Şimdi Ara

Huawei watch gt 4 [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mertcan-39 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.020
Cevap
96
Favori
59.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Ben yeni sağlık hesabı açtım , bunu yaparken vpn den Hong Kong a bağlıydım, sonra saat ile eşleştirdim , arıyım menüsü geldim . VPN i kapatmadan saat ve uygulama üzerinden ayarları yaptım arıyım menüsü açılmıştı . Sonra bütün ayarlarımı yapınca VPN den çıktım hatta vpn uygulamasını da sildim . Yerel WiFi ye geçtim . Aritmi menüsü duruyor , gece uyurken 10 dk da bir ölçüm yapmış . Uyku moduyla senkronize galiba .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Aynı şekilde, üyeliği oluştururken açıktı sonra her şeyi vpn kapalı yaptım. Hala kullanıyorum.

• ibrhmalk İ kullanıcısına yanıt

hocam telefon numarasını geçersiz diyor. nasıl yaptınız hala anlamadım.vpn honkonk yaptım

• efe80 E kullanıcısına yanıt
    Telefon numarası kısmında Türkiye +90 olanı seçin orada Hong Kong seçmenize gerek yok. Önemli olan Hong Kong Vpn açık olması ve ilk adımdı yanlış hatırlamıyorsam orada bölgeyi Hong Kong seçmeniz. Ayrıca Vpn'den emin olmak için Google üzerinden "my location" yazıp teyit edebilirsiniz gerçekten Hong Kong mu gözüküyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrhmalk -- 20 Mayıs 2024; 21:25:41 >
  • Arkadaşlar, bu işlemi yaptıktan sonra eski Türkiye hesabına geri dönüp kullanabiliyormuyuz, Honkong olarak mı kullanmak gerekiyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

eyvalla tel numarası yazarken türkiye seçince oldu.teşekkürler üstad

• Mixenon kullanıcısına yanıt

Hayır yeni hesap ile kullanmanız gerek Aritmi algılama özelliği icin.

• Saat gırtlak dolu ama özelliklerini açmak için vpn ile hesap aç, bölge değiştirme ile uğraşıyoruz.

HUAWEI TR burayı okuyorsa bi zahmet halletsin şu izinleri TR’de

Huawei watch gt 4 [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Yalnız Huawei TR bunu görürse bizim pek lehimize olmayabilir. Kanada için bunu yaptıklarına dair bir şey okumuştum.

Cihazda var olan özellikler bunlar. Yabancılar EKG de çekiyor yazıyor. Neden açmıyorlar ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam elinize sağlık güzel özellikler açtınız.

Sizden ricam buraya her gelen ayrı ayrı sormasın diye tek bir mesajda adım adım ne yaptığınızı anlatsanız, herkese rehber olsa güzel olur. Yani bizde kapalı olan ama yaptığınız adımları uygulayınca açılan özellikleri belirtir misiniz?

• Arkadaşlar, kalp atış hızı ölçümünde gece uyurken kalp atış hızım zaman zaman 50 nin altında gözüküyor, 46-48 gibi belli anlarda sizdeki durum nedir, düşük gibi geldi bana internetten baktığımda dinlenme kalp atış hızı 60 olmalı diyor.

Ay ortalamasına baktığımda nisanda 53, mayısta 54 olmuş. en düşük 46, en yüksek 152 yi görmüş. Sizde dinlenme nabzı sürekli 50nin altındaysa daha fazla hareket etmenizi öneriyor saat.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Sürekli değil, gece uyurken belli dk larda, 46 olmuş, 48 olmuş.

• Adım adım yazmaya anlatmaya çalışayım bugün tek mesajda ama Aritmi hariç aktif kullanılabilen bir özellik açılmıyor aslında. Düşük nabız ile ilgili olarak spor yapan, sürekli sporla uğraşan biriyseniz düşük dinlenme nabızı hiç problem değil aksine (genel olarak) kalbinizin güçlü kan pompaladığını gösterir. Spor yapmayan normal yaşayan biriyseniz düşük dinlenme nabzı için doktora görünmeniz gerekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrhmalk -- 21 Mayıs 2024; 12:28:56 >
  • arkadaşlar saat ten memnunmusunuz acaba 4 bine casio g shock almıştım vaz geçtim

• B.YEKE kullanıcısına yanıt
    ben kendi adıma inanılmaz memnunum gerçekten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • B.YEKE kullanıcısına yanıt

Ne beklediğine bağlı aslında.

Kendi yorumum, yeni nesil tabirle MÜK. İyi ki almışım.

Dostum saat gece kolumuzda iken bazen tam ölçüm yapamıyor olabilir zira uyku esnasında saatin koldaki yeri pozisyonu net ölçüme izin vermeyebilir . Bende de 52-54 gibi değer gösterdi ama zannetmiyorum 50 nin altına inmiş olsun sizin ki yani . Arka arkaya spo2 ölçümü yaptığımızda bile farklı sonuçlar verebiliyor . Bunu da gôz önünde bulundurmak lazım diye düşünüyorum

Benim de öyle. Zamanında s8+ ile de 40 küsürleri görmüştüm

Huawei watch gt 4 [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.