Çavuş
23 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda anlamsız bir sorun var.Fifa 14de bile şu an oyun yavaşlıyor geri düzeliyor ve tüm oyunlarda böyle yapıyor sanki fsp düşüyor gibi oluyor ekran kartı en güncel sürümde şuan nvdia 745m.Grafikleri düşürsemde o sürekli ara ara gelip geçen yavaşlama ve normale dönme sorununa engel olamıyorum.Ayrıca eski sürümünü yükleyince ekran kartının 1 veya 2 hafta sorun olmuyor her oyun kasmadan oynuyorum sonra yine aynı oluyor.Şimdi eski sürümüne dönüyorum oda fayda etmiyor ekran kartının anlayamadım gitti sinir oldum resmen yardımlarınızı bekliyorum.Ekran kartından denetim masasına giriyorum ayaralarını yapıyorum yok başka bir sorun var yazılımlarmı çakışıyor anlamıyorum kaç kere format attım bu sorun düzelmedi.Harika çalıştırdığı oyunlar sonra bir zaman geliyor kasıyor.
Autocad ile Teknik Çizim 2D ve 3D --- 3DS Max ile Modelleme --- V-Ray ile Malzeme Işıklandırma ve Render--- Photoshop ile Resim Düzenleme --- Adobe Illustrator ile Vektörel Tasarım--- Adobe Photoshop ile Grafik Tasarım--- Adobe Flash ile Animasyon ve İnteraktivite
Arkadaşlar adım Batuhan yaşım 20 geçen hafta bilge adamda MSCD-MCSE WEB GRAFİK-TEKNİK ÇİZİM VE 3D-AUTOCAD VE 3DS kurslarına yazıldım.Başarılı bir şekilde bu kursları bitirirsem benim iş bulma olanağım nedir ve nerelerde iş bulabilirim ? veya benim oyun alanında birşeyleri başarabilme olanağım ne olur neler yapabilirim? Hocamdan memnunum derslere yeni giriş yapacağız bildiğiniz gibi C# ile başlacağız sırayla kursları alacağım.İstek konusunda sıkıntım yok sabırlıyımdır özellikle bu yüzden bu alanda avantajlı olduğumu düşünüyorum.Yazılımcıların çalışma şartlarını biliyorum.Sonra standart düzeyde ingilizcede almak istiyorum konuşabilmek için rahatça.Ben oyun motoru yapacağım diyip yada oyun yapacağım derdinde değilim tek başına olacak işler değil evet istiyorum ama bunu bir ekip işi olduğunu biliyorum.Sektörün dallarının çok fazla olduğununda farkındayım oyun sektöründe karakter tasarımları bu karakterlere hareket kabiliyeti verme oyunun kendi dünyası oyunun alt kodları diyip bir sürü görev dalı var bu konularda bilgi verirseniz yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden herkese teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Bilgisayar Uzmanlığına Aday :)
İlgi Alanları: OYUN VE ANİMASYON
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 79
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.487 (Bu ay: 14)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.