Şimdi Ara

Siemens SN27M881TR Bulaşık Makinesi İncelemesi ( Almanya Üretimi, Çelik Taban) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
10.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Günde ortalama 40/50 kişi ile görüşüyorum. Arada yoğun ana denk gelmişsiniz demek ki olabilir böyle şeyler neden bu kadar tepki verdiniz hocam temin de etmişsiniz ürünleri 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Günde ortalama 40/50 kişi ile görüşüyorum. Arada yoğun ana denk gelmişsiniz demek ki olabilir böyle şeyler neden bu kadar tepki verdiniz hocam temin de etmişsiniz ürünleri 👍

Çok tepki vermedim. Size ulaşmak istedim, birbirimize yardımcı olacaktık olamadık.

Küçük bir eleştiriydi aslında, ayrıca satış yapıyorsunuz bundan sonra cevap verirsiniz umarım arayanlara.
  • umutsen U kullanıcısına yanıt
    Evet zaten uygun olduğum zamanlarda cevap veriyorum 👍

Fakat yoğun olduğundan bazen dönemediğim oluyor insanlık hali sizde de öyle olmuştur kusura bakmayın. Yardımcı olmak isterdim elbette şans diyelim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsen

Arkadaş konulara telefon numarası veriyorsun, geçen hafta içi aradık önce meşguldün sonra cevap vermedin. İşim vardı falan diyorsun, işin bitince neden dönmüyorsun?

Yani biz işimizi bitirdik makinelerimizi/Ankastre Setimizi aldık, seni bekleyemedik.

Şimdi yeni evlenecek bir dostumuza da aldığımız yerin adresini verdik. Epey şey kaçırdınız ancak bunları şunun için diyorum: Telefon numarası bırakıyorsun elli yere, sonra açmıyorsun!

Katılıyorum aynısını yaşadım aradım dönmedi mesaj attım cevap vermedi whatapp a giriyor ama cevap yok 24 saatte bir kişiye dönülmüyorsa kusura bakmayında ortalığa numara bırakıp durmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi help21 -- 13 Temmuz 2017; 15:52:27 >
  • Yeni modellerine de eskilerine de baktım fiyatlar uçmuş. İndirimli alabileceğimiz fırsat avantajı olan site var mı ?
  •  Siemens SN27M881TR Bulaşık Makinesi İncelemesi ( Almanya Üretimi, Çelik Taban)
    1999 yılında Siemens (Aqua Stop) bulaşık makinası aldım. Neredeyse 20 yıl dolacak. Bu güne kadar servis dahi gelmedi. Gene aynı yıl aldığım Siemens çamaşır makinasını 18 yıl kullandık, makina faal durumdayken hediye makina geldiğinden birilerine verdim ve hala kullanıyorlarmış.Bu ürünler Almanya üretimiydi. Bulaşık makinasını değiştireceğim, eşim izin vermiyor.Yeni makinaların bu kadar sağlam olacağını sanmıyorum diyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.