Şimdi Ara

Diablo IV [ANA KONU] | 5. Sezon (819. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Seroloz Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.378
Cevap
417
Favori
767.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D4te karakterler arası ortak kasa var mı? S3 karakterimdeki boss materyallerini s4e geçirebilir miyim :D
  • Rob2628youtube
    NEW BLEED BARB META - PIT 139+ Season 4 Diablo 4
    https://www.youtube.com/watch?si=FZ5dSeMZkSS-XKN6&v=cybOyuA0uKs&feature=youtu.be

Bu temper (tavlama) olayı barbar ve rogue a yarar ama rogue kolay öldüğü için barbar üstün karakter olur dedik. Millet olur mu öyle şey nekro petler öyle böyle vuruyor dedi.. alın ispatı.

Rogue itemlere kritik hasarı ekleyebiliyor, barbar da bundan faydalanıp kanama hasarini arttırıyor.

Bende diyorum iki gündür niye çok rogue sayısı arttı. ben rogue oynamaya başladım diye algıda seçicilik mi yapıyorum derken şimdi her taraf yeniden barbar olacak.

Ekstra 4 silah takma da ısrar etsin blizzard.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brazian -- 23 Mayıs 2024; 6:58:33 >

• taskonamco kullanıcısına yanıt

Var. Hersey ortak.

Ama bu gibi temel soruları 1dk da oyun içinde deneme yanilma öğrenebilirsiniz. Onun yerine forumu açıp yazmak cevap almak çok daha uzun sürüyor.

Edit: ben s3 ü , d3 yani diablo3 gibi okumuşum. Sezonlar arası geçiş sadece ama sadece kozmetik ürünlerinde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brazian -- 23 Mayıs 2024; 12:33:41 >
  • masterwork yaptığımız item ı sıfırlayınca , ( 5 milyon gold verip) , o item e harcadığımız pit den toplanan yumurta gibi şeyleri geri veriyor mu bize yoksa onlar pufffff mu oluyor ? ona göre 5 milyon bayılayım, yoksa kırıp atacağım,

• _AMADEUS_ kullanıcısına yanıt

Kırınca geri veriyor zaten dostum boşuna 5m verme

• Deliormanli90 D kullanıcısına yanıt

O zaman iyiymiş, kırıyorum, teşekkürler.

• Brazian B kullanıcısına yanıt
    Bende çıkmıyor hocam ortak kasa nereden yapabilirim onu, S3 karakterimdeki koyduğum itemleri göremiyorum S4 karakterimde
    Sezonlar arasi olmuyor.

Sezon 4te acttigin tum karakterlerin kasalari ortak oluyot sadece
  • Deliormanli90 D kullanıcısına yanıt
    Hepsini veriyor mu hocam kırınca bir kısmını kesik falan atıyor mu?
  • massiv a kullanıcısına yanıt

Birincil kaynak senin manan oluyor sağ mavi kısım, barbar da hiddet diye geçiyor mesela. Aspect lerde vampir ile ilgili birşey olması lazım o özellik.

• İlk defa bu kadar ilerledim oyunun başından beri. Tornado wolf eli ayağı toparladık canı 48k civarına çıkarttım. T100 rahat artık, pitte de ilerliyorum yavaş yavaş 53 e geldim.

Kötü masterwork sıfırladım. Tempest Roar kaldı onun da sıfırlarsam fena olmuyor.

Bu şekilde acaba uber lilith kesebilir miyim? Hiç denemedim eski sezonlarda da. Bir de tormented uberler nasıl olur acaba?

• Ajmel Efkar kullanıcısına yanıt
    Evet öyleymiş hocam redditte de aynısını söylemişler.

260 harcanan 160 gelen oldu izlediğim video da Harcanan para geri gelmiyor.

Xarrioyoutube
    I will give you a quick tip to save yourself some time and pit mats. I make lots of content for Diablo 4 such as game mechanics, tips and tricks, bugged interactions, build guides and fun gameplay. Check out my channel for more! If you want to support me, please do the following: 1. Check out the channel to find more helpful content: https://www.youtube.com/channel/UCGrPXtcNkImtRKxKMCNQuPQ 2. Continue watching my Diablo 4 videos 3. Like/comment/subscribe 4. If you'd like to donate, you can donate using the "Thanks" Button next to the like button. Thank you! Any and all support is much appreciated. For Business Inquiries only, please email me at xarrio07@gmail.com Chapters: 00:00 How to Get your Pit Mats Back
    https://www.youtube.com/watch?v=dJ2sURjhH8Q
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Bota bana da owerpower geldi 8/12'de.  4'te 1 ihtimalle nasil denk geliyor valla inanilmaz. Ben resetledim ama bastan apiyorum çünkü aspesti maksimum. 1.5x [1.0-1.5] 

• kesemiyorum kesemiyorum kesemiyorum. 55k damage 33k zırh 25k can ama kesemiyorum :( %350 civarı yakın dövüş hasarı var. bir bug mı var ne anlamadım damageler artmıyor. komple item değişip kritik vuruş hasarına odakalnacağım. zaten aşırı güç yüzde 3 diyor ama ben de yüzde 0. burgaç aşırı güç vurmuyor nedense sadece temel yetenekler vuruyor heralde.

xbox
    WhiteWalker23TR | Diablo® IV | Xbox
    https://www.xbox.com/tr-TR/play/media/Zht7zBCzBq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merfarkav -- 23 Mayıs 2024; 13:37:52 >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt

Ben de kırmadım resetledim baştan yapıyorum. Tempest Roar 2 kere sıfırladım yine maximum spirit geldi. Aslında sıfırlamak pahalı ama 2 dungeon ile whispers tree doluyor. Oradan yine 5-6 m geliyor. Böyle böyle sıfırlanır ancak yoksa dungeon gir pit gir düşenleri sat olmaz

• mecekaa kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın maxrolldeki de likesız yapıyor pit t70, ubersiz.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt

Zaten bu ve 1-2 arkadasin daha (bir tanesi de Brazian) konudaki tavirlari beni benden aliyor. Oyuna bir tek onlar emek harciyormus gibi garip garip imalar, mesajlar.  

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Brazian ile oyun da oynuyoruz, oyun konusunda bilgili, like derdi olduğunu da düşünmüyorum Keyif alarak cevaplıyor, bunda problem yok.

Üstteki şu kadar likea sıradan build göndereceğim mesajı forumda gördüğüm en komik mesajlardan.
  • 
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.