Şimdi Ara

Originden oyun indirme sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba originden oyun indermek istediğim zaman bi süre indikten sonra download error veriyor titanfall betasını indirmeye çalışıyordum önce 1 2 saat indi sonra bu hatayı verdi ardından bugün bf4 ün dlc sini indirmeye çalışırkende yüzde 40 a gelince aynı hatayı verdi herşeyi denedim pc yi modemi origini resetledim sildim baştan kurdum d ye kurmaya çalıştım herşeyi denedim fakat bi süre sonra hep aynı hatayı veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkk34

Herkese merhaba originden oyun indermek istediğim zaman bi süre indikten sonra download error veriyor titanfall betasını indirmeye çalışıyordum önce 1 2 saat indi sonra bu hatayı verdi ardından bugün bf4 ün dlc sini indirmeye çalışırkende yüzde 40 a gelince aynı hatayı verdi herşeyi denedim pc yi modemi origini resetledim sildim baştan kurdum d ye kurmaya çalıştım herşeyi denedim fakat bi süre sonra hep aynı hatayı veriyor

aynı sorun bende de var ben kyk yurdunda kalıyorum heralde kyk ya özel yasaklanmış diyordum ama sizdede olmuş sorun ilginç titan fallı yükleyecektim betasını uğraştım olmadı sorunu bende bilmiyorum valla yardımcı olabilen varsa iyi olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.