Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sheare78 , sheare78 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
10.054
Cevap
215
Favori
507.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok teşekkür ederim. Prime 30 gb 2000 Dak 415 tl geldi. Burada daha düşükler var. 157 TL oduyordum benzer tarifeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi businessdevelopment -- 23 Mayıs 2024; 0:28:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Modil ödeme hocam bu ayki faturam 1250 TL mesela :)

400-500 civarı 40-50 GB Turkcell tarifelerinden birine geçmek istiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • businessdevelopment B kullanıcısına yanıt

30 Gb üstü tarifelerde prime avantajları olduğunda bide son aylarda fiyat yüksek çıkıyor .

Faturalıdan faturasıza geçenler için söylüyorum. Size verdikleri o hediye 80 TL muhabbetinde, konuşma yapamıyorsunuz. Bugün beni bayağı uğraştırdı bu sebepten. Bilsem tl yükler paket alırdım o kadar. İnternete girebiliyorsunuz fakat interneti bir açıp bir kapatıyor. 4.5G sembolü bir yanıp bir sönüyor. Kısa aralıklarla internet gelip gidiyor. Anca öyle kullanım yapabiliyorsunuz. Sms göndermedim ama sms de işe yarıyordur fakat herhangi bir arama gerçekleştiremiyorsunuz haberiniz olsun. Birini aramak için hattınıza tl yüklemelisiniz diye uyarıda bulunuyor. Data kullanımlarım sadece google maps üzerinden olduğundan 40 tl harcadı. Kalan 40 tl yi de harcasın bir paket alıcam böyle olmaz bu iş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cem_23 C kullanıcısına yanıt

Müşteri hizmetleri ile görüşün derim arama yapamadıktan sonra o hediye tl nin bir anlamı olmaz

Standart kullanım olduğundan başka veri aktarımı olup harcayabilir

• Beni arayıp 25 gb için 417 TL fiyat sunmuşlardı(şuan 114 TL ödüyorum). Uygulamada hiçbir teklif yok. 15 gün falan kaldı taahhütün bitmesine. Anlaşılan beni gözden çıkartmış bunlar TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• pcden baktım 77 gün kalmış biladere çıkan teklif bana teklif yok

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • m4shroom M kullanıcısına yanıt
    bana onuda sunan yok gene sizi abone sayıp aramışlar beni arayanda yok teklifde yok

• TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL
    Antalya terracity Türk telekom şubesinde böyle bir kampanya var. muhtemelen başka bir operatörden geleceklere özel. 30 gb sınırsız sosyal medya olan iyiymiş. Bana 2 ay önce 40 gb sınırsız sosyal medya prime paketini 500 tlye kitlediler. 😀 prime fırsatlarıyla ücreti çıkartmaya çalışıyorum. 🤪

• tolga645 T kullanıcısına yanıt
    selamın aleyküm bende antalyadayım tt mobilliyim 30 gb güzelmişde bana yetmez işte

• m4shroom M kullanıcısına yanıt

yeni kampanya için 31 TL bedel ödeyerek taşınıp tekrar gelebilirsiniz

• ozandedebek kullanıcısına yanıt
    umarım uygun bir tarife bulursunuz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    sizin paket nedir

• ozandedebek kullanıcısına yanıt
    prime 40 gb + sınırsız sosyal medya
    şebeke içi sınırsız konuşma + 2000 dakika + 250 sms

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bu sosyal medya internet yiyor deniyor doğrumu ayrıca ne ödüyorsun benimde değerli prime 60

hocam iyi hoşta daha önceki tariflerde durma özelliği vardı bunda 100 mb 50 tl . Kimse bu duruma dikkat etmemiş, yanlışlıkla çocuğun eline geçerse +300 tl daha koyun siz o faturalara.

• acemix kullanıcısına yanıt

Çoğu tarifeler böyle artık

orasını da çoçuğun eline telefonu verenler düşünsün TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• Simdi bir soru 80 TL bonus yukleniyor iyi guzel. Ama kullanmaya izin vermiyor? Bakiyorum Bonus her yone diyor arama yapmaya calisiyorum cunku Bonus varya TL yukle diyor bana. Bu bonusu nasil kullanacagiz valla anlamadim.

• mapel M kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum oldu. Arayıp edemedim. Sonra birden o bonusun 70 tl si harcanmış gözüktü. Şuan 8 tl var ama arama bile yapamıyorum

• 
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.