Şimdi Ara

Siemens Bulaşık makinesi Menteşesi Kırıldı YARDIM [SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alalı 20 sene olan, Siemens SE23200/14 numaralı bulaşık makinemizin kapak menteşesi kırıldı. Sadece bu yüzden yeni makine almak istemiyorum. Bu parçayı bulma şansımız yok mu?

Siemens Bulaşık makinesi Menteşesi Kırıldı YARDIM [SS'li]Siemens Bulaşık makinesi Menteşesi Kırıldı YARDIM [SS'li]Siemens Bulaşık makinesi Menteşesi Kırıldı YARDIM [SS'li]

Makinenin ürün sayfası bu:
    http://www.siemens-home.bsh-group.com/uk/supportdetail/product/SE23200/14#/tab=section-cleaningandcare

Bu parçaları Siemens İngiltere resmi sayfasında ve eBay Almanya'da buldum. Türkiye'de bulamaz mıyız? Lütfen yardımcı olun.
    http://www.siemens-home.bsh-group.com/uk/shop-productlist/00263115
    https://www.ebay.de/itm/Turscharnier-Scharnier-rechts-Spulmaschine-Bosch-Siemens-00263119-263119/282600633100

• Güncel
  • Bol şans!
    Siemens servisinin en sevdiği an gelmiş:)
    Bu parçayı vidaladıkları en büyük plakayla birlikte satıyorlardır. Veya 500Tl edecek ne varsa..
  • bonobonobono B kullanıcısına yanıt
    Zaten parçayı bulamadık. Linklerini paylaştığım, Alman ve İngiliz siteleri de Türkiye'ye gönderim yapmıyorlardı, 100 liralık bir parça yüzünden 1200 liraya yeni makine aldık...

Ama yine de parçayı bulmaya çalışıyorum. Tamir edersek hala kullanılabilir. Yedekte durur ya da bir ihtiyaç sahibine veririz...
  • Kırılan parçayı işin ehli bir tornacıdan uygun ebatlarda yeniden yaptırabilirsiniz muhtemel maliyet 100tl civarı olur.
  • Kırılan parçanın tam montajlama kısmında plastik bir parça var. Tornacıya o kısmı yaptıramayız ki...
  • Bi ihtimal oda 3b yazıcıdan halledilir o veya bu şekilde çözülür karmaşık bir parça değil sonuç itibariyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanKaĞaN

Zaten parçayı bulamadık. Linklerini paylaştığım, Alman ve İngiliz siteleri de Türkiye'ye gönderim yapmıyorlardı, 100 liralık bir parça yüzünden 1200 liraya yeni makine aldık...

Ama yine de parçayı bulmaya çalışıyorum. Tamir edersek hala kullanılabilir. Yedekte durur ya da bir ihtiyaç sahibine veririz...

Parçayı yetkili servise veya Siemens genel merkeze sordunuz mu? İngiltere'de varsa buradan da temin ediliyordur büyük ihtimalle.

Ya da en kötü çıkma parça bulunabilir kartı vb. bozulan daha üst modellerden. Servisler verebilir size.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Hocam nerelerdesin sen? :) Özelden cevap vermiyorsun diye konu açtım, seni bekliyordum. :)

Servis merkeze sormuş, temin edilemiyor olduğu belirtildiği için parça getirilmesi mümkün değilmiş. Servis yakın bir akrabamız, yalan dolan yapacak biri değil. Genel merkez, size döneceğiz dedi, d akrabam olan yetkili servise aktarmışlar, o dönüş yaptı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanKaĞaN -- 24 Kasım 2017; 22:43:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.