Şimdi Ara

Siemens Ürünler ve Çözümler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
74
Favori
61.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok sağolun, şuan sitenin aldığı komisyon yüzünden fiyatım birz yüksek kalıyor onu çözebilirsem yayınlayacağım 😊👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

Dun buzdolabi ve bulasik makinesi aldim Serdar beyden, bu gun geldi ve servis kurdu. Havale yaparak aldim urunleri. Fiyatlari piyasaya gore uygun, gonul rahatligiyla alabilirsiniz. Buradan da tekrar tesekkur ederim serdar bey.

Yusuf bey iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Saygılar.

• Serdar Bey'den 6 parça ürün aldım. 5 tanesi sorunsuz şekilde elime ulaştı. Bulaşık makinesi yeni çıkan üretimlerden olduğu için henüz teslim edilmedi. Yakın zamanda onunda teslim edileceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etoom -- 4 Aralık 2017; 17:46:48 >
  • GittiGidiyor satış linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 13 Aralık 2017; 18:0:20 >
  • Size bir PM daha attım.

Bugün annem İstanbul'da bir bayiye çamaşır ve kurutma makinesi için fiyat sormuş.

Aşağıdaki linkte bulunan ürün için, bayi, Çin üretimi bu makinalar demiş. Bu bilgi doğru mudur?

http://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/camasir-ve-kurutma-makineleri/camasir-makineleri/solo-camasir-makineleri/WM4UH640TR?breadcrumb=frontloaderwashingmachines#/tab=section-technicalspecs

Muadili olduğunu düşündüğüm Bosch makineler Alman üretimi iken bu Çin malı ise gerçekten vazgeçeceğim düşünmekten.

Kurutma makinelerinin menşei, her iki firmada da Polonya oluyor sanıyorum.

• V.K. kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu model çamaşırı canlı olarak görmedim henüz.
    Fakat WM14U660TR yani sizin attığınızın eski versiyonunu mağazama meraktan sipariş geçmiştim evet Çin de üretilen bir model.
    Siz neden özellikle bu modelleri belirledinz?

Şahsen şu modellerin çok daha iyi olacağınız düşünüyorum, incelerseniz yarın görüşelim.

WM14W560TR Çamaşır
    WT45W562TR Kurutma.

Kurutma yeni olmasına rağmen eski modeli olan WT45W561TR de kayda değer adetlerde sattım ve hiç sorun yaşamadım.
    Henüz bilmediğim bir ürünü piyasada yayılmamış bir ürünü iyi ya da kötü yorumlayamam açıkcası.

Fakat bu iki cihazı gözü kapalı alın diyebilirim size. Dediğim gibi incelerseniz yarın görüşelim.

Serdar Çetin
    553 397 6676
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Çin'de üretilen modelden uzak dutayım diye düşünüyorum öyleyse.

Makineleri belirlemek için çok özel kritelerim olmamakla birlikte, geleceğe yönelik olarak ve geliştirileceğini umarak home connect özelliği bulunmasını istiyorum. Daha ileride alacağım buzdolabı, ankastre ürünlerd de bu özellik olduğu taktirde tek noktadan kontrol daha hoş bir hal alacaktır diye düşünüyorum.

Çamaşır makinesi için olmazsa olmaz kriter olarak i-dos sistemi mutlaka bulunmasını istiyorum. Evimizde kullandığımız Miele makinada bu otomatik dozaj sisteminden çok memnunuz. Aynı memnuniyeti bulma ümidi ile hareket ediyorum diye belirteyim özellikle.

Selamlar.
  • Arkadaşlar merhaba,

Sonun da Set üstü ocaklar da Cam modeller geldi.
    Ürünlerin görsellerini paylaşmak isterim, fiyat konusunda sorusu olan arkadaşlar PM den sorabilirler.

