Şimdi Ara

Ön Camı Kırmışlar, Silecek Lastiğini Kopartmışlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
2
Favori
15.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben istanbul bakırköy'de bi apartmanın önündeki kaldırıma aracımı parkettim, tam ön tampon apartman bahçe kapısını kapatmayacak şekilde dikkat ederek yanaştım. gittim fb maçını izledim hatta gittiğim cafe de incirli cafe de keyf adında; istanbul avrupa yakasında olanlar bilebilir. aracı park ettiğim yer de "foto hayat"ın sokağı.
    neyse bi geldim bindim araca ön cam ortadan çatlak, çıktım baktım silecek lastiği de yok piyasada.
    öyle sinirlendim ki anlatamam, apartmanın tüm zillerini çalıp hepsiyle kavga etmek geldi içimden, ya sabır dedik kasko var dedik bastık gittik. meğerse olayın iç yüzü başkaymış...

1-) Görüldüğü gibi olaydan sonra silecek lastiği bölgesel olarak işlevini kaybetti.

2-) Görüldüğü gibi aracın silecekleri tam kalkmıyor.

3-) Görüldüğü gibi buradan sileceği kaldırmak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi favoriteteam -- 29 Mart 2012; 21:11:49 >

• Bolum bolum mu yazcaksiniz?

İC yuzunu de haftaya ogrencez galiba?

Gecmis olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neymiş hocam olayın iç yüzü ? Manyağın teki mi gelip patlatmış camı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantoka

Bolum bolum mu yazcaksiniz?

İC yuzunu de haftaya ogrencez galiba?

Gecmis olsun.

• en heycanlı yerinde bitti çok merak ettim
  • season 1 episode 2 heyecanla bekliyoruz.
  • arkası yarın
  • İç yüzü ne? En heyecanlı yerinde, tamda çayımı almıştım kestin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

en heycanlı yerinde bitti çok merak ettim

• anlat anlat güzel oluyor
  • reklam mı girdi yine mısır patlatıp geliyorum :D
  • İçyüzü neymiş ?
  • Eminim yanlış arabanın camını kırmışlardır. Benzerliğe kurban gitmiştir. Meğer olayın içyüzü başkaymış dediğinde sanki zarar verenler haklıymış gibi bir intiba uyandı.
  • Paralel evrenden beseball sopası düşmüş arabanın üzerine... Ama tabi bu sahneyi görmeden önce "Previously on Fringe..." şeklinde bir olarak tekrar ilk post'u okumalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_dmr

reklam mı girdi yine mısır patlatıp geliyorum :D

• Bu ne şimdi?

Bakalım daha neler göreceğiz...
  • O foto hayata geçen kız arkadaşımla vesikalık çektirmeye gittik. 1 hafta sonra baktım ki kız arkadaşımın fotoğrafını vitrine koymuşlar bana sormadan. bir güzel kavga etmiştim yavşaklarla.. he bu arada oranın 2 yan sokağında otopark var dostum arabayı oraya koysaydın keşke. Cafe de keyff'in de valesi var arabayı ona da verebilirdin yada keyff'in bir yan sokağında ara sokaklardan birine bıraksaydın. neyse anlat panpa
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: set

Bu ne şimdi?

Kurbanın olayım kilitleme konuyu. Devamını bekliyoruz yani olayın iç yüzünü ama adam gitti gelmek bilmez. Ne uzun reklammış. Yerimden kalkmıyorum 10 saniyede bir refresh ediyorum forumu.

Acaba birinimi öldürdüler arabanın yanında. Adamın kafası cama vurup çatlatmıştır, sileceği de kopartıp kırıldı süsü vermişlerdir.
  • Hepte en heyecanlı yerinde biter zaten Çok merak ettim bak şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

quote:

Orijinalden alıntı: set

Bu ne şimdi?

Kurbanın olayım kilitleme konuyu. Devamını bekliyoruz yani olayın iç yüzünü ama adam gitti gelmek bilmez. Ne uzun reklammış. Yerimden kalkmıyorum 10 saniyede bir refresh ediyorum forumu.

Acaba birinimi öldürdüler arabanın yanında. Adamın kafası cama vurup çatlatmıştır, sileceği de kopartıp kırıldı süsü vermişlerdir.

Haha super yorumdu ;)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.