Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
letmax
Gerçek Adletmax Llmax
KonumAnkara, Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pppoe 2 dsl hat arasında kullanılıyor. Modeme kadar olan kısım TCP/ip. Oraya bir switch atıp araya transparent proxy kurulursa bunu fark edemezsiniz. ... Mesaja git »
Eğer araya bir transparent proxy atıp detaylı izlemeyi açarsa senin tüm trafiğini izleyebilir. Ve daha da vahim senin bundan hiçbir zaman haberin olma... Mesaja git »
Keylogger Tespit Yöntemi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu yazılımsal keyloggerlar için belki bir nebze önlem olabilir. Ancak donanımsal keyloggerlar gözle kontrol edilmedikçe tespit edilemez maalesef. Mese... Mesaja git »
TURKIYE ACILEN KENDI INTERNET AGINI KURMALI başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Kendi server ve client işletim sistemi, kendi network cihazları olması gerekir öncelikle. Tema yazıp Türkçeleştirme yapılmış bir işletim sistemi değil... Mesaja git »
# ZyXEL NSA325 v2 NAS SİSTEM İNCELEME başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam zaten 1 gigabit arayüzden en fazla 125 mbayt/sn alabilirsiniz. Çünkü 1000 mbit / 8 = 125 mbayt. Bence cihazın yakaladığı değerler sınıra yakın v... Mesaja git »
Windows 10'a ücretsiz yükseltme halen devam ediyor mu? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Soru başlıkta arkadaşlar. Bu durum halen devam ediyor mu? Lisanslı 8.1 kullanıyorum şuanda, ayrıca lisanslı Windows 7 Home Premium'da var. Engelli kiş... Mesaja git »
FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
200 ün üzerinde arabam oldu ancak belirli kategoriler için belirli arabaları kullanıyorum. Şu araba çok iyi denecek bir durum yok ama şu araba buna uy... Mesaja git »
FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Benim Gold uyeligim teknik bir aksakliktan dolayı askıya alınmış sırf bu oyunu online oynamak için 1 saat üyelik için uğraştım geceyarısı :)... Mesaja git »
Psu kac watt yardim başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Aynen katılıyorum. İşbilir bilgisayarcilar yüzünden anakart degistiren vs çok insan gördük. 80+ olayını hala anlamayanlar gidip uyduruk markaların 4... Mesaja git »
gta 5 bağımlılığından nasıl kurtulurum başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Temiz bir dayak ye kendine gelirsin bence... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Game PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094