Şimdi Ara

Siemens Ürünler ve Çözümler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
74
Favori
61.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba

Makineyi açtığınızda kapağın iç kısmında üretim yerinin Almanya olduğu yazar sizin model Almanya montajlı bir cihaz Türkiye üretimi olduğunu nereden gördük

Dilerseniz beni arayın bakmanız gereken yeri tam tarif edeyim size 👍 Herhangi bir yanlışlık yok yani sizin modelde 👍

SN257I01MT

Sonu NT olanlar Türkiye üretimi; bir de 6 programlılar 👍

Siz beni arayın lütfen kafanızda soru işareti kalmasın 👍👍

Serday bey öncelikle köpüğü üzerinde yazan made in Turkey yazısını gördüm. Sonra bildiğim için direk makinenin kapağını açıp oradan emin olmak istedim. Orada da Made in Turkey yazmakta. Yarın size resimlerini çekip yollayayım. Siz bundan emin iseniz o zaman çözüm talep edeceğim sizden.

• Elbette siz modelden eminseniz mutlaka bana dönün lütfen; ayrıca şahsi cebim vardır mutlaka alışverişimiz olduğuna göre niçin bana bunu oradan belirtmediniz, yazarsanız sevinirim whatsapptan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Almanya üretimi İnox Çamaşır Makinesi 1 adete özel fiyat

Satın Almak İçin Tıklayın

Merhaba bu Alman üretimi türk üretimi bu nasıl bir ayrım anlamadım.

Bende çamaşır makinası aldım made in turkey yaziyo yani benim aldığım Alman üretiminden kötümü

Örnek verirsek x marka 1 lt süt 3.5 TL hemen yanında yine aynı marka süt 6 TL ama organik yaziyor.

Birdahaki sefere alman uretimimi alalım ?

• Merhaba,

Seri kodlarına göre ayrım yapmak mümkün üretim yerleri için. Almanya üretimi modeller üst seviye cihazlar oluyor marka açısından ve kullanılan bileşenler daha iyi oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

Merhaba,

Seri kodlarına göre ayrım yapmak mümkün üretim yerleri için. Almanya üretimi modeller üst seviye cihazlar oluyor marka açısından ve kullanılan bileşenler daha iyi oluyor.

Üst seviye derken özellik olarak mı yoksa kullanılan malzeme kalitesimi kastediliyor

Bence çok saçma başka firmalarda böyle birşey varmı acaba Arçelik Türkiye'ye Beko yurtdışına mi satılıyor nasıl bir sistem cidden anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: EJDAD_OSMANLI

quote:

Merhaba,

Üst seviye derken özellik olarak mı yoksa kullanılan malzeme kalitesimi kastediliyor

Bence çok saçma başka firmalarda böyle birşey varmı acaba Arçelik Türkiye'ye Beko yurtdışına mi satılıyor nasıl bir sistem cidden anlayamadım

Merhaba,

Mesela Y serisi ve W serisi çamaşır makineleri Almanya üretimi. Almanya da üretiliyor gönderiliyor diğer ülkelere. Örnek model WM14W560TR veya WM14Y862TR gibi.

U serisi Çin üretimi.

T serisi, Q serisi, K serisi, B serisi Türkiye üretimi modeller. Türkiye 'de üretilip dünyaya ihraç ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 19 Mart 2018; 16:35:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EJDAD_OSMANLI

quote:

Merhaba,

Merhaba,

Mesela Y serisi ve W serisi çamaşır makineleri Almanya üretimi. Almanya da üretiliyor gönderiliyor diğer ülkelere. Örnek model WM14T560TR veya WM14Y862TR gibi.

U serisi Çin üretimi.

T serisi, Q serisi, K serisi, B serisi Türkiye üretimi modeller. Türkiye 'de üretilip dünyaya ihraç ediliyor.

