Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cenkk34
Gerçek AdCenk özen
Doğum Tarihi28 Kasım 1995
Konumİstanbul, Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.00 Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kardeşlik sisteminde herhangi bir değişiklik olmayacak dimi? Bu aile muhabbetleri kafamı karıştırdı.... Mesaja git »
South Park: The Fractured but Whole PC Sistem Gereksinimleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
750 ti ile 1060 aynı kartlar mı? Bu nasıl öneri anlamadım.... Mesaja git »
Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds Çıkış Tarihi Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
8 ay sonra plus a gelir... Mesaja git »
sss konusunu başlattı (6 ay önce)
silinebilir... Mesaja git »
PlayStation Plus Fiyatları Artıyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Herkes verdikleri oyunlara bakıp alıp almamak karlı demiş, ulan o kadar indirim bekleyip 90 tl ye titanfall 2, yine aynı fiyatlarda battlefield 1 aldı... Mesaja git »
PS Store'da Büyük Japon Oyunları İndirimleri Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
persona 5 bekliyordum da beklediğim indirim gelmemiş.... Mesaja git »
[sizer=red]BSC Röportaj: Mount & Blade 2'yi Oynadık ve Konuştuk başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Video bulunamadı diyor.... Mesaja git »
Far Cry 5 için İlk Görsel Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Manyak hikaye beklemiyorum ''manyak tarikat'' dedim. Far cry 4 ü bende beğenmedim diğer ubi shit oyunlarından ve primal dan bahsetmiyo... Mesaja git »
Far Cry 5 için İlk Görsel Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Amerikan bayrağı değil o dikkatli bakın, üzerinde yıldız yerine işlemeli haçlar var, arkadaki aynı desenli bayrağı da amerikan bayrağı üstüne koymuşla... Mesaja git »
Red Dead Redemption 2 için Ekran Görüntüsü Sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Grafikler umrumda değil, umarım söyledikleri gibi bu sene sonu çıkar. Gta V deki 3 karakter olayını hiç beğenmemiştim, iyi bir tek karakter ve sırf o... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC, PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
cenkozen
Dünyadan Futbol
Real Madrid FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.207