Şimdi Ara

Siemens Ürünler ve Çözümler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
74
Favori
61.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam açıkladım sadece durumu 😂👍👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Bekleyenler arasında bende vardım bunu şimdi gördüğüm kötü oldu. Aslında hemen alabilirim ama seçim yapamadım buzdolabı için. İnşallah 1i olmadan halledebilirim.

Nişanlım KG56NLB30N siyah camlı diye bu modeli çok beğendi. Sizce sırf görüntüsü için bu fiyata almaya değer mi? yoksa hazır bu fiyatları vermişken başka önerebilecegini ürününüz varmıdır?

9 taksitli olarakta fiyatlarını söyleyebilirmisiniz bana tavsiye ettiğiniz ürünler ve KG56NLB30N modeli için.

edit bir soru daha sorcaktım: KG56NLB30N modeli için (gg ve hb) benzeri sitelerde hacmine 505lt demesine rağmen siemensin kendi sitesinde 559lt diyor. Hangisi esas olan boyutlar değişik olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertycom -- 30 Temmuz 2018; 2:58:56 >
  • Mertycom kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size PM attım. Dilerseniz direkt görüşelim.
    Merhaba,

Ayın 2'si oldu ama liste fiyatlarında değişiklik yok
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Toptanları atabilirim mail iletirseniz özelden.
    %7-8 zam gelmiş ürünlere. Tek zam gelmemiş olanlar XL ve XXL KG76NAI32N + KG86NAI42 modelleri. Onların fiyatını değiştirmemişler gerisinde komple zam var.
    Ürünlerin Perakende satış fiyatları KG86NAI42N i örnek gösterecek olursa; 5.735,00 tl fakat ürünün asıl nakitte satılabileceği fiyat 5.000,00 tl lerde geziyor. Perakende değişmese de maliyet artınca müşterinin alabileceği dip rakam da artmış oluyor. Perakende rakamlar biraz göz boyama aslında daha kırsalda pazarlığı oradan açar bayiler ister istemez.
    merhaba sizin icin dememistim aslında, gittigim birkac bayide fiyatlar degismedi
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben bu ara çok alınganım zannedersem Havalardan İzmir 455151626 derece sıcaklık
  • Merhaba herkese. Ben de forumu eskilerden beri takip edenlerdenim. Evimde hep BSH kullaniyorum ama onceleri baska bir yerden alisveris yapiyordum. Forumda Serdar Bey’in konuya hakimiyeti ve aciklamalari sayesinde kendisiyle gorustum ve siparis asamasinda sagladigi kolayliklar piyasaya gore cok daha iyiydi. Zaten kendisi her asamada yardimci oluyor. Ayriyetten gercekten bir cok konustugum kisiye kiyasla yaptigi isin hakkini veren ender insanlardan oldugunu dusunuyorum. Son donemde internet ortaminda guven problemi yasayanlar icin soyluyorum, hoc terrddut etmeden kendisiyle gorusun en kotu degerli fikirlerini alirsiniz. Izmir de iseniz zaten dogrudan yerine gidebilirsiniz. Bu arada ben siemens xxl buzdolabi aldim gercekten harika bir urun. Yer problemi olmayanlara oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Firmalar maalesef şuan sipariş geçirtmiyorlar.
    Hafta içi son durumlar belli olacak.

Derin dondurucu alacak arkadaşlar için sadece İzmir içi yardımcı olabiliyorum çünkü şehir dışına yetişmesi artık çok zor maalesef.
  • Merhaba,
    Bayram tatili süresince yardımcı olamıyorum maalesef, 27.08.18 den itibaren görüşebilirsek yardımcı olmaya çalışırım.
    Saygılar.
    Serdar Çetin
    553 397 6676
  • Serdar bey Merhaba,
    DAha önce sizden kurutma makinesi almıştım.
    Çamaşır makinesi ihtiyacımız var 9kg yardımcı olabilir misiniz?
    iyi Günler
  • Zeus_Ferre kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hangi şehirde olduğunuz bu ara çok mühim :) Fiyatlar buna göre değişiyor maalesef.
  • İzmit'teyim hocam
  • Zeus_Ferre kullanıcısına yanıt
    O halde hiç fiyat vermeyeyim yanlış anlamayın, bayram sonrası çok fiyat arttı.
    Bayramdan önceki fiyatlarla herkes malı alıp stokladı yani İzmit'teki bayiden daha uyguna alabilirsiniz.
    Teşekkürler keşke yardımcı olabilseydiniz : (
  • Hocam merhaba, konuyu kirletmemek adına size özel mesaj atmıştım ancak sanırım görmediniz. Müsait bir zamanınızda bakabilirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Profilo ürünleri için İstanbul'a gönderim var mı?@shopsiemens
  • ChaosFİre C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Maalesef şuan için yok.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.