Şimdi Ara

Sid Meier’s Civilization VI (2016) [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
26
Favori
35.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın çıkacak, umarım torrent'e çabuk düşer. 150 TL aşırı fazla dlc için.
  • arkadaşlar bu çağ atlama işi nasıl oluyor bizimkiler daha atla giderken adamlar tank basmış prenste oynuyorum ama daha yeniyim
  • Yeni DLC çıktı, malum ortamlara düşmüş bile.
  • Yelkenler biçilecek mehter marşı sözleriyle osmanlıları seçtiğinizde gaza geliyorsunuz. Önceki dlc lere göre oyuna heyecan gelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Dlc ile oyun daha bir oturmuş rayına. Bir çok eksik giderilmiş.
  • Selamlar, yeni çıkan expansion ile Osmanlı serisine başladım, ilgilenenleri izlemeye beklerim;

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Çok keyifli oluyor oynaması ister istemez bi gaza getirme olayı var :)
  • bi dlc 180 tl yuh dedim ... kalsın

steamde indirime girmiş akıllılar gold edition 72 tl yazmış fakat satın almaya girince sadece oyunun 72 tl olduğunu gördüm

dlc olmadan oynanır mı ki bu şimdi
  • Steam yaz indirimlerinden sağlam strateji oyunu almak istiyorum.
    Civ 6 mı yoksa Total war Three Kingdoms mu alsam? Hangisini, neden tavsiye edersiniz?
  • Civ6 başlığı altında bu soruya alacağın cevap ne kadar objektif olur tartışılır. Benim tavsiyem civ6 bütün dlcleri ile birlikte olur.

• trakianboy kullanıcısına yanıt
    Total war başlığı altında da aynı soruyu sordum Cevaplardan, oyunlarda aradığım bir niteliğe denk gelirim ve cezbeder belki diye umuyorum.
  • Civ serisini oynayanlar gerçek hayatta bir süper güç neden bir yeri işgal eder, neden kendi petrolünü değil de uzaktakini önce harcar ve onu başkasına yar etmez, bir yerler neden karışır ya da iti ite kırdırtmak ne kadar önemlidir, yer altı kaynaklarının bir ulus için önemini, türkiye’nin jeopolitik önemi lafının içi boş laf olmadığını ve tüm devletlerin gayesinin hazinelerini doldurmak olduğunu, büyük adam yetiştirmenin bir ulusu diğerlerinden nasıl ileriye taşıdığını ve dünyayı önünde sonunda bir nükleer harabeye çevireceğimizi bilirler ve hayatı öyle okurlar.
    Sen de katıl gündeme bakış açın değişsin
    Habersizce at bir atom rakiplerin titresin!

• trakianboy kullanıcısına yanıt
    Bayağı tatmin edici
  • Şehri göçmenlerle kuruyorum ama loyaltyden dolayı 5-6 tur sonra free oluyor sonra fethediyorum tekrar freeye düşüyor ne yapabilirim ?

Sid Meier’s Civilization VI (2016) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Strateji seviyorum ama Freeciv'i anlayamamış biri olarak (20-25 saatim var) bu oyunu alırsam paramın çöpe gideceğinden korkuyorum. Ne diyorsnuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm DLC paketlerini ve güncellemeleri içeren Platinum Edition % 72 indirim ile 183 lira.

• Oyunun Steam puanları DLC'lerden önce % 50'lerde idi. İki büyük DLC sonrası puanlar yükselmiş. Son 30 gün içinde % 93, genel % 71.

Grafikleri çok şikayet almıştı ama oyuna eklenen yeni mekanikler sanırım kurtarıyor ve Civ 5'ten daha iyi bulanlar da var. Sanırım tekrar indirime girmeden önce korsan indirip oynayacağım.

• arkadaşlar daha dlc almadım oyunu ilk defa oynuyorum bazı sorularım var
    1 ilk şehirde 5 seferde bir birim çıkartıyorsa bir göçmen yapıp yeni şehir kurunca aynı birimi 10 turda çıkartıyor bunun nedeni nedir
    2 hızlı ilerlemek için nasıl bir yol ilerlemeli ilk defa girdiğimde bende daha atlı ordu varken adamın elinde tank vardı :D bunu ayni turda adam nasıl yapıyor
    3 işçilik ve dış ticaret diye bir şey var bunlardan hangisi daha önemli mesela iskitleri alıp nasıl ilerlemeliyim

şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.