Şimdi Ara

Huawei watch gt 4 [ANA KONU] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.469
Cevap
111
Favori
87.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aritmi nedir diye araştırdım. ekg ile tespit ediliyormuş. acaba buldunuz da bizde ismi mi değişik. telefon dilini ingilizce yapıp bakarmısınız ecg gibi bişey olmasın.

• alt düğme ile ölçülüyorsa ekg olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Ben aynı telefon üzerinden iki kez hesap denedim birinde kendisi sordu yeni hesap için saat bağlanacak bu yüzden veriler silinecek kabul ediyor musunuz diye. Diğerinde de uygulama üzerinden bağladım adımları izleyip. Hiçbirinde bağlantıyı kes demedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Huawei watch gt 4 [ANA KONU]

Sanmıyorum çünkü menü böyle.

Yine de denedim sizin için.

• ibrhmalk İ kullanıcısına yanıt

bne ingiltere olarak denedim tansiyon diye bir menü var ama ölçüm yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 16 Mayıs 2024; 22:25:26 >

Uygulamadan sağlık menüsünden kalp kısmına girip bakar mısınız neler var? Ve ölçüm yapıyor mu mesela girince?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrhmalk -- 16 Mayıs 2024; 22:31:46 >

yok çalışmıyor . şimdi honkon hesabını seçtim aritmi muhabbeti çıktı bende de ama yeni huawei kimliği oluşturmamı istiyor ve gmail ve hotmail adresi kabul etmiyor . siz nasıl yaptınız

Farklı gmail hesabı ile üyelik oluşturdum hiçbir hata vermedi Hong Kong vpn açıkken. Kabul etti bende. Doğrulama için numara istedi verdim (bu numarayı üyelik oluşturmak için hiçbir zaman kullanmadım. Sadece üyelik oluştururken doğrulama için kullandım.) vpn açıkken giriş yapmadı ama oluşturduğum üyeliğe vpn kapatıp giriş yaptım

verdiğiniz numara türkiye numarası mı ?

evet Türkiye numarası

o zaman region da türkiye çünkü hongkong yapıp türk numarası girmek istersem sistem izin vermiyor .

yani ip hongkong olacak, gerisi türkiye doğru değil mi ?

Region ilk ekranda seçiliyor ve Hong Kong . Sms doğrulama istediği kısımda Türkiye seçilip numara girilecek. +90 yani. Bu sırada Hong kong vpn açık oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrhmalk -- 16 Mayıs 2024; 23:28:48 >
  • Sanki saat kadranı seçtiğimiz yerde değişti. Gerçi eski hesapta uzun süredir bakmamıştım. Kontrol eder misiniz arkadaşlar?

• rabesantrata kullanıcısına yanıt

tema nedir ve kordon linki atar mısın

• Arkadaşlar konuyu bugün çok meşgul ettim kusura bakmayın. Ama biraz daha bakındım internette.

EKG henüz yok bu saatte. Bulduğum ve yukarıda ekran görüntüleri ile paylaştığım özellik EKG diye karıştırılan ama farklı bir özellik.

EKG için alt tuşa temas edilerek ölçüm yapılıyor . PPG sensörü ile ölçümde sadece bizden kolumuzu bir yüzeyin üzerine koymamız ve 45 saniye boyunca sabit durmamız bekleniyor.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158698887

Aslında ''bizde yok ama başka ülkelerde varmış'' diyerek aradığımız özellik bu. Özellik PPG sensörü ile ''Nabız Dalgası İle Aritmi Analizi'' olarak geçiyor.

Çin Huawei satış sayfasını vs. gezdim ve hepsinin ucu buraya çıkıyor. (Türkçeye çevirilmiş sayfanın ekran görüntüsü)

Sonuç olarak bekleyeceğiz.

Kalabalık için kusura bakmayın foruma faydalı olmaya çalıştık.

sonuç olarak alt düğme donanımsal özelliği taşıyor mu? taşımıyorsa gelmez, boşuna ümitlenmeyelim

Bu konuya değindiğiniz iyi oldu, Huawei Türkiye'ye bu konuda herkes geri bildirim verirse, güncellemede aslında olan ama kapalı özelliklerin açılmasını sağlayabiliriz.

• yavuzhan2323 Y kullanıcısına yanıt

Bunu bilmiyorum. Ama birçok yerde argüman sunulmadan EKG çekebilecek donanıma sahip olduğuna dair yazılar okudum.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Bu anladığım kadarı ile bu tür bir ölçüm yapmak için alınması gereken ve/veya istenen sertifikalar ile ilgili bir mesele. O yüzden bunun pek bir etkisi olur mu bilemiyorum.
    https://consumer.huawei.com/sa-en/support/content/en-us15893330/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrhmalk -- 17 Mayıs 2024; 12:28:36 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.