Şimdi Ara

ALMANYADA BİLE 2.8 MİLYON ÇOCUK YOKSULLUK İÇİNDE #ANTİNATALİZM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dünyanın heryerinde sistem aynı çünkü ondan.Çalışmayan zamanında kendini yetiştirmemiş insanların hepsi aynı.Yoksul bir insan evlenipte Dünyaya çocuk getirmemeli boşune demiyoruz Fakirler evlenipte çocuk sahibi olmasın die.Hayatında hiçbirşeyi başarmamış kariyerini eline almamış insanlar evlendimi çocuk sahibi oldumu o çocuk yoksul olarak dünyaya geliyor dolayısıyla oda büyüyerek aynı hataları yapıyor.Bu sorun Dünyanın heryerinde olan bir sorun yoksul eğitimsiz insanlar evlenipte çocuk yapmasın dediğimizde insanlar bize siz canisiniz diyorlar ama sonuç bu oluyor işte.Almanyada ben sanatçı olamadım dien biri varmı veya mühendis olamadım dien biri varmı? Ülke sana imkan verir o imkanları kullanmak kişinin kendi elindir.Almanyadaki okullarda kendini iyi eğitmemişse Almanya ne yapsın bu insana?Aynı şeh Abd dede var Dünyanın en iyi üniversiteleri orda. Abdde yaşayıpta kalkıpta o Üniversitelerden birinde eğitim alamayacak kadar beceriksizse bir insan buna kim ne yapsınki.Dünya kapitalist sistemle yönetiliyor sosyelist bir sistem yok ve bu saatten sonrada olmaz.İnsanlar zamanında o sistemi terk edeli yıllar oldu şimdi kalkıpta kimse o sistemi kabul etmez.Herkes aynı yemeği yesin aynı Ayakkabıyı kullansın aynı rengi sevsin böyle bir Dünya kalmadı artık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hamza gibiler üremesin bende katılıyorum. Sorun gelir dağılımı eşitsizliğidir. Hükümetler ve devletlerdir. Doymayan yüzde 1 lik kesimdir. Fahiş vergilerdir. Rızkı yaratan Allah kimin üreyip üremeyeceğinden sanane. Hamza gibiler için antinatalizmi bende savunuyorum bu kafada olanlar üremesin.

• Allah kurtarsın

• HOMELESSS KİDSS PAAAAAAİİİİNN

• Kids

• isimgerekmez kullanıcısına yanıt
    Olm ya ne manyak adamsin sesli güldüm jdjsjsj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Puahahaahahhahahhahaha PAAAAAAAAAAİİİİİNNN

• Almanya Almanlarındır ilkesine ihanetin sonuçları bunlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asau kullanıcısına yanıt
    Kendi cocugunu doyurana kadar 10 cocuk yapan afgani doyurursan boyle olur

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.