EO0C6PB11O Siyah Satış

EO0C2PB10O Beyaz

Siemens Ürünler ve ÇözümlerSiemens Ürünler ve ÇözümlerSiemens Ürünler ve ÇözümlerSiemens Ürünler ve ÇözümlerSiemens Ürünler ve Çözümler

• Arkadaşlar doğal ağaç malzemeden istediğiniz tasarım ve ölçülerde ürünler tasarlayan arkadaşımın firması.
    Şimdilik İzmir içi teslimat yapılabiliyor, malüm kargolama bu tarz ürünlerde hem maliyet hem de riskli.

İzmir içi düşünenler için yönlendirme yapabilirim.

Designthewood Ağaçtan tüm işler.
    İzmir içi ücretsiz teslimat ve montaj siparise özel ölçü ve tasarımlar

#ahşapmasa #doğalahşap #tasarim #sehpa #tvünitesi #doğalmasa #kitaplik #konsol #dresuar #ayna #masa #zigonsehpa #ladinmobilya #cevizmasa #doğalahşap #masa #kitaplik #ayna #cevizmasa #konsol #ladinmobilya #tasarim

GittiGidiyor Satışları için tıklayınız

• Arkadaşlar Enerji Kampanyası adı altında yeni fiyatlar geliyor,
    Çok tercih edilen ürünlerde özel fiyatlar açıklayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Arkadaşlar Enerji Kampanyası adı altında yeni fiyatlar geliyor,
    Çok tercih edilen ürünlerde özel fiyatlar açıklayacağım.

Siemens SN236I00JT Modelinde olacak mı fiyatları ne zaman açıklarsınız

• daskadir D kullanıcısına yanıt
    PM olarak ilettim.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    benimle de paylaşabilir misiniz?
  • Çamaşır ve kurutma makinalarında enerji kampanyası var mı. 9 kg çamaşır ve 8 kg kurutma için tavsiye ve fiyat öğrenebilir miyim yer Ankara.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Akşam 18:30 a kadar Mağazadayım görüşelim isterseniz.

Serdar

05533976676

• brucelee kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kurutmalarda özel bir şey yok ama çamaşırlarda var

WM10K260TR 1.360 Tl

WM12T480TR 1.515 Tl

WM12T48STR 1.600 Tl

WM14T480TR 1.540 Tl

Dilerseniz hızlı hareket etmek adına görüşelim. Serdar 05533976676

• ENERJİ KAMPANYASI ÜRÜNLERİ

İlgilenen arkadaşlar 11:00/18:30 arasında mağazadayım, telefondan ulaşabilirsiniz.

Serdar 05533976676

Siemens Ürünler ve Çözümler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 3 Şubat 2018; 16:41:45 >
  • Ekteki ürünlerin hepsi Türkiye üretimi mi? Üretim yerleri çok çeşitlendi diyorlar, sizin konu hakkında herhangi bir görüşünüz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mandollph M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Almanya üretimi buzdolabı yoktu zaten onlar konu dışı :) bulaşıklarda 6 program almanlar yerine yerliye döndüler, fakat 4 ve 6 programlılarda çelik tabanlı üretim yapmaya başladılar.

Piyasada halen 6 program alman var fakat malüm karaborsa gibi bittiğinden elinde ürün olan bayiler fiyatlarda tavan yaptılar saçma fiyatlarla satmaya çalışıyorlar.

7 program alman üretim bulaşık halen devame diyor belli bir rakamı aşıyorsa 6 program 7 yi benden temin edebilir arkadaşlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba,

Almanya üretimi buzdolabı yoktu zaten onlar konu dışı :) bulaşıklarda 6 program almanlar yerine yerliye döndüler, fakat 4 ve 6 programlılarda çelik tabanlı üretim yapmaya başladılar.

Piyasada halen 6 program alman var fakat malüm karaborsa gibi bittiğinden elinde ürün olan bayiler fiyatlarda tavan yaptılar saçma fiyatlarla satmaya çalışıyorlar.

7 program alman üretim bulaşık halen devame diyor belli bir rakamı aşıyorsa 6 program 7 yi benden temin edebilir arkadaşlar :)

Teşekkürler bilgi için, umarım herkes aradığını bulabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.