Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
letmax
Gerçek Adletmax Llmax
KonumAnkara, Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şarjlı tornavida pillerinde bms var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Pilde eğer 4+2 pin yani toplamda 6 tane pin varsa bms yoktur. Eğer sadece 2 pin varsa bms vardır.... Mesaja git »
Akrep başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Akrepler lavanta ve tarçın kokusundan tiksinirler. Bu nedenle lavanta yağı varsa duvar diplerine sürün. Tarçın da olabilir. Bu onların tiksinip uzakla... Mesaja git »
BSM devresi hakkında yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32379455534.html?trace=storeDetail2msiteDetail&spm=a2g10.12010612.0.0.2e11f364O2dClI#autostay Bu bms modülü 9.... Mesaja git »
BSM devresi hakkında yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bms, pilleri toplamda 11.1 volt olacak şekilde şarj eder. Toplam değer 11.1 e ulaşınca şarjı keser.... Mesaja git »
Bms devreleri şarj esnasında hücre başına limit voltaj değerine ulaşınca o hücreye şarj işlemini keser. Aynı zamanda deşarj olurken yine hücrenin alt ... Mesaja git »
Mustyyy arkadaşımızın konuyla ilgili bir başlığı var. İncelemenizi tavsiye ederim. https://forum.donanimhaber.com/sarjli-matkaba-lityum-batarya-1... Mesaja git »
12volt lityum matkap bataryasi hakkinda başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
5s bms PCB alıp pilleri bununla şarj etmeli veya kullanmalısınız. Hücrelerden birisi zayıf kalırsa patlama riski olacağından bms deşarj en uygunudur. ... Mesaja git »
ADSL-VDSL GEÇİŞ SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Port varsa ve VDSL verirlerse her halükarda 55 mbit alacağınızı düşünüyorum. Şöyle ki bir üst sokaktaki 100 mbps alıyorsa onu referans alırsak santra... Mesaja git »
ADSL-VDSL GEÇİŞ SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Adsl ve VDSL farklı teknolojilerdir. Adsl de 8 mbit zor alırken VDSL 75 mbit alabilirsiniz. VDSL de önemli olan VDSL santralinin size olan yakınlığı. ... Mesaja git »
12volt lityum matkap bataryasi hakkinda başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
3.7 volt optimum voltajdir. Bazı bms (battery management system) devreleri 12v çıkış yapar. Tam şarjda 4.2 volttur. 3.7 değildir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Game PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078