Şimdi Ara

Sıcak Fırsat LG 49UF7787 GG da (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
4
Favori
1.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakancan44

10 iş gününde teslim edilecekmiş, yurt dışından mı getirtecek acaba

Merhaba.
    3 ay önce yine GG üzerinde 24" Samsung satan bir satıcıdan sipariş vermiştim.
    Adam 2 gün sonra kargo bilgisini Alamanya' dan girince GG' ye itiraz ettim.
    Onlar da 1 gün sonra dönüş yapıp siparişi iptal ettiler ama para iadesini 2 ay sonra alabildim.
  • Maceraya gerek yok yarı fiyatına kimse veremez
  • Risk alsam mı almasam mı karar veremedim fiyat gerçek olamayacak kadar iyi
  • Arkadaşlar kargo süresi 2-3 gün diyor 10 gün nereden çıktı 13 kişi almış bu arada kaşınmaya başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okimos -- 17 Ocak 2016; 14:25:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zebon06 Z kullanıcısına yanıt
    Ben Risk almamaya karar verdim. Başka kampanyalara bakıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okimos

Arkadaşlar kargo süresi 2-3 gün diyor 10 gün nereden çıktı 13 kişi almış bu arada kaşınmaya başladım

Ürün açıklamasında yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış fiyat girilmiş de olabilir. Zaten 2599 dese fiyat normal olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okimos kullanıcısına yanıt
    NOT:ÜRÜNÜ SATIL ALDIKTAN SONRA ADRESİNİZE ULAŞMASI MAKSİMUM 10 İŞ GÜNÜDÜR.
    BU SUREYİ GÖZ ONUNDE BULUNDURARAK SATIN ALINIZ.

Açıklamada yazıyor, bence beklemek lazım.Alanların ürünleri gelsin ona göre alınabilir kampanya devam ederse. Adam ya teşhir yad revizyonlu ürün gönderirse iade için uğraş dur.
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Hocam rün TRT 4K' yı açmıyormu ?
  • ürün bende var hepsiburada'dan 4 ay önce kampanyalarla 1899 a mal etmiştim. fiyat burada iyi dediği doğruysa harika hatta. zaten 20+ adet ürün stokta 17 adet satıldı yazıyor. risk ama değer mi siz karar verin.
  • Konuyu tam hatırlamamaktadır birlik te gg üzerinden dolandırıcılık işleri oluyor.

Günahını olmayayim ancak gg de daha önce referansı olmayan satıcı ucuz fiyata urun satıyor. Sonra dizi arıyor gg nin komisyonu çok fazla vs anlaşamadı diyerek sizden daha düşük tutarı havale.ile gönderin bende size ürünü gondereyim derse geçmiş olsun diyelim . gelen herşey olabilir salatalık v.s.

Dikkatli olmanizda fayda var. İphone için buna benzer bir suru olay yaşandı. Ortak noktaları referans siz satıcılar. ucuz urunler

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Acmasina acar ama panelin gercek cozunurlugu 4K degil. Yazilimsal olarak cozunurlugu yukseltiyor. LG'nin maliyet dusurme politikalarindan biri. Cok cok olumsuz bir durum degil ama UF6487 ile yan yana karsilastirin, farki gorursunuz. 4K aliyorsaniz gercek 4K alin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdeg

akillilik ozellikleri nasildir kullanan var mi kanal gecisi falan

Hocam bu fiyata cok iyi ben 4 aydir kullaniyorum cok memnunum.kanal gecisi hakkinda yorum yapamiyorum cunku kendi uydu alicisini kullanmiyorum

Panel çözünürlüğü gerçek 4K değilmi ? Full HD panelmi ?
  • satışa kapatılmış .
    gerçek 4k oldugunu nasıl anlarız. hangi ürünü önerirsiniz?
  • ürün bittimi ,yoksa satıcı mı kapattı
  • Satıcıdan dükkan adresini veya bir irtibat numarasi istedim. Gelen cevap:

"satışlarımızda suan ürün kalmadı.gg kurallarınıda okumanızı dilerim

Henüz satış gerçekleşmediyse, mesajlarda adres, telefon, e-posta, MSN, Skype, Facebook vb. iletişim bilgilerinin paylaşılması yasaktır. İletişim bilgileri paylaşan kullanıcılar uyarı alabilir veya üyelikleri iptal edilebilir"

Kısacası hic guven vermedi. Daha once gg ve n11 vasitasiyla satin aldigim urunleri satan insanlara telefonda gorusmuslugum cok oldu.

Büyük ihtimal TV gelmeyecek. Satın alan arkadaşlar dikkatli olsunlar. Havale vs hic girmeyin aman diyeyim değmez. İllaki bir tv bulunur. Boyle insanlara firsat vermeyeniz

• ürün neden 10 günde geliyor yurtdışımı diye sordum
    cvp olarak ;
    hayır yurtdışı değil.ürün kargoya veriliyor ancak elinize ulaşması kargonun durumuna göre maksimum 10 iş gunu
  • Satıcı ürünü kargolamadı, paranız kartınıza iade edildi diye mesaj geldi :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.