Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KemanKes16
Gerçek AdSelman Aydın
Doğum Tarihi13 Haziran ****
KonumBursa, Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Reset Atma Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam yok mu bunun çaresi gaming pc diye duruyordu evde oyun dışı her şey yapılıyor Edit : Video izlerken tam ekrandan çıktığım an reset attı artık ... Mesaja git »
Reset Atma Sorunu konusunu başlattı (2 yıl önce)
Hocam yine oyundayken pc res attı yeniden başlar başlamaz olay görüntüleyicisine girdim ve şu ikisi tam reset atılırken kaydedilmiş alt alta görünüyor... Mesaja git »
Hocam bakın şu dört şey sürekli tekrar etmiş olay görüntüleyiisi / Windows Günlükleri / Sistem bölümünde. Kimisi sarı kimisi kırmızı hata / uyarı / ön... Mesaja git »
Psu ve anakart değişimi şu an için yapamam bulamam yani. Ama bu sorunun yazılımsal olma ihtimali daha yüksek değil mi? Hani bir atıyor bir atmıyor ya... Mesaja git »
Reset Atma Sorunu konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba iyi forumlar, Arkadaşlar son 1 haftadır bilgisayarım ne zaman bir oyuna girsem reset atıyor. Bazen girer girmez atıyor bazen 10 dakika so... Mesaja git »
The Witcher 3'ün Ses Aktörleri Gwent İçin Geri Dönüyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Abi ben hiçbir açık dünya oyununda böyle oyun içindeki ufak oyunları oynamam. Gel gör ki Withcer'a gelince desteği fulleyeceğim diye girmediğim han gö... Mesaja git »
[sizer=red]OynuYORUM: The Division - Bölüm 3 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Reisler yine süpersiniz :D Talha abi matrak adamsın ya çok gülüyorum seni izlerken takım olduğunuzda da daha eğlenceli oluyor bu tür oyunlarla :) Deva... Mesaja git »
BSC Büyük Yılbaşı Çekilişi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
razer tartarus chroma / battlefront.... Mesaja git »
Çekilişle Bir Tane Star Wars: Battlefront(PC) Dağıtıyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bu çözümü kendim de denk gelip denemiştim bir faydası olmadı... Mesaja git »
Arkadaşları

BeratAgger
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Steam
Skyreader286

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.059