Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (1740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
36.469
Cevap
516
Favori
1.767.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulamadan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pure Evil kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim,
    İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

1 ay süresi varmış zaten yiyemeden geri alırlar  

Yıllarca alışverirlerden kazandığım bonuslarim gitti hep unutuyorum onları kullanmayı valla  

Kastettiğim içişleri bakanları idi karta elinizi sürdürmezler😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 27 Haziran 2024; 8:23:55 >
    Yanlış bilmiyorsam, eğer dahilseniz Paracard kampanyasından faydalanmak için servis çağırmanız gerek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • O modelde yok paracard

• daha ürün teslim edilmedi ama kurulumdan sonra yapmam gereken belirli ayarlar var mı?

• Selam TV Samsung 65s95c bunun yanına bir soundbar almak istiyorum Q990D biraz fazla bana Q800D mi mantıklı yoksa LG s95tr mi almak mantıklı fiyatları yakın bir birine Şu qsymphony olayı kafamı kurcalıyor dahamı iyi olur diye yoksa direk LG s95tr alır geçerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selçux -- 27 Haziran 2024; 10:57:31 >
  • selçux kullanıcısına yanıt

800d ile s95tr nin fiyatları bitbirine yakın değil.biri bin diğeri 30 bin.

s95tr 990d ile rakip.onunla kıyaslayıp almalısınız.

ikisi arasındaki farkı burada kullananlar değerlendirmeli, bana göre iki cihaz hakkında da hala net bir fikir birliği oluşmadı.hangisi daha iyidir , aynı zamanda 990d önceki seri 990c ye göre dahamı iyidir , yoksa kötümü dür belli değil.

• cce kullanıcısına yanıt
    LG s95tr 24 bindi şimdi baktım 30 yapmışlar kıyaslamak evet yersiz olurdu

• Arkadaşlar q700b sound barım var , buna rear speakers kurmak istesem ne alabilirim swa9500 ler türkiye de yok sanırım

S95tr nin benim için en büyük sıkıntısı 4K120HZ yi 4.2.0 da veriyor. 4.2.2 yada 4.4.4 10bit e canı yetmiyor. Kalburüstü PC bağlayıp oyun filan oynanıyorsanız sıkıntı yaratır.

• fatih399 F kullanıcısına yanıt

başka bir şey alamazsınız.swa9500 fiyatları yurt dışında da çok yüksek.ikinci elde denk gelirseniz alabilirsiniz oda çok zor

ille de arka hoparlörlü sisteme geçeceğim diyorsanız en mantıklısı q700b yi satıp, arka hoparlörlü samsung veya lg setlerinden birine geçmelisiniz.sıfır yada 2.el

geçen gün baktım biri malum sitede kapalı kutu 12 bin liraya satıyordu. bildiğin soundbar fiyatı bu şaşırmışlar.

şaşırmamışlar. yurtdışından avrupadan almaya kalktığımda fiyat oydu.üstüne nakliye ve vergi eklenecekti.gerisini siz düşünün.

en ucuz olarak taylandan getirtme imkanım oldu, onda da fiyat 4 ay önce 11500 e çıkmıştı

almanya'da 200-220 euro arasında, belki daha düşük fiyat aralığında da bulabilirsiniz. black friday zamanı daha da ucuzlar ama.
    tabii bizimkiler çakal gidip getiriyor üstüne tax free alıyorlar, onun üstüne ekleme yapıyorlar. sonra bla bla...

şu an tayland samsung shop'ta 4000 baht değil, bu nasıl 11500 oluyor onu anlamadım. 100 dolar etmiyor.

edit: kendi getirse bu fiyattan satmaz samsung özel fiyat uyguluyor yıllardır buraya. neymiş şaşırmamışlarmış şöyle adamları savunmayın bildiğin fırsatçılık bu! ya siz de bu işin içindesiniz ya da safsınız. hiç yurtdışına çıkmasam inanacağım dediklerinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pure Evil -- 27 Haziran 2024; 14:52:39 >
  • Ben Q990D den, elde olan AVR nin Hop. ları güncelleme yoluna gitmeye karar verdim. 1*Polk X35 ve 4*XT20 almak daha mantıklı geliyor şuan için .

