Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1088. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://tr.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_701581.html?wid=90

Suna uygun kodunuz varmi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhsanYıldız İ kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler:

Xiaomi Wifi Destekli Çoklu Priz / İndirim Kodu: TREESDH02 / 15$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • nightingale57 kullanıcısına yanıt
    Şu an yok maalesef
  • Emekleriniz için çok teşekkürler. İndirimler süper! Daha önce bir çok şey satın aldım bu indirimlerden. Son indirimde kız arkadaşıma Mi Wi-Fi Amplifikatör aldım ama kendime de almadığım için pişman oldum. İndirim kodu şu an çalışmıyor. Aynı indirim tekrar gelirse çok sevinirim
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim canımız sağ olsun tekrar gelebilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: iexorcism

Ezbook icin bize özel kampanya yapılırsa çok iyi olur

evet bende bekliyorum
  • Ezbook için bende bekliyorum black friday hatrına patlatın bi bomba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Mi band2 ve y2 plus haricinde akıllı bileklik ya da akıllı saat alan var mı? Malum çok fazla çeşit var. Öneri bekliyorum 60 70 80 lira civarı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Alın gitsin artık şunu

Neyi alayım hocam anlayamadım
  • 4.0 bt hoparlor ile 4.2 nin farkı nedir? hangisi daha iyi? 11.11 de 4.2 baya inidirime girdi ondan sipariş verdik. 4.0 a efsane deniyorsa 4.2 daha upgrade edilmiş halidir gibi geliyor kulağa sanki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    1 sent extra indirim yaptı:) teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asymmetric

4.0 bt hoparlor ile 4.2 nin farkı nedir? hangisi daha iyi? 11.11 de 4.2 baya inidirime girdi ondan sipariş verdik. 4.0 a efsane deniyorsa 4.2 daha upgrade edilmiş halidir gibi geliyor kulağa sanki.

Ben 2 sinide aldım evdede 1 tane var napcam bilmiyorum 4.0 olan mavi hoparlör daha iyi 4.2 olandan. Sürücü farkı var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Benimki henüz kargoya bile verilmemiş. Ticket açtım bakalım sonuç ne olacak.
  • 19 ekimde sipariş ettiğim tornavida seti ve mi piston kulaklık elime ulaştı..araç buzdolabıda yoldaymıs..şimdiki hedefim pro kulaklık ...nasıldır acaba değermi 60 tlye arkadaslar..
  • Şansa bak aldığım mini kamera (Quelima SQ11 Mini Kamera 1080P HD DVR) arızalı çıktı sanırım. 2dk kayıt yapıyor, 720p ile 1080p sürekli çekim modunda denedim, 2dk sora kayıt kapatıyor. Otomatik hareket algılama modu aynı şekilde, ikinci çekime geçmiyor 1-2 dk çekim yapıp kalıyor. Ne yapmamı önerirsiniz can sıkıcı bir durum...@GearBest.com
  • iPoint kullanıcısına yanıt
    Benim ikinci ürün o yüzden acelem yok
  • Merhabalar,
    Gearbest ten Anet a8 3d printer aldım. İlk defa buradan ürün alıyorum. Depo seçenelerinde TR-CN yazıyor bu ne demek? Çin'den mi geliyor? Eğer öyle ise kalma ihtimali var mı? Bu prosedür nasıl? Biraz fazla sordum ama cevap verirseniz sevinirim.
  • Xiaomi amazfit siyah akıllı saat alacağım fakat bu kodlar çalışıyor mu? Bir de satıcıya nasıl söyleyeceğiz ürünün fiyatını düşük yazsin gümrüğe takılmasın diye? Ayrıca banka kartı geçiyor mu yoksa sanal kredi kartı mi olusturmamiz gerek. Son soru, kaç güne gelir? Şimdiden teşekkürler.

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Darısı başıma hocam Nasıl memnunusun üründen? Sinyal gücü filan nasıl?
  • iPoint kullanıcısına yanıt
    Sinyal gücü eski xyxel modeme göre aynı yerde olmasına rağmen bayağı arttı. Harddiski henüz bağlayamadım macos formatında olduğu için ama çalışıyor güzel özellik kişisel bulut depolama için. Torrent istemcisi çalışmıyor çin beta sürümler dahil denedim olmadı. Samsung telefonumda eski modem de sürekli kopma olurdu wifi da şimdi o sorunda yok. Kablosuz kombi oda termostatı da arada bağlantı kopardı o sorunlarda ortadan kalktı. Sadece bunlar için bile memnunum. Torrent de çalışsa güzel olurdu
  • 
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.