Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: Return of the Obra Dinn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Papers Please ile bizi gişe memuru psikolojisine sokan Lucas Pope'un yeni oyunu Return of the Obra Dinn'in ilk sürümüne göz atıyoruz.

• Oyun benim hoşuma gitti ya. Papers Please'de de vakit geçirirken çok eğlenmiştim. Özellikle grafiksel yapısı çok iyi olmuş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunu ve incelemeyi beğendim. Bütün numara senaristte bitiyor. Oyunun hikayesi güzel yazıldıysa bu oyun oynanır.

• Oyun bayağı merak uyandırıcı. Umarım çabucak tamamlanır da adam gibi konusu olan bir oyun oynayabiliriz uzun aradan sonra.

• Millete gelip eksi atanda oyunu niye beğenmediğini yazsa çok daha iyi olurda neyse çoluk çocukla uğraşılmaz.

• Papers Please beğendiğim nadir bağımsız yapımlardandı. Bu oyunu da merakla bekliyorum, grafikleri etkilemeyi başardı beni. Birde sağlam senaryo olursa tadından yenmez.

• değişik bir tarzı var oyun çok güzel listeme aldım kesinlikle

• Konsept ve oynanış alfa aşamasında bile oldukça hoş duruyor sürükleyici bir oyun olacağından eminim.Yanlız şu görselleri ilerde umarım biraz daha yumuşatırlar etraf o kadar çok pürüzlüki izlerken gözlerim ağrıdı :).Beklediğim oyunlar listesine aldım ön inceleme için teşekkürler ;)
  • Formosa, Tayvan adasının eski adı.
  • gayet güzeldi çok teşekkürler demosunu oynamıştım demosu bu kadar güzelse tam sürümü süper olur.

• Güzel oyuna benziyor böyle oyunları seviyorum. İnceleme için teşekkürler.

• gözü yoruyor..

• çok iyi ingilizcem olmadığı için deneyemem ama denenmesi gereken ilginç bir yapım..

• Çok hoş duruyor gerçekten, olayıda beğendim ama gözü yoruyor hafiften.

• Oynanışı oyunun akışını anlamak biraz vakit alıyor ama ondan sonrasında. Çözümler için herşeyi göstermiyor sunmuyor bazen deneme yanılma veya mantık yürütmek gerekiyor. Bunları farkedince oyun akıyor gidiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.