Şimdi Ara

SİCCİN 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar, anladigim kadari ile forumda konusu acilmamis. Her ne kadar cin olayinin cilkini cikarsalar da siccin ve dabbe serileri benim icin ayridir.

Siccin 4 u izleyen, yorum yapacak olan arkadaslar yokmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• boyle fılmler cekenler acaba nasıl korunuyorlar cok merak edıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

boyle fılmler cekenler acaba nasıl korunuyorlar cok merak edıyorum

Yok hocam ya ne korunmasi korunma morunma yok, birsey olacagi da yok :-) olsa en basinda bunlara olurdu. Bunlar gibi filmlerde bahsi gecen x perili koy z cinli koye giden yuzlerce youtuber var, olsa onlara olurdu herhalde

Ben sahsen her ne kadar pek bu olaylara kafa yormayip pek inanmasam da gene de filmler ilgimi cekiyor

• pape kullanıcısına yanıt
    Yabanci film izliyorum yerli korku izleyemiyorum beyne islenmis korku onun icin izlemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Evet, bizim kulturumuzde ve inancimizda olan birsey oldugu icin etkiliyor hali ile

• İzledim. Gitmeyin rezalet ötesi. Film çok basit bir şekilde bitiyor. Dabbe serilerini tercih ederim gerçekten serinin en kötüsüydü bence.

• Alper Mestçi iyi işler çıkarıyor. Fırsat bulursam gideceğim. Hem Siccin hem Üç Harfliler ile iyi işlere imza atıyor.

• Yarım saat önce çıktım filmden. İlk 3 filme göre beklentinizi düşük tutun derim. Ve Adnan Koç diyorum bu adam 5. Filmde kesin olmalı. Dabbedeki Faruk Akat 1 bu Adam 2.

• Parasinin hakkini kesinlikle veriyor

Muthis bir komedi filmi

Gulmekten yarildim bi cok sahnede

Arkadas turk halkinin korktugu bi konu.ben ismini yazmaya korkuyorum hala

Nasil bu kadar leş edebiliyorsunuz

200 bin tl diildir ya su flimin butcesi

• Ben az önce çıktım filmden bence serinin en korkunç ama en kötü filmi.Şu nedenle korkunç dedim : Makyajlar ilk üç filme göre acayip başarılı olmuş.Özellikle cinin göründüğü sahneler korkuttu hakikaten.Gerilim sahneleri de çok başarılıydı.

Fakat kötü yanlarına gelecek olursam : Halilin karısını oynayan kadın rezalet oynamıştı.Senaryosu çok basitti ilk 3 filmde çok şaşırmıstım bu çok sıradandı.

• Dabbe:Cin Çarpması gibi kaliteli bi film gelmedi piyasaya.
  • Bakalim hangi seri polis akademisini gececek

• Filmin ilk yarısı ikinci yarısından daha iyiydi olaylar çözüldükçe sıradanlaştı film .
  • sinemada izlemeye değmez serinin en kötü filmi diyebilirim

kötü senaryo , düşük bütçe
  • dabbe 4 en beğendiğim dabbe filmi. Hoş bi de 3.yü izlemiştim ama 4 teki hoca profesör çok iyiydi. Siccin 3 te benim için dram filmi olmuştu. Korkmaktan çok sedata çok üzülmüştüm karısın ne hale getirdi diye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.