Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cenkk34
Gerçek AdCenk özen
Doğum Tarihi28 Kasım 1995
Konumİstanbul, Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4’e Watch Dogs 2 Demo Geldi, Xbox One İçin de Yolda başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bunu kutlamak için çinliler bugün kırmışlar oyunu.... Mesaja git »
Nintendo Switch Sunum Listesi Sızdırıldı - Söylenti başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Daha duyurulmamış Assassin's Creed Egypt nasıl martta çıkıyor :D... Mesaja git »
Final Fantasy XV'in Toplam Dağıtım Sayısı Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
para verdiğime en çok pişman olduğum oyunlardan biri olan 209 tl ye oldu... Mesaja git »
Firewatch'un Satış Miktarı Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bağımsız kısmanda inside dan bile daha çok beğenmiştim bu oyunu inside da çok iyiydi ama niyeyse bu oyun beni daha çok etkiledi.... Mesaja git »
Greenberg Xbox Scorpio Hakkında: "Canavar için Hazır Mısınız?!” başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Forumda kişi nasıl engelleniyor? Mesajlarını görmek istemediğim boş boş konuşan kişileri engelleme tarzı bir şey var mı?... Mesaja git »
Valve, Steam Ödüllerinin Kazananlarını Açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Oyları ve oyunları kullanıcılar belirledi zaten oyuncu kitlenin yüzde sekseni çocuk ve troll dolu olduğu için itibar etmemek lazım hiçbirine... Mesaja git »
Benim için yılın en başarılı oyunları: Deus Ex Mankind Divided ve Uncharted 4 A Thief's End, araya Dishonored 2 de girebilir fakat henüz oynamadı... Mesaja git »
Titanfall 2, TR PSN Store'da 89 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir ay önce oyuna çeyrek milyar verenler şimdi ne düşünüyordur acaba... Mesaja git »
The Last Guardian'ın Kutulu Sürümü 249 TL ile Satışta başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ya ne kuru ne kdv ötv si bazı arkadaşlar ne anlatıyor burda, dünyanın büyük pazarlarına bakın oyun = 60 dolar euro pound her ne ise yani farklı farklı... Mesaja git »
[sizer=red]The Last Guardian İlk İzlenim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyun harika ama sorun şu ki bu dönemde o kadar fazla oyun aldım ki bunu kim bilir ne zaman alırım..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC, PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
cenkozen
Dünyadan Futbol
Real Madrid FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.172