Şimdi Ara

Shower Room Böyle Açılır :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir çok kişi diyor yoq dosyalar ı deqiştiriyorlar öyle yapıyolarlar böyle yapıyorlar :) Bunlar tamamen saçmalıq..
    Formül Aşada..
    Hack mack olay budur :)

1.Herhangi bir serverde herhangi bir kanalda herhangi bir isimle bir oda açın..
    2.Mode dalgasında The Deul Match 'i seçin..
    3.Stage dalgasında Shower Room 'u seçin..
    4.The Duel Match 'ın üstüne fare ile basılı tutarak 2 kere ENTER tuşuna basın (çok ama çok hızlıca)
    5.Şimdi istediqiniz Stage yi seçebilirsiniz.. (örn: deathmach)
    6.Start Game

Saygılar
    2 qün önce oyuna başladım baqalım daha neler çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuLLLDoZeR -- 8 Eylül 2007; 4:29:37 >

• gerçekten calısıyorsa helal olsun
  • hmm deniycem Uğraşmışsın aramışsın öğrenmişsin bulmuşsun...Paylaşım için teşekkürler
  • valla mpc de gamecheetahda fln diolardı arkadaş sanırım bizim için türkçeye çevirmiş iyi olmuş sağol ben bi tdm shower room yapim glitchle dışarı çıkıp 100 kill fln yapım :D
  • aynı glitch mansionda da war niye kasıyon ki
  • mansionda nası varki orda ölünce aynı yerden başlamıosun ayrıca öle çokçok hızlı tıklamaya gerek yokmuş 10 tane fln oda açtım hall tdmde açtım shower room tdm de bm de işe yarıo veren arkadaşa çok teşekkür ediorm hiç zorlanmadan herkes yapabilir
  • gamecheetah daki drgunz drgunz da shower room.mrs dosyasını klasore atarsın.Ama ijji gunz da arkadaşımızın dedigi gibi yaparız.Vista larda bu olmuyo malesef.
  • rica ederim..
  • gzl miş saol.
  • iyi bulmuşun helal olsun
  • rica ederim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheKinQ

aynı glitch mansionda da war niye kasıyon ki

o aynı glitch dediin ne ve nası yapılır söle lütfen yaf
  • yaşa be çok teşekkürler kim verdiyse
  • çok saol kardeş günlerdir bunu arıom bulamıom delircemm ii ki buldum burda:D
  • yaw ijji oynayan var mı?
  • kardeş bu dediğin ijji de mi ben yapamadım olmuo deatmathc yapınca hemen mansion oluo map kendisi değişio biri yardım etsin
  • basılı tutup hıp hızlı 1 diil 2 kere enter a basarsan team gladiator oluo ve shower roomda kalıo sora o team gladiatörüde kendiniz açıp istediiniz olarak deiştirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 12 Eylül 2007; 13:50:33 >
  • saol bende yaptım :D
  • rica ederim.. hack forever
  • quote:

Orjinalden alıntı: BuLLLDoZeR

rica ederim.. hack forever

hack burda yasak:D
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.