Şimdi Ara

Telefonum çalındı.. :([BULUNDU]:)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün öğlen minibüsten indikten sonra telefonumun cebimde olmadığını farkettim arkadasimin telefonundan aradim biri cevap verdi sonra kapattı telefon hala kapalı hemen hattımı kısıtladm sonra BTK'yi arayıp imei'mi kullanima kapattırdm bugün savcılığa başvurdum dilekçe verdikten sonra tekrar BTK'yi arayıp imei'yi aktif hale getirdim(belki telefona sim kart takarlar diye) telefonun imei'sı degistirilemiyor bir çok telefoncya sordum benim tahminim telefonu alan kişi veya kişiler bir süre bekledikten sonra telefonu ya kendileri kullanır yada ellerinden çıkarırlar. 2 şekildede telefona sim kart takarlarsa yakalanacaklarını düşünüyorum daha önce başına böyle birşey gelen arkadaşlardan ricam nasıl bir yol izlediklerini yazarlarsa çok iyi olur.

EDIT: Umudumu kesmiştim ama bulundu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLade.TR -- 23 Haziran 2014; 16:08:36 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Poseid_10

dün öğlen minibüsten indikten sonra telefonumun cebimde olmadığını farkettim arkadasimin telefonundan aradim biri cevap verdi sonra kapattı telefon hala kapalı hemen hattımı kısıtladm sonra BTK'yi arayıp imei'mi kullanima kapattırdm bugün savcılığa başvurdum dilekçe verdikten sonra tekrar BTK'yi arayıp imei'yi aktif hale getirdim(belki telefona sim kart takarlar diye) telefonun imei'sı degistirilemiyor bir çok telefoncya sordum benim tahminim telefonu alan kişi veya kişiler bir süre bekledikten sonra telefonu ya kendileri kullanır yada ellerinden çıkarırlar. 2 şekildede telefona sim kart takarlarsa yakalanacaklarını düşünüyorum daha önce başına böyle birşey gelen arkadaşlardan ricam nasıl bir yol izlediklerini yazarlarsa çok iyi olur.

Telefonu paröalarına ayırıp parça parça satmayı biliyolarsa soğuk su iç diğer türlü satmaya kalksalar kimlik fotokopisi alıyo çogu yer satın aldıgına dair ortaya çıkar ama ne zaman çıkar sene 2000 nokia telefon çalındı bildirdik savcılıga ortaya 8 ay sonra konyada bulduklarını söylediler bizde saldık gitti tabi.

• Telefon ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derindarbe200

quote:

dün öğlen minibüsten indikten sonra telefonumun cebimde olmadığını farkettim arkadasimin telefonundan aradim biri cevap verdi sonra kapattı telefon hala kapalı hemen hattımı kısıtladm sonra BTK'yi arayıp imei'mi kullanima kapattırdm bugün savcılığa başvurdum dilekçe verdikten sonra tekrar BTK'yi arayıp imei'yi aktif hale getirdim(belki telefona sim kart takarlar diye) telefonun imei'sı degistirilemiyor bir çok telefoncya sordum benim tahminim telefonu alan kişi veya kişiler bir süre bekledikten sonra telefonu ya kendileri kullanır yada ellerinden çıkarırlar. 2 şekildede telefona sim kart takarlarsa yakalanacaklarını düşünüyorum daha önce başına böyle birşey gelen arkadaşlardan ricam nasıl bir yol izlediklerini yazarlarsa çok iyi olur.

Telefonu paröalarına ayırıp parça parça satmayı biliyolarsa soğuk su iç diğer türlü satmaya kalksalar kimlik fotokopisi alıyo çogu yer satın aldıgına dair ortaya çıkar ama ne zaman çıkar sene 2000 nokia telefon çalındı bildirdik savcılıga ortaya 8 ay sonra konyada bulduklarını söylediler bizde saldık gitti tabi.

haklısın kardeşim telefonu parçalayıp parça parça satmazlar ise büyük ihtimal bulunur. ne kadar sürede bulunur ALLAH bilir. savcılık bu tür olayları pek ciddiye almiyor sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• başına böyle birşey gelen yokmu

• Cep telefonu forumuna git olayı orada baya konuştuk gerçekten bilgi arkadaş çok amabulan az en son bir Abi İphone 4S'ini buldu o da icloud sayesinde oldu.Sende sürekli android üstüne araştır bulunmasına yardımcı olucak şeyler vardır.Çözüm android forumu
  • usta gecmis olsun insallah bulunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Cep telefonu forumuna git olayı orada baya konuştuk gerçekten bilgi arkadaş çok amabulan az en son bir Abi İphone 4S'ini buldu o da icloud sayesinde oldu.Sende sürekli android üstüne araştır bulunmasına yardımcı olucak şeyler vardır.Çözüm android forumu

bilgilendirme için teşekkür ederim deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: quppas

usta gecmis olsun insallah bulunur

teşekkürler. pek umudum kalmadı ama inşallah bulunur

• bulup kullanan kişiden şikayetçi oldum bakalım ne ceza alacak

• quote:

bulup kullanan kişiden şikayetçi oldum bakalım ne ceza alacak

Hocam nasıl bulundu acaba

• quote:

Hicbir ceza almayacak, gozunuz aydin bulunmasi en guzeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zucchero -- 23 Haziran 2014; 16:18:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zexial

quote:

Hocam nasıl bulundu acaba

savcılığa dilekçe verdikten sonra imei'yi takip'e almışlar bi telefoncu telefonu birinden almış denemek için hattini takınca bulmuşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

quote:

Hicbir ceza almayacak, gozunuz aydin bulunmasi en guzeli.

sağol ben yinede şikayetçi oldum belki korkup bir daha yapmazlar

• quote:

vay arkadaş benim neredeyse 1 yıl olacak hala ses seda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanozen

quote:

vay arkadaş benim neredeyse 1 yıl olacak hala ses seda yok.

birazda sansina bağlı :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.