Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (1734. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.781
Cevap
491
Favori
1.698.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17321733173417351736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
    İyi forumlar.
  • Sizin ve ailenizin Kurban Bayramını kutlarım.
    Mutlu ve güzel bir Kurban Bayramı dilerim.
    İyi forumlar.
  • Q990d mağazalara 37.5k fiyattan gelmiş Burak bey siz kaçtan veriyorsunuz? @Burak_Keskin06
  • S.T.A.L.K.E.R. kullanıcısına yanıt
    Hocam ödemeniz nasıl olur hangi şehirdesiniz?
    İsterseniz pm'den yazın aldığınız fiyat altında fiyat veririm.
  • Dostlar son zamanlarda Netflixte film izlerken ses seviyesi 10 da dahi olsa bazı yüksek volumlu seslerde ( at koşması, silahla ateş vs) çatlama cızırtı oluyor.

10 seviyesinde olması çok garibime gidiyor hani 20-30 olsa ses çok geldi derim niye böyle olmaya başladı?

Netflix 5+1 sesinde iken yapıyor bunu acaba Netflix yeni kodeklere geçti de uyum sorunu mu var?

Test edebileceğim bir kaynak var mı?

Samsung HW-A650/TK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 19 Haziran 2024; 16:35:1 >
  • Son 1 yetişen alır :)

SOUNDBAR [ANA KONU]
  • Son tv güncellemesi ile birlikte q-symphony ye ayar çekmişler belli ki ses daha dengeli geliyor. Sadece film izlerken aktif ediyordum artık normal kullanımda da açık bırakıyorum.
  • fatih_h kullanıcısına yanıt

Buradan alınca yanındaki 2.500 tl paracard yok hocam benden alırsa daha uyguna geliyor kim alacaksa
  • Samsung Q990D alma arifesindeyim. Samsung online mağaza (samsung.com da) stok bitmiş :(

En uygun buradaydı. Müşteri hizmetleri yaklaşık bir haftaya stoğa girer ana bazen bir ayı da bulur diyor.

Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Sizce ne zaman stoğa girer? Stoğu bitip tekrar stoğa girince Sizce fiyat yükselir mi?

• @Burak_Keskin06 merhaba. Samsung Q990D için Siz fiyat verebilir misiniz?

Mediamarkt da 3 bin TL indirim le 34.500 TL ye geliyor.

Siz online mağazada ki gibi 5 bin TL lik Hediye kart verebiliyor musunuz?

• daywalker41 D kullanıcısına yanıt
    Media markt 3.00 tl indirimi nereden yapılıyor .

Online mağaza 2.500 tl çek veriyo diye biliyorum ben değiştimi
    Merhaba hocam,
    Şimdi 3.000 tl indirimi kim yapıyor size? Mağazada mı online den mi yapılıyor?
    Siz online mağazada ki gibi 5 bin TL lik Hediye kart verebiliyor musunuz? bu durum nedir paracard 2.500 tl yanındaki verilen bundan mı bahsediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywalker41

@Burak_Keskin06 merhaba. Samsung Q990D için Siz fiyat verebilir misiniz?

Mediamarkt da 3 bin TL indirim le 34.500 TL ye geliyor.

Siz online mağazada ki gibi 5 bin TL lik Hediye kart verebiliyor musunuz?

@Burak_Keskin06 @ridvan1903 Düzeltiyorum, Mediamarkt la görüştüm. Bu ürünü indirime sokmuyormuş. Bu fiyat bareminde bazı ürünlere 3000 TL indirim uyguluyormuş

Dün samsung.com da stok vardı. Samsung resmi satış uygulaması (Shop) üzerinden sipariş veriyordum. Üstelik "HOSGELDIN10" koduna %10 indirimle 33.750 ye geliyordu. Ayrıca "Shop" uygulamasına ekstra 5 bin TL hediye kart veriyordu. Satınal deyince stok yok uyarısı veri, sanırım bir kaç dakika ile son 1 adet stoğu kaçırdık

@Burak_Keskin06 evet paracard dan bahsediyorum 2500 TL mi veriyorsunuz?

Hocam şimdi oldu
    Türkiye stoklarına 21.06.2024 tarihinde 65 adet stok geliyor hepsini bizim şirketimiz aldı özel fiyat talep ettim ne fiyat verilecek, yapılabilecek bir fiyat varsa yardımcı olurum
  • @Burak_Keskin06 Tamamdır, Sizden güzel haber bekliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalker41 -- 20 Haziran 2024; 15:32:48 >
    Hocam ben çok fazla yoğun oluyorum bana 21.06.2024 tarihinde pm'den mesaj atın veya buradan yazın bilgi veririm
    Samsung SHOP olayı baya iyimiş 5.000 tl para kart olayı ilk defa gördüm.
    Samsung SHOP stok hiç bir şekilde düşmüyor resmen, hadi stok düşünce alıyorlar desem Soundbar o kadar ilgi yokki ülkemizde kim bitiriyor bunları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Samsung SHOP olayı baya iyimiş 5.000 tl para kart olayı ilk defa gördüm.
    Samsung SHOP stok hiç bir şekilde düşmüyor resmen, hadi stok düşünce alıyorlar desem Soundbar o kadar ilgi yokki ülkemizde kim bitiriyor bunları :)

Bende anlamadım gitti, sınırlı stok getiriyorlar sanırım

O zaman Q990D 33.750 TL + 5.000 TL Para kart mı oluyo şimdi hocam.

Q990D 28.750 TL gelmiş oluyor bu durumda baya baya iyimiş :) düşerse mesaj atın alım bende size zahmet
  • Düşerse atarım, Sizde bende önce fark ederseniz, Sizde bana atın SOUNDBAR [ANA KONU] 

Bu arada "stok uyarısı" nı aktif ettim. Sistemleri düzgün çalışırsa stoğa düşerse mail gelecek. Sizde ne olur ne olmaz aktif edin

• 
Sayfa: önceki 17321733173417351736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.