kargo ve gümrük masrafları vergi ne kadar , taylantan almaya kalktığınızda yada avrupadan almaya kalktığınızda

.tayland türkiyeye gönderim yapıyor mu ,yapmıyor .mecbur oradan birini buluyorsunuz ve adamda uçak bağaj masrafı ,kar v.s ekliyor. uçuşunu bedavaya getirmeye çalışıyor.keşke sadece 100 dolar veya 200 euroya mal olsada getirtebilsek türkiyeye.bu yüzden ben 880c ye arka hoparlör eklemekten vazgeçtim.sattım 900c aldım

yaşanan bu eziyet samsungun koskaca bir ayıbı ve saygısızlığı. bu hoparlörleri ülkemize getirip satması gerkiyor.satıyor mu hayır. müşterilerinin yanında mı hayır.

herkes sizin gibi ydışına çıkma şansına da sahip değil.ben bacanağa bile almanyadan 220 euroya getirtemedim bu hoparlörleri.taşımam dedi, yük olur dedi.uçağa almazlar dedi.dedi de dedi.

siz her çıktığınızda bir kaçtane alıp getiriseniz , ihtiyacı olana satarsanız çok faydalı olur.birçok kişinin işi görülür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cce -- 27 Haziran 2024; 18:54:49 >

dünyanın neresinden olursa olsun gönderim yapılsa bile vergilerle 11-12 bin gibi bir fiyata geleceğini sanmıyorum. olursa da ülkem beni şaşırtmaz. bir ikiye alıştık ama bunun için dört kat vergi alması lazım. zaten böyleyse almaman lazım. amazon gönderici olursa sanırım fiyat her şeye dahil oluyor gibiydi şimdi bilmiyorum, bilen arkadaşlar söyleyebilir. ara ara amazon almanya'yı takip etmek lazım tr gönderimi gördüm geçen hafta ama samsung tr konusunda kesinlikle hak veriyorum.

şimdi birisi tayland ya da başka bir ülkede tatilini yapacak diye ben sponsor olamam. yedi, içti, gezdi, yattı, kalktı ama hesabı ortak ödeyeceğiz. oldu...

işte tam olarak bu fırsatçılık, sanki tayland'a benim için gitti ürünü alıp geldi. zaten yanında kaçak göçek kim bilir kaç tane getiriyor. 100 dolarlık bir üründen 400 dolar kazanmak istiyorsan kirasını, stopajını, kdvsini kısaca vergisini ödeyeceksin. tax free alacaksın üstüne bin lira koyarsın, üç bin koyarsın ama üç dört kat koymazsın. alanlar daha suçlu bence. haa bi de ürünün garantisi yok... adam bagajı, masrafı ekliyormuş ya o yüzden dedim.

birçok site var insanlardan ülkeye gelirken bir şey getirmelerini istiyorsunuz alacak arkadaşlar bunları iyi araştırsın. bunlara 12 bin lira vereceğine vize alıp bulgaristan yapıp gelirsin hem de ülke görürsün.

on gündür soundbar araştırıyorum, 2.el tercihim değil ama fiyatlarına bakıyorum kapalı kutudan daha pahalı. olayı anlayamıyorum cidden... utanmadan yok garanti bitti, yok garanti şu kadar yazmışlar bi de. lan sen ürünün suyunu sıkmışsın hali hazırda. insanımız ahlaklı değil öncelikle ve aptal haliyle kendini zeki sanıyor böyle kerizler çok var çakarız diyor. ve de çakıyor cidden...

ayrıca çok elzem bir şey olmadıktan sonra birilerine bir şey getirme işine girmiyorum, isteyene magnet veriyorum devam ediyorum. aa bir şey getireyim burada satarım kafasında hiç olmadım, bundan da hiç hoşlanmıyorum

• Arkadaşlar 990c den 990d ye gecen var mı bende geçmeyi düşünüyorum ama gerek var mı bilemedim yardımcı olur musunuz

bulgaristana gittim malesef orada yok

• 
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.