Şimdi Ara

Hepsiburada.com STEELSERIES ürünleri sizce orjinal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=bd801214&categoryId=52 Şu linke bakarsanız sevinirim. Steelseries set halinde ama ayrı ayrı fiyatlarına baksan arada iyi bir para farkı oynuyor. Kulaklığın ses kartı dahil olduğunu söylüyor sizce orjinal midir? Gamekstra.com'da sadece kulaklığın fiyatı 490 tl buda linki :http://www.gameekstra.com/Steelseries-Siberia-v2-Dota-2-Edition-Oyuncu-Kulakligi,PR-4036.html Anlayanların ve yorum yapacak olanlara şimdiden teşekkürler

• o setin fiyatı 150 euro civarı idi galiba.inidirmle o fiyata düşmüştür orjinaldir tahminimce
  • Sizde baktıysanız gameekstrada sadece kulaklığın fiyatını 490tl görünce aklım çelişkide kaldı sizlere sormak istedim yoksa direk alıcaktım.
  • indirimdr şuanda . Orjinaldir tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni bir pro geymır mı doguyorr,
    tr de pro gamer olmak
    1 -ss razer gibi markalardan kulaklik maus ,pad,klavye almak
    2-10 yillik takoz pc kullanmak
    3- 3 yok artik pro geymırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maus = deathadder
    rest not gud

• Ben blue frost set almayı düşünüyodum açıkcası ama bunu görünce cok daha cazip geldi. Sizler nedersiniz alayim mi sizce yani aranızda kullanan filan olduysa yardımcı olursa çok sevinirim.
  • Mouse'un yanında 2 tane mouse pad veriyor sandım
  • zaten pro geymırız da bugüne kadar hep dandik mallarla oynadık birazda böyle deneyelim yeter artık :D
  • ALMAYA DEĞER Mİ BU ARADAAA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acanpektas

zaten pro geymırız da bugüne kadar hep dandik mallarla oynadık birazda böyle deneyelim yeter artık :D

Urunler orijinal, indirimde suanda. Eger verecek paran var ise ve almak istiyorsan dusunme al. Burada insanlarin yorumlarinin bir onemi yok zaten konuyu yorumlar icin degil orijinal olup olmadigini ogrenmek icin acmissin.

• Sormuşken onu da sorayım dedim herkese çok teşekkür ederim
  • kulakligin burada 490 lira olmasi normal vergilerle

• quote:

Orijinalden alıntı: ne bilim ben ya adamı

kulakligin burada 490 lira olmasi normal vergilerle

Hepsiburadadan da alsam sonucta turkiyeden gelmis olmayacak mı garantili ürün olmayacak mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.