Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Leopard2A6
Gerçek AdBatuhan Altınlı
Doğum Tarihi24 Eylül 1997
MeslekÖğrenci
KonumAnkara, Elmadağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Babam Özbekistan'da ki işini Türkiye'ye taşımak istiyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Aklınız varsa gelmeyin... Mesaja git »
Kendi kendine eski driver sürümüne dönme konusunu başlattı (7 gün önce)
Herkese kolay gelsin iyi forumlar. Forumdan ben dahil 2 kişide daha aynı sıkıntı oluştu ama nedenini bilmiyoruz bizi aydınlatırsanız sevinirim. Ekr... Mesaja git »
AMD™ Crimson ReLive 17.5.2 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
17.4.4 kurdum şu an bi sıkıntı yok bakalım... Mesaja git »
AMD™ Crimson ReLive 17.5.2 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Neden olduğunu açıklayabilcek var mı acaba ?... Mesaja git »
AMD™ Crimson ReLive 17.5.2 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Beyler bilgisayarın sürücüyü otomatikman eski sürüme döndürme gibi bi ihtimali var mı ? Facebook'ta dolaşıyodum durduk yere ekran 2 defa kararıp açıld... Mesaja git »
Donanım Haber Etçiler Derneği - DETAYLI KONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Et sevilmez mi beeeğğğ ... Mesaja git »
SNOPY RAMPAGE SN-RW1 vs G230 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
SN-RW1'i aldım ve memnunum.Editlemeyi unutmuşum kusuruma bakmayın ... Mesaja git »
Okul Ödevim için 1 dk [Hallettik - DH Gücünü Gösterdi!] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Doldurdum ... Mesaja git »
Türknet %20 hız kesintisi kalktı hayırlı olsun :) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Millet 50-60 mbps fotoğraf atsın ben bilgisayarımda maksimum 4.5 mbps göreyim Nerde adalet nerde eşitlik ... Mesaja git »
BEYLER KOLTUK ALTI KILINI KAÇ AYDA Bİ KESİYONUZ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
4 günde bi keserdim baktım çok tahriş olmaya başladı şimdi haftada 1... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
MSI B250M GAMING PRO - I5 7500 - ASUS STRIX RX480 - CORSAIR 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz CL14 Dual Kit -
WD 3.5" 1TB - ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600W - ASUS 23.6" VS247HR 2ms - Logitech G105 - MSI Interceptor DS B1 Gaming Mouse - Snopy Rampage SN-RW1 7.1 Kulaklık

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125