Cevaplar için teşekkürler gayet açıklayıcı oldu

• Arkadaşlar merhaba,

Ankastre Fırın alacaklar için;

Bulabiliyorlarsa aşağıdaki eski kodlu modellere bakabilirler

HB559E1T

HB559E3T

Yeni modeller donanım olarak daha düşük ve pahalı maalesef.

• Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba.

Küçük bir aradan sonra yine beraberiz :)

Tüm Siemens marka ürünler için özellik ve fiyat bilgisi için ulaşabilirsiniz.

• Arkadaşlar Siemens ürünler için fiyat almadan alım yapmayın, Sabah 11:00 Akşam 19:00 arasında ulaşabilirsiniz.

Serdar Çetin
    05533976676

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, siemens i-dos çamaşır makineleri ile ilgili bir sorum olacaktı, idostaki hafif normal güçlü ayarları baz miktara ilave mi yapıyor yoksa örneğin baz 100ml iken, hafif 70 - normal 100 - güçlü 130 mü alıyor?

• Arkadaşlar merhaba,

Profilo ve Samsung beyaz eşya satışımız da vardır.

İlgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

• AtlantisGM A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, idosla ilgili bu sorunuzun cevabını öğrenip dönücem size 👍

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler.
  • Merhabalar,

Aşağıdaki ürünler için maximum karta taksitle veya peşin fiyatına nakit ödenecek şekilde ücretlerini yazabilir misiniz?

Önümüzde evlilik var, malum beyaz eşya şart. :)

Bulaşık Makinesi
    SIEMENS SN25L831TR
    PROFILO BM6280MG

Buzdolabı
    Siemens KG56NVL30N
    PROFILO BD3056L3VN

Çamaşır Makinesi
    Siemens WM14T480TR
    Profilo CMK100STR

Bunlarla aynı seviyede olan ve f/p oranı makul başka ürünler varsa tavsiyenizi de alabilirim.
    Burdan veya özelden yazabilirsiniz.

İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi octavarium -- 29 Haziran 2018; 16:28:46 >
  • octavarium kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hangi şehre teslim olacak ürünler bir de ödeme kartla olacaksa hangi banka kartını kullanırız özelden yazabilirmisiniz?

• Arkadaşlar merhaba,

Profilo ve Samsung satışımız da başlamıştır, ilgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

• Arkadaşlar merhaba,

Siemens + Profilo ve Samsung konusunda destek için 7/24 buradan yazabilirsiniz.

NOT: Siemens bayisiyiz. Ege bölgesinde bir çok şehirde mağazamız mevcut.

İzmir + Aydın + Manisa + Denizli + Uşak + Balıkesir + Edremit + Bodrum + Fethiye'de mağazalarımız mevcut.
    Profilo'yu direkt fabrikadan müşteri teslim her şehre gönderebiliyoruz.

Mobilya Satışı için de artık bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Serdar Çetin
    553 397 6676
    09:00 18:00 Arası yardımcı olabilirim.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Merhaba düğün arifesindeyiz Buzdolabı+ÇamaşırMakinesi+Bulaşık Makinesi 3'lüsünü hem fiyat hem kalite anlamında yakalamaya çalışıyoruz. Sizin tavsiyeniz nedir? Mesela Profilo CMG140DTR Çamaşır makinesi hoşuma gitti yorumlar da iyi siz ne dersiniz? Bu 3'lüyü aynı marka almanın avantajı olur mu? Çamaşır profilo, dolap vestel, bulaşık BOSCH mesela olsa garip oluyor sanki?
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 3 ünü de aynı marka almanızın toplu alışverişte iskonto alma konusunda veya servis vs konusunda daha iyi olur.
    Modelleri incelediniz mi? Veya siz bana buzdolabı ve bulaşık için renk bilgisi verebilirseniz (inox:beyaz) ona göre ben size model önerebilirim.
    Bir de ürünler hangi şehre teslim olacak, kart kullanacaksak hangi banka kartını kullanırız?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.