Şimdi Ara

Beyler aldigim anakart goruntu vermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte Ab350-gaming 3 anakarti 2. El faturali garantili olarak temin ettim aldigim kisi 1 kez calistirip baska kart almis sirf kucuk diye bu kart 7 8 ay bosta kalmis bende bugun test ettim arkadasimdan emanet aldigim islemci ram ve bendeki bilesenlerle test ettim bilgisayaciyla beraber fakat goruntu alamadik bunun bi caresi varmidir ekran sinyal yok veya bosdu . Naparsak yapalim goruntu alamdim yardimci olurmusunuz

• Taktığın işlemci nedir ?
  • CPU ne?
  • bios update yaparsaniz, goruntu alirsiniz
  • Islemci r3 1200 du
  • Bios update omrumde hic yapmadim anakart bildiginiz sifir
  • Önce r7 1700, 1700x yada 1800x yada uyan athlonlardan takıp güncel bios'u atman gerek. ancak o anakartı bende kullandım (ab350m-gaming 3 değil dimi "m" harfi yok. ) kendi kendine bios'u geri almak gibi bir huyu vardı. sendede aynı olayı yaparsa eyvah... yerinde olsam o anakarttan kurtulmaya bakarım.
  • Daha parasini vermedim testten sonra vericegim size resim atayim
  • The Jeff KilleeR T kullanıcısına yanıt
    tamam küçük anakartsa M serisi olabilir.
  • Beyler aldigim anakart goruntu vermiyor
  • M atx anakart
    Ufak olan yani
    M serisi ise anakarta bir şans verilebilir. Çünkü m serisinde bios'u geri alma huyu var mı yok mu bilmiyorum. Ya biyerlerden ryzen 1700, 1700x, 1800x yada uyan athlon bulup anakartı açıp bios atacaksın/attıracaksın yada garanti servise gönderip bios atmalarını rica edeceksin. Servise gönderirsen ram'leride gönder uyumlu olup olmadığını belirtsinler gerçi bios update ten sonra uyarlar muhtemelen. Yani bu anakartı alacaksan önünde böyle bir süreç var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 18 Eylül 2018; 22:5:47 >
  • Hangi ayhlon serisi iyar buna yazarmisiniz ben eski sistemden anlamiyorum
    http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-ab350m-gaming_3#support-cpu

ilk biosa athlonlarda olmuyormuş.

F2 biosun uyduğu işlemciler yani olan işlemciler

Ryzen 7 1700, Ryzen 7 1700X, Ryzen 7 1800X bunlardan birini bulup sistemi açıp son biosu atman/attırman gerekli.
  • Ruyamda atarim o zaman :)
  • Ekran kartı takıyorsunuz değilmi test ederken?. yoksa anakarta mı bağlıyorsunuz görüntü almak için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.