Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına - The Forest (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harikaydı
  • dayz nerde ya hala yok kaç hafta oldu beahh plss..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hahaha gülmekten karnima agrilar girdi :D oyun çok güzel, bence oyun tamamen gelistikten sonra oyundayiz çekersiniz hem ozamana kadar belki co-op eklenir..
  • Lost benzıyo
  • Özlemisim sizi.

• Oyunda mutant görebildim sahildeki yatın oralardaki bir mağarada, bir kaç kadının birleşiminden oluşan garip bir yaratık. Baya da bir zordu, belli bir zaman sonra fenerin pili de bittiğinden, çakmak ateşiyle bir başıma kaldım mağarada, zor kurtardım kendimi.

Bir de yerlileri öldürdüğünüzde, vücudunu parçalamak için vurursanız biraz uzaktan vurun. Vücut parçalandığında bizi havaya fırlatabiliyor bir anda ve düşünce ölüyoruz.

Onun dışında tuzaklar da pek işe yaramıyor, onun yerine Efficensy mi öyle bir seçenek var, öldürdüğünüz yerlilerin vücut parçalarından korkuluk yapıyorsunuz, baya işe yarıyor.

• Ya Sizi Senelerdir İzliyorum Harikasınız ya :) İşinizi severek yaptığınız herhalinizden belli herkese bol forest'li günler
    09:50 -ne oluyo lan adam çağırıyorlar :D
    -Kavga var kavga koş sende git.
    -Adam Çağırıyolar :D

• Oyun Alpha aşamasında olsa bile şu düşmanların saldırı olaylarını hiç bir zombi oyununda görmedim. Gerçekten muhteşem

• eskiden amazon diye bir dizi vardı ona benziyor.
    DayZ eski tadını vermiyor yani geçen seneki gibi değil. Yanlış anlaşılmasın sizden kaynaklı değil oyunun içeriği ile alakalı, eskiden aracınız vardı, daha kalabalıktınız daha fazla zombi vardı, daha fazla malzeme ve oyuncu vardı. Şu anki çok bo geliyor. Siz buna video çekin değişiklik olsun.
  • Oyun çok iyi yanlız
  • Oyun çok hoşuma gitti benim. Bu arada DayZ videosu isteyenler, bence biraz dinlensinler aynı geçen seneki gibi ramazan ayında sahura doğru çekim yaparlar. Ramazanda sahura doğru onu izlemek çok zevkli oluyordu Bir de geçen seneki müzikleri kullanırlarsa çok hoş olabilir mesela bir müzik vardı gelecek bölümden diye gösterirken çalıyordu çok acıklı bir müzikti içim parçalanıyordu Onu kullanabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 5 Haziran 2014; 1:14:30 >
  • çok güzel

• çok güzel bir oyun olmuş. multiplayer desteği de gelirse efsane olabilir .
  • 20 dklık oynanış videosunda 4dkya kadar dayandıydım sıcağı sıcağınada hepsini izledim oyundayıza yakışır

• kesinlikle oyundayız gelmeli çok eğlenceli olmuş

• içinde yaratık olan her türlü oyunu sevmeyen bir ben miyim ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

içinde yaratık olan her türlü oyunu sevmeyen bir ben miyim ya?

diyenin profil resmine bak

Yok la bende ayni senin gibiyim. Bende pek haz etmem. Fakat bu oyun güzel. O yüzden oyuna yakinda eklenecek olan Peace mode yani yamyamsiz canavarsiz modu merakla bekliyorum. Böylelikle amacimiz Robinson Crusoe tarzi hayatta kalmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alike03

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

içinde yaratık olan her türlü oyunu sevmeyen bir ben miyim ya?

diyenin profil resmine bak

Yok la bende ayni senin gibiyim. Bende pek haz etmem. Fakat bu oyun güzel. O yüzden oyuna yakinda eklenecek olan Peace mode yani yamyamsiz canavarsiz modu merakla bekliyorum. Böylelikle amacimiz Robinson Crusoe tarzi hayatta kalmak.

evet süper olurdu şöyle sağlam hikayeli bir hayatta kalma oyunu

• Bir de klübe kursanız iyi olurdu. Şu an için bu oyuna bir seri çekmek gereksiz zaten yapacak pek birşey yok.

Adamlar 10 kişi oluyor 2. günde. Bir türlü klübe, duvar, tuzak kuramadım. Ağaç kesmekle uğraşırken bir bakıyorum karınca gibi çoğalıyorlar. Akşam ateş yanınca da direk buluyorlar. Sinir oldum, kaç defa baştan başladım. Daha oyunu almak için, seri çekmek için çok erken gibi görünüyor. Ben aldım, şimdilik oynamıyorum malesef..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.