bir evdeyim ve evin elektrik tesisatini yapan elektrikci arkadas tesisatin bu aleti kaldiracagini iddia ediyor ama musteri hizmetleri klimlarda oldugu gibi mutlaka ayri hat cekilmesini istiyor. Sizce 3x2.5 tesisat olan evde mutfak buatindan besleme yapilabilir mi? Ikinci bir husus da ocak uzerinde daireler dikkatimi cekti bu daire olculerinin disinda daha kucuk ya da biraz daha buyuk bir tencere kullanildiginda ocak calisiyor mu acaba? Bir de bu modelin fiyati hakkinda bilgi verebilir misiniz? Simdiden tesekkurler

bu soruların cevaplarını ben de merak ediyorum. keşke özelden yerine burdan cevaplasaydınız da herkes öğrenebilseydi Serdar Bey.

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Ben de buradan herşeyi rahat rahat yazmak isterim elbette ama şikayet eden arkadaşlar veya satıcılar olunca zor durumda kalıyorum maalesef sebebi bu 😊
  • tapeworm kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Görmemiş olabilirim, numaranızı iletirseniz kontrol edeyim. Gün içerisin de bir çok yazan oluyor.
  • Merhaba, Siemens ürünlerle ilgili sabah 11:00/18:30 arasında her türlü ürün öneri ve fiyat konusunda yardımcı olabilirim.

Serdar 05533976676
  • Yatsan markalı Yatak satışlarımız başlamıştır.

Tüm şehirlere direkt Fabrikadan teslim yönlendirme yapabilirim.

Serdar

05533976676
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba,

Almanya üretimi buzdolabı yoktu zaten onlar konu dışı :) bulaşıklarda 6 program almanlar yerine yerliye döndüler, fakat 4 ve 6 programlılarda çelik tabanlı üretim yapmaya başladılar.

Piyasada halen 6 program alman var fakat malüm karaborsa gibi bittiğinden elinde ürün olan bayiler fiyatlarda tavan yaptılar saçma fiyatlarla satmaya çalışıyorlar.

7 program alman üretim bulaşık halen devame diyor belli bir rakamı aşıyorsa 6 program 7 yi benden temin edebilir arkadaşlar :)

Serdar bey merhaba,

Ben sizden almış olduğum SN257I00MT Bulaşık Makinesi modelide Alman üretimi diye aldık 7 programlı. Fakat bulaşık makinesi geldiğinde Türkiye üretimi olduğunu öğrendik. İnsan böyle bir süpriz ile karşılaşınca hoş olmuyor.

• Merhaba

Makineyi açtığınızda kapağın iç kısmında üretim yerinin Almanya olduğu yazar sizin model Almanya montajlı bir cihaz Türkiye üretimi olduğunu nereden gördük

Dilerseniz beni arayın bakmanız gereken yeri tam tarif edeyim size 👍 Herhangi bir yanlışlık yok yani sizin modelde 👍

SN257I01MT

Sonu NT olanlar Türkiye üretimi; bir de 6 programlılar 👍

Siz beni arayın lütfen kafanızda soru işareti kalmasın 👍👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 18 Mart 2018; 13:47:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.