Şimdi Ara

Aydın Didim Akyeniköy

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arsalar nasıldır değerlerinirmi elimde mevcut var napsam iyi olur sizce

• Bende bi aralar o civarlarda arsa dusunuyodum internetten baktim sadece yesiltepe civarimda sonrada erteledim. Degerlenirmi bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Bende bi aralar o civarlarda arsa dusunuyodum internetten baktim sadece yesiltepe civarimda sonrada erteledim. Degerlenirmi bilemedim.

benim şuandaki elimdeki arsa 98 yılından kalma bozseki mevkinde gölün tam dibinde hala değerlenmemiş 15 16 senedir bekliyoz pek bişey yok bundan sonrada pek olcağı yok galiba
  • İstanbul civarı degerleniyor gerisi hikaye. Ancak kendin icin alirsan kendine degerlenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardım edin
  • MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt
    Bölgedeki bir emlakçı ile diyalog kursanız?
  • Ederi çok değilse ve paraya ihtiyaç yoksa dursun bence. Askerliği Didim'de yapmıştım devriye olarak. Deniz kıyısında olan yerlere genelde dağ taş inşaat yapıyorlardı sürekli. Akyeniköy içeride kalıyor bildiğim kadarıyla o yüzden tam yorum yapamayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Bölgedeki bir emlakçı ile diyalog kursanız?

emlakcı vs vs konuştuk danıştık zaten önümüzdeki 15 20 sene içeresinde sağlam para eder diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Ederi çok değilse ve paraya ihtiyaç yoksa dursun bence. Askerliği Didim'de yapmıştım devriye olarak. Deniz kıyısında olan yerlere genelde dağ taş inşaat yapıyorlardı sürekli. Akyeniköy içeride kalıyor bildiğim kadarıyla o yüzden tam yorum yapamayacağım.

teşşkürler zaten emlakcı vs vs ile konuşduk hemen hemen senin dediklerinide dedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.