Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cenkk34
Gerçek AdCenk özen
Doğum Tarihi28 Kasım 1995
Konumİstanbul, Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS Store'da Büyük Japon Oyunları İndirimleri Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
persona 5 bekliyordum da beklediğim indirim gelmemiş.... Mesaja git »
[sizer=red]BSC Röportaj: Mount & Blade 2'yi Oynadık ve Konuştuk başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Video bulunamadı diyor.... Mesaja git »
Far Cry 5 için İlk Görsel Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Manyak hikaye beklemiyorum ''manyak tarikat'' dedim. Far cry 4 ü bende beğenmedim diğer ubi shit oyunlarından ve primal dan bahsetmiyo... Mesaja git »
Far Cry 5 için İlk Görsel Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Amerikan bayrağı değil o dikkatli bakın, üzerinde yıldız yerine işlemeli haçlar var, arkadaki aynı desenli bayrağı da amerikan bayrağı üstüne koymuşla... Mesaja git »
Red Dead Redemption 2 için Ekran Görüntüsü Sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Grafikler umrumda değil, umarım söyledikleri gibi bu sene sonu çıkar. Gta V deki 3 karakter olayını hiç beğenmemiştim, iyi bir tek karakter ve sırf o... Mesaja git »
Özel Oyunlar PlayStation Store'da İndirimde başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
plus varsa dahada ucuza geliyor last of us 45 tl tamda bugün last guarian alıcaktım harika oldu :)... Mesaja git »
Niye 4 yıl önce duyurdular ki en erken 3 sene sonra çıksa duyurusundan 7 yıl sonra çıkmış olacak, çılgın gibi bekliyorum bakalım çoluğumuz çocuğumuz o... Mesaja git »
Syberia 3 ve Dead Rising 4 Denuvo Tarafından Korunacak başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
güzel listeymiş sağol bilgilendirme için gerçi benim demek istediğim zaten Türkiye'de artık oyuna para veremiyorum er yada geç kırılıyorlar da tab... Mesaja git »
Syberia 3 ve Dead Rising 4 Denuvo Tarafından Korunacak başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hmm hangi 30 tanesi tahmin ediyim 1. total war 2 hitman 3 dishonored 2 ... 30? er yada geç kırılıyor hepsi.... Mesaja git »
PS4’e Watch Dogs 2 Demo Geldi, Xbox One İçin de Yolda başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bunu kutlamak için çinliler bugün kırmışlar oyunu.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC, PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
cenkozen
Dünyadan Futbol
Real Madrid FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.325