Şimdi Ara

iPad, İPod Touch iOS7 Jailbreaksiz Whatsapp Kurma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
4.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1- Whatsapp yüklü bir İphone (iphone nunuz yoksa arkadaşınızınkide olur, ondan rica edip kendi itunes kimliğinizle ve telefon numaranızla whatsapp ı kurun)

2- İTOOLS programını indirin ve iphone nunuzu bağlayın

3- İphone nunuzu bağladıktan sonra whatsapp uygulamasına gelin ve BACKUP program and document seçeneğiyle uygulamanın masaüstünüze yediğini alın

iPad, İPod Touch iOS7 Jailbreaksiz Whatsapp Kurma

4- İTOOLS programıyla masaüstüne attığımız yedeği daha sonra İNSTALL diyere iPad e geri yüklüyoruz.

Artık ister telefondan ister iPad,İpod Touch dan dilediğimiz zaman konuşabiliriz, işlem iOS7 li ipadle denenmiş olup çalışmaktadır tek sıkıntı İPad e uyumlu olmayan programlardaki gibi büyüttüğümüzde görüntünün bozulması fakat iPod Touch da sıkıntı olmayacaktır. Güle güle kullanın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 12 Ekim 2013; 23:22:15 >

• Çok önemli bi konu bu. Çok teşekkürler yararlı olmuş. Başlığa iPod Touch ı da eklerseniz daha çok ilgi çekecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Değiştirdim dostum, umarım herkesin işine yarar.
  • B-veritas kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler, iPad'ime Whatsapp kurmayı düşünmüyorum ama bahsettiğiniz büyük ekrandaki bulanıklık olayı iOS 7'de JB çıktığı zaman RetinaPad tweak'i ile çözülebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • StarzL kullanıcısına yanıt
    Dostum JB olsa zaten Whatspad le boyle ugrasilara gerek yok fakat JB cikana kadar isimizi fazlasiyla gorur
    @StarzL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 13 Ekim 2013; 0:35:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi kimliğimizle indirip kendi numaramızla aktif etmemiz şart mı?
  • etrafımda kimse de yok iphone kullanıcısı olup olsa da zaten isteyemem yok mu paylaşacak kimse 6.1.3 için denesek aynı yöntem 6.1.3 de oluyormuş sonuçta
  • hknkcr1905 H kullanıcısına yanıt
    Evet şart yoksa başkasının whatsapp ını kullanmış olursun
  • Telefondaki whatsapp ı iPad de kullanamıyoruz sanırım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir iphone sahibinden yardım bekliyoruz..bize o iki klasörü gönderebilecek..
  • Evet o klasörleri bulabilsek

• iPhone sahibinin whatsapp ının yedeğini size vermesi demek kendi whatsapp ını vermesi demektir bunu da ben dahil kimse yapmaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 13 Ekim 2013; 18:13:29 >
  • Whatsapp neden tabletlerde kullanilamiyor kullanilmasina izin verilmiyor cozemiorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alicans35

Evet o klasörleri bulabilsek

görür duyarsanız haberim olsun beyler belki birisi çıkar yardım eder belli de olmaz bence
  • iphone sahibi yardım edebilecek bi arkadaş var mı?
  • Arkadaşlar istemiş de o backuplarda kişisel bilgiler olmayacak mı? Backup alan kişinin üzerindeki telefon numarası filan?

Büyük ihtimalle öyledir.

• olmadı ya.

öyle ki benim iphone bozuk kablo bağlanmıyor. kardeşimin iphoneundan uygulamayı çektim yukledim çalıştı ama hesap onun :)

kardeşimin iphonu sildim benim iclouddan tum veriyi onun telefona yedekledim ve kendi whaatsapp ımı indirdim ipade yukledim hata verdi.

malum cihaz desteklemiyor bla bla hatası.

EDİT:

KARDEŞİMİN İPHONE 4S e tekrar benim cloud yedeği yükledim. itools 2013 ile yapışsın onu indirdim ve dediğin gibi yedekleme yapıp ipade yukledim.

uygulamayı çalıştırdığımda doğrula uyarısı verdi. ve yine cihazınız desteklenmiyor uyarısı.

yine olmadı

EDİT 2: :)

Kardeşin whatsapp uygulamasını dediğin yolla yine yukledim yine çalıştı. e şimdi hesap onun olmaz. dedim document ve library klasörünü değişeyim bari. itools ile klasörleri değiştim ve benim yedekteki doc ve library i yukledim. açtım ipadden whatsapp ı yine gümm

yine hata verdi. çalışmaya devam.

EDİT 3: BAŞARI BEN BU EDİTLAR 8 10 gider sanıyordum ama 3 te bitti.

kardeşim 4s ben 4 kullanıyorum.
    ondan aldığım yedek oluyor benimki olmuyordu. yedek dediğim whatsapp app i
    bende kardeşimin telefona clouddan yuklediğim yedekle onun telefonundan yedek aldım yine olmadı. hazır telefona yedek geri yuklemişim deyip whatsapp ı kaldırdım ve tekrar kurdum. aktivasyon istedi. hattı da değiştim kendi numaramla yeni aktivasyon yaptım. açtım uygulamayı bi kaç mesajlaştım kapadım.

itools2013 ile yukarda belirtildiği şekilde tekrar uygulamayı indirip ipade attım ve çalıştı. ipad de farklı hat var onu gördü ve uyarı verdi direk hayır dedim. şu an çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTech -- 19 Ekim 2013; 23:45:29 >

• Güle güle kullan dostum :)

• "üzgünüz, cihazınız henüz desteklenmiyor" dedi :(

ipad mini, ios 7.0.4

whatsup version 2.11.7
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

"üzgünüz, cihazınız henüz desteklenmiyor" dedi :(

ipad mini, ios 7.0.4

whatsup version 2.11.7

İphone 5 den kopyalanması gerekiyor diye biliyorum öyle deneyin calısır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.